Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Jean Monnet
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Culda DavidII AERotaru Finica
Naghi SabinII AERotaru Finica
Balaceanu CodrutII BEPaculea Bianca
Birlan SophiaII BEPaculea Bianca
Creanga TheodoraII BEPaculea Bianca
Draghici ZiaisII BEPaculea Bianca
Macovei IngridII BEPaculea Bianca
Pascal SofiaII BEPaculea Bianca
Raducanu BogdanII BEPaculea Bianca
Iordache Eduard FranciscII DEComan Georgiana
Marin Ana Maria AlexandraII DEComan Georgiana
Marin Perianu VladII DEComan Georgiana
Matei SofiaII DEComan Georgiana
Nicolae Andrei FlorinII DEComan Georgiana
Calu AidaIII AEIonescu Felicia
Caprariu Sofia III AEIonescu Felicia
Comanescu RaresIII AEIonescu Felicia
Dinu EwanIII AEIonescu Felicia
Dobrica MariaIII AEIonescu Felicia
Dumitrache MaraIII AEIonescu Felicia
Galan MihaiIII AEIonescu Felicia
Selavardeanu EduardIII AEIonescu Felicia
Tanasescu AnaIII AEIonescu Felicia
Virtopeanu IanisIII AEIonescu Felicia
CHIRITA VLADIV AEDRAGOIU MARIA
HUTANU DAVIDIV AEDRAGOIU MARIA
POPUSOI IUSTINIV AEDRAGOIU MARIA
TRAMBITAS ALEXANDRUIV AEDRAGOIU MARIA
Baicu MariaPregatitoare AEChindea Daniela
Cirlig VladimirPregatitoare AEChindea Daniela
Cristescu TudorPregatitoare AEChindea Daniela
Dumitru PatrickPregatitoare AEChindea Daniela
Gurita GabrielPregatitoare AEChindea Daniela
Isac IlincaPregatitoare AEChindea Daniela
Margineanu MariaPregatitoare AEChindea Daniela
Negrescu MaraPregatitoare AEChindea Daniela
Poenaru AndreeaPregatitoare AEChindea Daniela
FRATOSTITEANU BOGDANIV AIDRAGOIU MARIA
Anghel RebeccaPregatitoare AIChindea Daniela
Palos DanielI DIIHutanu Alma
Radu MariaI DIIHutanu Alma
Iscu-Lacatusu MirunaIII AIIIonescu Felicia
Aostscioae AntoniaI DIIHutanu Alma
Dima MadalinaI DIIHutanu Alma
Efrem Andreea AlessiaI DIIHutanu Alma
Gologanu Marta IrinaII AIIRotaru Finica
Gologanu Marta IrinaII AIIRotaru Finica
Radu MateiII AIIRotaru Finica
Constantin LucaII BIIPaculea Bianca
Cuturescu NataliaII BIIPaculea Bianca
Nicolau MagdaII BIIPaculea Bianca
Sirbu StefaniaII BIIPaculea Bianca
Firican Bianca TeodoraII DIIComan Georgiana
Bara AndreiPregatitoare AIIChindea Daniela
Seritan BiancaPregatitoare AIIChindea Daniela
Teasdale AnnaPregatitoare AIIChindea Daniela
CODREANU IOANIV AIIIDRAGOIU MARIA
GHEORGHE ALEXIAIV AIIIDRAGOIU MARIA
Cicirean RobertaPregatitoare AIIIChindea Daniela
Cristea Thea IrisI DMHutanu Alma
Ringhiopol IanisII AMRotaru Finica
Stefanescu MihaiII AMRotaru Finica
Stoica RaulII AMRotaru Finica
Balaceanu AlinII BMPaculea Bianca
Ciuvica AndreiII BMPaculea Bianca
Trambitas AndreiII BMPaculea Bianca
Togoe Eric LucaII DMComan Georgiana
Bara DianaIII AMIonescu Felicia
Fagaras AntoniaIII AMIonescu Felicia
Gearap AndraIII AMIonescu Felicia
Gheorghiu DavidIII AMIonescu Felicia
Sandulescu LucaIII AMIonescu Felicia
Stefanescu TudorIII AMIonescu Felicia
DRAGULINESCU MATEIIV AMDRAGOIU MARIA
NAE CLARAIV AMDRAGOIU MARIA
Alexandru Ana IlincaPregatitoare AMChindea Daniela
Bica RaresPregatitoare AMChindea Daniela
Ciobanu Alexandra MatheeaPregatitoare AMChindea Daniela
Guerra AresPregatitoare AMChindea Daniela
Mihu RafaelPregatitoare AMChindea Daniela

Inapoi la centrele de concurs