Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 129
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
APOSTOL MARIO-ANDREIII A100ANDREI GEORGIANA
GHEORGHE ANA-SANZIANAII A100ANDREI GEORGIANA
MARINOF ADRIANA-MARIAII A100ANDREI GEORGIANA
PISAU YANNIS-GABRIELII A100ANDREI GEORGIANA
RUSU IOANA-GABRIELAII A99ANDREI GEORGIANA
STAN MARA-ELENAII A98ANDREI GEORGIANA
FILIP STEFAN-TUDORII A95ANDREI GEORGIANA
POPESCU ANAII A95ANDREI GEORGIANA
PRIOTEASA LUCA-STEFANII A95ANDREI GEORGIANA
ENACHE DIANA-MIHAELAII A94ANDREI GEORGIANA
MARCULESCU TEODORA-GABRIELAII A92ANDREI GEORGIANA
DIMA ROBERT-GABRIELII A85ANDREI GEORGIANA
TECUCEANU RADU-STEFANII A83ANDREI GEORGIANA
MOLDOVEANU ANDREEAII A80ANDREI GEORGIANA
BADEA SIMONA-ELENAII A75ANDREI GEORGIANA
GHEORGHE-SINCOVICI NICOLE-ANTONIAII A70ANDREI GEORGIANA
STAN STEFANIAII A70ANDREI GEORGIANA
CERNAT ERRYKA-ALEXANDRA-DARIAII A65ANDREI GEORGIANA
VOINEA MARIAII A65ANDREI GEORGIANA
GHIOCEL REBECA-NICOLEII A60ANDREI GEORGIANA
POPESCU PATRICIA-IOANAII AParticipantANDREI GEORGIANA
CIURAR ANDREEA-COSMINAII AParticipantANDREI GEORGIANA
MITRICA ANDREIII B95GEORGESCU ROXANA
ANDREIANA STEFANII B90GEORGESCU ROXANA
HAPENCIUC VLADIMIRII B90GEORGESCU ROXANA
LAZAR LUCA CRISTIANII C100SZERAC ILEANA CARMEN
GHELA TOMAS OTTOII C90SZERAC ILEANA CARMEN
NICOLAE ILINCAII C88SZERAC ILEANA CARMEN
DARIE RARES MIHAIII C87SZERAC ILEANA CARMEN
DUTA DENISA ANDREEAII C78SZERAC ILEANA CARMEN
COMOSTEANU RARES ANDREIII C75SZERAC ILEANA CARMEN
OPREA CRISTIAN VLADIMIRII C73SZERAC ILEANA CARMEN
MACAILA NICOLETA ANDREEAII C71SZERAC ILEANA CARMEN
BALTATU MIHNEA MIHAI CODRUTII C70SZERAC ILEANA CARMEN
DUTA MARIO ALEXANDRUII C69SZERAC ILEANA CARMEN
MARCULET CRISTIANA GABRIELAII CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
PREDA ANTONIO ANDREIII CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
ZORILA DAIANA ANDREEAII CParticipantSZERAC ILEANA CARMEN
FARIDI ANDREWIII B100Alexandrina Vasile
NEGOITA ANAIII B100Alexandrina Vasile
NEGOITA TUDORIII B100Alexandrina Vasile
DARLA ALEXANDRAIII B66Alexandrina Vasile
DIRINEA DIANAIII C100Georgescu Carmen
DUMITRIU THEA ALEXANDRAIII C100Georgescu Carmen
GHERGHINA IOANAIII C100Georgescu Carmen
NICOLAE CEZARAIII C100Georgescu Carmen
VODA DIMITRIEIII C100Georgescu Carmen
MIHAILA ANDREIIII C76Georgescu Carmen
COSTEA REBECCAIII C74Georgescu Carmen
IACOB VANESSAIII C73Georgescu Carmen
ENE MIHAIIII CParticipantGeorgescu Carmen
BUZOIANU ROBERTPregatitoare B100BIRA DANIELA
CARLOGEA ANNAISPregatitoare B100BIRA DANIELA
CARP NICOLAPregatitoare B100BIRA DANIELA
CISMARESCU CLARAPregatitoare B100BIRA DANIELA
DINCA VICTORPregatitoare B100BIRA DANIELA
FLORESCU MIRCEAPregatitoare B100BIRA DANIELA
IANCU MAYAPregatitoare B100BIRA DANIELA
KANIKLI SIBELPregatitoare B100BIRA DANIELA
MARAI RADUPregatitoare B100BIRA DANIELA
MARDARE ANDREIPregatitoare B100BIRA DANIELA
NANU TEODORAPregatitoare B100BIRA DANIELA
PLAESU JULIAPregatitoare B100BIRA DANIELA
POPA CATALINPregatitoare B100BIRA DANIELA
PREDA MIHAIPregatitoare B100BIRA DANIELA
SALCUDEANU MARIAPregatitoare B100BIRA DANIELA
SPULBER SONIAPregatitoare B100BIRA DANIELA
STERPU DAVIDPregatitoare B100BIRA DANIELA
STOICA ADELAPregatitoare B100BIRA DANIELA
SUHETZKI EDUARDPregatitoare B100BIRA DANIELA
TURCULET DAVIDPregatitoare B100BIRA DANIELA
URECHE NICOLEPregatitoare B100BIRA DANIELA
VINTILA MARAPregatitoare B100BIRA DANIELA
ZANFIR MATEIPregatitoare B100BIRA DANIELA
HALAFAWI RYMPregatitoare B95BIRA DANIELA
DULGHERU TEODORAPregatitoare B92BIRA DANIELA
RENTEA ALEXANDRUPregatitoare B75BIRA DANIELA
COTOVANU ANDREIPregatitoare B70BIRA DANIELA
TOPOR ANA-MARIAPregatitoare BParticipantBIRA DANIELA
BOBEICA LUCAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
CARBUNARU ANA CRISTINAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
COCIS CRISTIANAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
CONSTANTIN ISABELAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
COSTEA ALEXIAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
DINA DIANAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
GHEORGHE CRISTIANPregatitoare D100PASCU CAMELIA
IFTENE CRISTIANPregatitoare D100PASCU CAMELIA
MANITA EDUARDPregatitoare D100PASCU CAMELIA
MITU VLADPregatitoare D100PASCU CAMELIA
NEGOESCU MATEIPregatitoare D100PASCU CAMELIA
NICULAE CARINAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
NISTOR YANNISPregatitoare D100PASCU CAMELIA
OLTEANU ALEXIAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
SANDULESCU RALUCAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
SIMANDAN DELIAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
TOMA ALEXANDRUPregatitoare D100PASCU CAMELIA
URSAN VLADPregatitoare D100PASCU CAMELIA
VERIGA ALESSIAPregatitoare D100PASCU CAMELIA
BORZEA ANA-MARIAPregatitoare D92PASCU CAMELIA
RUSEN ANDRAPregatitoare D92PASCU CAMELIA
BORBIU-POPA ANDREEAPregatitoare D90PASCU CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs