Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Jean Monnet
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciocanescu EricI AERotaru Finica
Fotache AnaI AERotaru Finica
Luta AndraI AERotaru Finica
Birlan SophiaI BEBianca Paculea
Creanga TheodoraI BEBianca Paculea
Cuturescu NataliaI BEBianca Paculea
Draghici ZiaisI BEBianca Paculea
Munteanu VladI BEBianca Paculea
Raducanu BogdanI BEBianca Paculea
Sirbu StefaniaI BEBianca Paculea
Stancu DariusI BEBianca Paculea
Acevski AvaI CEMiu Eugenia
Dan IrinaI CEMiu Eugenia
Dumitrescu AlexandraI CEMiu Eugenia
Stoica ClaraI CEMiu Eugenia
Firican Bianca TeodoraI DEComan Georgiana
Marin Perianu VladI DEComan Georgiana
Matei SofiaI DEComan Georgiana
Misa Erika IuliaI DEComan Georgiana
Nicolae Andrei FlorinI DEComan Georgiana
Caprariu SofiaII AEIonescu Felicia
Dobrica MariaII AEIonescu Felicia
CHIRITA VLADIII AEDRAGOIU MARIA
GHEORGHE ALEXIAIII AEDRAGOIU MARIA
MIHOC ALEXANDRUIII AEDRAGOIU MARIA
Costescu Andrei CristianIV AEChindea Daniela
Ktistakis InesIV AEChindea Daniela
MAITA FELIXPregatitoare DEHutanu Alma
PALOS VLADIMIR DANIELPregatitoare DEHutanu Alma
Lapadat AnaI CIMiu Eugenia
Niculiu ArthurI CIMiu Eugenia
Moraru David NicolaeI DIComan Georgiana
Radu MateiI AIRotaru Finica
Moncea Matei PetruIV AIChindea Daniela
Dan IsabelleI AIIRotaru Finica
Andrei Iulia MariaIV AIIChindea Daniela
Iordache Eduard FranciscI DIIComan Georgiana
DOLIS VICTORPregatitoare DIIHutanu Alma
TAUTU ALEXANDRAPregatitoare DIIHutanu Alma
Badea IrinaI AIIRotaru Finica
Dumitru- Costache AdelinaI AIIRotaru Finica
Balaceanu AlinI BIIBianca Paculea
Bandea EmmaI BIIBianca Paculea
Cantur DavidI BIIBianca Paculea
Constantin LucaI BIIBianca Paculea
Paraschiv EdithI BIIBianca Paculea
Pascal SofiaI BIIBianca Paculea
Calu AidaII AIIIonescu Felicia
Dinu EwanII AIIIonescu Felicia
Fide AisheII AIIIonescu Felicia
Gearap AndraII AIIIonescu Felicia
Stefanescu TudorII AIIIonescu Felicia
TRAMBITAS ALEXANDRUIII AIIDRAGOIU MARIA
Lapadat David IoanIV AIIChindea Daniela
BERBECARIU MARK CONSTANTINPregatitoare DIIHutanu Alma
Smirnov NatashaI DIIIComan Georgiana
Mocanu SebastianI BIIIBianca Paculea
Harsan Maria CarlaI DIIIComan Georgiana
ZAHARIA MAIAIII AIIIDRAGOIU MARIA
EFREM ANDREEAPregatitoare DIIIHutanu Alma
Iordache IreneI AIIIRotaru Finica
Ringhiopol IanisI AIIIRotaru Finica
HUTANU DAVIDIII AIIIDRAGOIU MARIA
Zevedei Mihail AndreiIV AIIIChindea Daniela
ALEXANDRESCU MARIA TEODORAPregatitoare DIIIHutanu Alma
DIMA MADALINAPregatitoare DIIIHutanu Alma
Danoiu Razvan CristianI AMRotaru Finica
Naghi SabinI AMRotaru Finica
Nicolau MagdaI BMBianca Paculea
Trambitas AndreiI BMBianca Paculea
Marin Ana Maria AlexandraI DMComan Georgiana
Stefanescu LucaI DMComan Georgiana
Bara DianaII AMIonescu Felicia
Comanescu RaresII AMIonescu Felicia
Dinescu DavidII AMIonescu Felicia
Galan MihaiII AMIonescu Felicia
Iscu-Lacatusu MirunaII AMIonescu Felicia
Mladin SaraII AMIonescu Felicia
Selavardeanu EduardII AMIonescu Felicia
Turea MateiII AMIonescu Felicia
Turea MihneaII AMIonescu Felicia
Virtopeanu IanisII AMIonescu Felicia
FRATOSTITEANU BOGDANIII AMDRAGOIU MARIA
Matei Andreea ElenaIV AMChindea Daniela
Stanoiu Victor DamianIV AMChindea Daniela

Inapoi la centrele de concurs