Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Jean Monnet
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Palos DanielI D97Hutanu Alma
Radu MariaI D97Hutanu Alma
Aostscioae AntoniaI D95Hutanu Alma
Dima MadalinaI D95Hutanu Alma
Efrem Andreea AlessiaI D95Hutanu Alma
Cristea Thea IrisI D90Hutanu Alma
Marinas AndreiI D80Hutanu Alma
Efimov ElenaI D75Hutanu Alma
Eftimov ElenaI D75Hutanu Alma
Ardelean IlincaI D68Hutanu Alma
Berbecariu Mark ConstantinI D68Hutanu Alma
Mahu VitalieI D68Hutanu Alma
Maita FelixI D65Hutanu Alma
Pantea TudorI D63Hutanu Alma
Alexandrescu Maria TeodoraI D60Hutanu Alma
Danciu HoriaI DParticipantHutanu Alma
Rodideal OliverI DParticipantHutanu Alma
Rodideal OliverI DParticipantHutanu Alma
Timofti MARAI DParticipantHutanu Alma
Tautu AlexandraI DParticipantHutanu Alma
Giacchi AlessiaI DParticipantHutanu Alma
Sima AnastasiaI DParticipantHutanu Alma
Vintiloiu AlexandruI DParticipantHutanu Alma
Munteanu Dan MarioI DParticipantHutanu Alma
Ivan David StefanI DParticipantHutanu Alma
Ivan David StefanI DParticipantHutanu Alma
Dolis VictorI DParticipantHutanu Alma
Iordache CristianI DParticipantHutanu Alma
Agache CristianaI DParticipantHutanu Alma
Ursescu Allegra AnnaI DParticipantHutanu Alma
Florea MariaI DParticipantHutanu Alma
Culda DavidII A100Rotaru Finica
Naghi SabinII A100Rotaru Finica
Gologanu Marta IrinaII A95Rotaru Finica
Gologanu Marta IrinaII A95Rotaru Finica
Radu MateiII A95Rotaru Finica
Ringhiopol IanisII A90Rotaru Finica
Stefanescu MihaiII A90Rotaru Finica
Stoica RaulII A90Rotaru Finica
Luta AndraII A85Rotaru Finica
Petre- Iordache LucaII A85Rotaru Finica
Danoiu RazvanII A80Rotaru Finica
Stere JuliaII AParticipantRotaru Finica
Balaceanu CodrutII B100Paculea Bianca
Birlan SophiaII B100Paculea Bianca
Creanga TheodoraII B100Paculea Bianca
Draghici ZiaisII B100Paculea Bianca
Macovei IngridII B100Paculea Bianca
Pascal SofiaII B100Paculea Bianca
Raducanu BogdanII B100Paculea Bianca
Constantin LucaII B95Paculea Bianca
Cuturescu NataliaII B95Paculea Bianca
Nicolau MagdaII B95Paculea Bianca
Sirbu StefaniaII B95Paculea Bianca
Balaceanu AlinII B90Paculea Bianca
Ciuvica AndreiII B90Paculea Bianca
Trambitas AndreiII B90Paculea Bianca
Miclea MateiII B80Paculea Bianca
Munteanu VladII B80Paculea Bianca
Neagoe AlessiaII B80Paculea Bianca
Paraschiv EdithII B80Paculea Bianca
Laibner MichelleII B75Paculea Bianca
Stoica DariusII B70Paculea Bianca
Berbecariu PatrickII B65Paculea Bianca
Miclea AnaII B60Paculea Bianca
Tanase MateiII B60Paculea Bianca
Colica MariaII BParticipantPaculea Bianca
Cretu TudorII BParticipantPaculea Bianca
Feraru EduardII BParticipantPaculea Bianca
Cantur DavidII BParticipantPaculea Bianca
Chioveanu CalinII BParticipantPaculea Bianca
Iordache Eduard FranciscII D100Coman Georgiana
Marin Ana Maria AlexandraII D100Coman Georgiana
Marin Perianu VladII D100Coman Georgiana
Matei SofiaII D100Coman Georgiana
Nicolae Andrei FlorinII D100Coman Georgiana
Firican Bianca TeodoraII D95Coman Georgiana
Togoe Eric LucaII D90Coman Georgiana
Smirnov Natasha IoanaII D88Coman Georgiana
Stefanescu LucaII D85Coman Georgiana
Casale Miguel AdrianoII D80Coman Georgiana
Harsan Carla MariaII D80Coman Georgiana
Stan Bianca AndreeaII D75Coman Georgiana
Panait Riana GabrielaII D71Coman Georgiana
Madan VladII D70Coman Georgiana
Moraru DavidII D60Coman Georgiana
Moraru SashaII D60Coman Georgiana
Tautu Clara MariaII D60Coman Georgiana
Duhomnicu MariaII DParticipantComan Georgiana
Cosma IustinII DParticipantComan Georgiana
Alecu Amen RaduanII DParticipantComan Georgiana
Bucur Vlad GabrielII DParticipantComan Georgiana
Florea Eric CristianII DParticipantComan Georgiana
Vlasov AnastasiaII DParticipantComan Georgiana
Dumitru PetruII DParticipantComan Georgiana
Hurdubei SebastianIII B84Prislopan Andreea
Borlovan CatalinIII B81Prislopan Andreea
Ene RazvanIII B80Prislopan Andreea
Termure KeiraIII B76Prislopan Andreea
Oniceag ClaraIII B74Prislopan Andreea
Davidescu AndreiIII B73Prislopan Andreea
Taban StefanIII B70Prislopan Andreea
Pivniceru NoraIII B69Prislopan Andreea
Secara VictorIII B63Prislopan Andreea
Tapus LucaIII B63Prislopan Andreea
Zaharia DavidIII BParticipantPrislopan Andreea
Sbircioc ValeriaIII BParticipantPrislopan Andreea
Pivniceru Sara III BParticipantPrislopan Andreea
Pivniceru Sara III BParticipantPrislopan Andreea
Rantes NoaIII BParticipantPrislopan Andreea
Ghise LucaIII BParticipantPrislopan Andreea
Borcea DavideIII BParticipantPrislopan Andreea
Ardelean CasianIII BParticipantPrislopan Andreea
Calinescu TheodoraIII BParticipantPrislopan Andreea
Marinescu TudorIII BParticipantPrislopan Andreea
Sirbov RazvanIII BParticipantPrislopan Andreea
Ene MichaelIII BParticipantPrislopan Andreea
Butnaru LiviuIII BParticipantPrislopan Andreea
CHIRITA VLADIV A100DRAGOIU MARIA
HUTANU DAVIDIV A100DRAGOIU MARIA
POPUSOI IUSTINIV A100DRAGOIU MARIA
TRAMBITAS ALEXANDRUIV A100DRAGOIU MARIA
FRATOSTITEANU BOGDANIV A98DRAGOIU MARIA
CODREANU IOANIV A94DRAGOIU MARIA
GHEORGHE ALEXIAIV A94DRAGOIU MARIA
DRAGULINESCU MATEIIV A90DRAGOIU MARIA
NAE CLARAIV A90DRAGOIU MARIA
STIRBU EDUARDIV A89DRAGOIU MARIA
ZAHARIA MAIAIV A88DRAGOIU MARIA
GHERGHELAS EROLIV A84DRAGOIU MARIA
RUSU CARINAIV A84DRAGOIU MARIA
SARIMAN AZRAIV A80DRAGOIU MARIA
MIHOC ALEXANDRUIV A75DRAGOIU MARIA
MODARES ARMANIV A70DRAGOIU MARIA
URSESCU EVAIV A70DRAGOIU MARIA
FERARU EMANUELIV A65DRAGOIU MARIA
Baicu MariaPregatitoare A100Chindea Daniela
Cirlig VladimirPregatitoare A100Chindea Daniela
Cristescu TudorPregatitoare A100Chindea Daniela
Dumitru PatrickPregatitoare A100Chindea Daniela
Gurita GabrielPregatitoare A100Chindea Daniela
Isac IlincaPregatitoare A100Chindea Daniela
Margineanu MariaPregatitoare A100Chindea Daniela
Negrescu MaraPregatitoare A100Chindea Daniela
Poenaru AndreeaPregatitoare A100Chindea Daniela
Anghel RebeccaPregatitoare A98Chindea Daniela
Bara AndreiPregatitoare A95Chindea Daniela
Seritan BiancaPregatitoare A95Chindea Daniela
Teasdale AnnaPregatitoare A95Chindea Daniela
Cicirean RobertaPregatitoare A93Chindea Daniela
Alexandru Ana IlincaPregatitoare A90Chindea Daniela
Bica RaresPregatitoare A90Chindea Daniela
Ciobanu Alexandra MatheeaPregatitoare A90Chindea Daniela
Guerra AresPregatitoare A90Chindea Daniela
Mihu RafaelPregatitoare A90Chindea Daniela
Sota VictorPregatitoare A88Chindea Daniela
Banuta EricPregatitoare A85Chindea Daniela
Tanase AndreiPregatitoare A85Chindea Daniela
Costescu AlexandruPregatitoare A83Chindea Daniela
Mohamad AdelinaPregatitoare A83Chindea Daniela
Bara VladPregatitoare A80Chindea Daniela
Chivulescu PhilipPregatitoare A80Chindea Daniela
Cubucku EmirPregatitoare A80Chindea Daniela
Dumitriade FilipPregatitoare A80Chindea Daniela
Bondarenco EduardPregatitoare A75Chindea Daniela
Panaitiu CarolinaPregatitoare A70Chindea Daniela
Tarlea MihaiPregatitoare A70Chindea Daniela

Inapoi la centrele de concurs