Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 129
Nume elevClasaCadru didactic
BADARAU STEFAN LAURENTIUI ABADOI IONICA
BARBAROS NOAH ANDREII ABADOI IONICA
COSTACHE MARIA BIANCAI ABADOI IONICA
GHEORGHE KARINA IOANAI ABADOI IONICA
MATUS MARIA LARISAI ABADOI IONICA
MURTZKY SABINA KARINAI ABADOI IONICA
NICOLAU ANTONIO NICOLAS I ABADOI IONICA
OANA ALESSANDRA GEORGIANAI ABADOI IONICA
PASCAL ANTONIA MARIAI ABADOI IONICA
POPA DARIUS ANDREII ABADOI IONICA
PUPEZA STEFANI ABADOI IONICA
TUDOR INGRID IOANAI ABADOI IONICA
VADUVA LARISA CRISTINAI ABADOI IONICA
BUZOIANU ROBERTI BBIRA DANIELA
CARLOGEA ANNAISI BBIRA DANIELA
CARP NICOLAI BBIRA DANIELA
CISMARESCU CLARAI BBIRA DANIELA
DINCA VICTORI BBIRA DANIELA
MARAI RADUI BBIRA DANIELA
NANU TEODORAI BBIRA DANIELA
PREDA MIHAII BBIRA DANIELA
SPULBER SONIAI BBIRA DANIELA
STERPU DAVIDI BBIRA DANIELA
STOICA ADELAI BBIRA DANIELA
SUHETZKI EDUARDI BBIRA DANIELA
URECHE NICOLEI BBIRA DANIELA
ZANFIR MATEII BBIRA DANIELA
BOBEICA LUCAI DPASCU CAMELIA
CARBUNARU ANA CRISTINAI DPASCU CAMELIA
CONSTANTIN ISABELAI DPASCU CAMELIA
DINA DIANAI DPASCU CAMELIA
GHEORGHE CRISTIANI DPASCU CAMELIA
IFTENE CRISTIANI DPASCU CAMELIA
NEGOESCU MATEII DPASCU CAMELIA
NICULAE CARINAI DPASCU CAMELIA
NISTOR YANNISI DPASCU CAMELIA
OLTEANU ALEXIAI DPASCU CAMELIA
POPESCU GRUIAI DPASCU CAMELIA
SANDULESCU RALUCAI DPASCU CAMELIA
SIMANDAN DELIAI DPASCU CAMELIA
TOMA ALEXANDRUI DPASCU CAMELIA
URSAN VLADI DPASCU CAMELIA
VERIGA ALESSIAI DPASCU CAMELIA
DOBRE RUXANDRAII ACARMEN IVASCA
IGNAT LAVINIA MARIAII ACARMEN IVASCA
MACLAVA SEBASTIAN IONUTII ACARMEN IVASCA
MINEA ANA MARIA TEODORAII ACARMEN IVASCA
MITU SOFIAII ACARMEN IVASCA
PAUNICA MIHAI CRISTIANII ACARMEN IVASCA
POENARU DENISII ACARMEN IVASCA
POPESCU MATEI STEFANII ACARMEN IVASCA
POPESCU RADU MIHAILII ACARMEN IVASCA
SLAMNA MARIA ALEXIAII ACARMEN IVASCA
Dumitrache MirunaII CPopa Ionela Alina
Finta David NicholasII CPopa Ionela Alina
Greserink Laura Anne MaryII CPopa Ionela Alina
Niculescu AlexandruII CPopa Ionela Alina
Surdu Tudor NicolasII CPopa Ionela Alina
Vlad Andrei AlexandruII CPopa Ionela Alina
Zaharia LucaII CPopa Ionela Alina
Zaharia LucaII CPopa Ionela Alina
FILIP STEFAN-TUDORIII AANDREI GEORGIANA
PRIOTEASA LUCA-STEFANIII AANDREI GEORGIANA
DIACONU CEZARAIII Broxana georgescu
Diaconu CezaraIII Broxana georgescu
MITRICA ANDREIIII Broxana georgescu
PANAIT STEFANIII Broxana georgescu
DOBRE DAVIDIV BVasile Alexandrina
NEGOITA TUDORIV BVasile Alexandrina
BARBAROS SASHAPregatitoare Bolteanu florina
BERCEANU ANDREIPregatitoare Bolteanu florina
BOCSA OANAPregatitoare Bolteanu florina
CARSTOIU MIHAELAPregatitoare Bolteanu florina
COJOCARU MIRUNAPregatitoare Bolteanu florina
DUGAN RARESPregatitoare Bolteanu florina
DUMITRU ANTONIAPregatitoare Bolteanu florina
HARMANESCU MATEIPregatitoare Bolteanu florina
IONESCU MIHAIPregatitoare Bolteanu florina
LUCHIAN ELIZAPregatitoare Bolteanu florina
MACOVEI ILINCAPregatitoare Bolteanu florina
MAGUREANU INGRIDPregatitoare Bolteanu florina
MIHAITA ANASTASIAPregatitoare Bolteanu florina
PINTEA IUSTINPregatitoare Bolteanu florina
POPPER ANDREIPregatitoare Bolteanu florina
Alexandrescu DariusPregatitoare DPOPAZU MARIANA
BISU ROBERTPregatitoare DPOPAZU MARIANA
BUCUR MARIAPregatitoare DPOPAZU MARIANA
DONTU MATEIPregatitoare DPOPAZU MARIANA
GHEORGHE TUDORPregatitoare DPOPAZU MARIANA
MITRAN ALEXANDRAPregatitoare DPOPAZU MARIANA
MITRAN DARIAPregatitoare DPOPAZU MARIANA
MITRAN DARIAPregatitoare DPOPAZU MARIANA
MOISESCU RARESPregatitoare DPOPAZU MARIANA
PITU IULIANPregatitoare DPOPAZU MARIANA
POPAZU ANDREIPregatitoare DPOPAZU MARIANA
SERBANESCU ROBERTPregatitoare DPOPAZU MARIANA
TULUS MARIA Pregatitoare DPOPAZU MARIANA

Inapoi la centrele de concurs