Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GUTA NATALIA I AEZAHARIA VIVIANA
LAUDAT MIHAII AEZAHARIA VIVIANA
ALEXA MATEIII AESTRATINA VIVIANA
DOBRE PETRAII AESTRATINA VIVIANA
DOLFI SARAII AESTRATINA VIVIANA
DUMITRESCU CIPRIANII AESTRATINA VIVIANA
ENEA SABIN IOANII AESTRATINA VIVIANA
NICOLAE IRINA RUXANDRAII AESTRATINA VIVIANA
VICOL DANIEL ANDREIII AESTRATINA VIVIANA
ALEXANDRU DAVID ANDREIII BEDAVID MIHAELA MARIANA
CIORNEANU EVAII BEDAVID MIHAELA MARIANA
GAVRILITA LUCAII BEDAVID MIHAELA MARIANA
ION MIHAIL OCTAVIANII BEDAVID MIHAELA MARIANA
MINCOVICI VLADII BEDAVID MIHAELA MARIANA
MOISA MIRUNA BEATRICEII BEDAVID MIHAELA MARIANA
CHERECHES SOFIAIII AEPISOIU MARIA RAMONA
MARCU DIANA ALEXANDRAIII AEBARBU MARIA
MOCANU STEFANIA ARIANAIII AEBARBU MARIA
PATRASCU IULIA CLARAIII AECIOBANU RALUCA
NECULA IRINA CATINCAIII AIBARBU MARIA
CUCU ALEXANDRAIII AIBARBU MARIA
DUMITRIU STEFANIII AIPISOIU MARIA RAMONA
MARIN NATALIAIII AIPISOIU MARIA RAMONA
COSTACHE IOANA LAURAIII AIIBARBU MARIA
CRACEA MARIA CLARAII AIISTRATINA VIVIANA
RADU ANAII AIISTRATINA VIVIANA
ALEXE ZORANII BIIDAVID MIHAELA MARIANA
IOANA MATEIIII AIIPISOIU MARIA RAMONA
ISAC RADU ALEXANDRUIII AIICIOBANU RALUCA
MARINESCU TUDORIII AIIPISOIU MARIA RAMONA
STANCIU ANAIII AIICIOBANU RALUCA
BORTAN EDUARDPregatitoare AIICUCOANES FLORENTINA
GANAC IRINA ELENAPregatitoare AIICUCOANES FLORENTINA
PAUN TRIF RADUPregatitoare AIICUCOANES FLORENTINA
HOMEAG ANDREI DAVIDIII AIIICIOBANU RALUCA
VICU LUCAIII AIIIPISOIU MARIA RAMONA
VARIA ANA MARIAIV AIIIDAVID MIHAELA MARIANA
HARZA ADA IOANAII BIIIDAVID MIHAELA MARIANA
HUIDU MARIAIII AIIIPISOIU MARIA RAMONA
POPESCU RADU FLORINIII AIIIBARBU MARIA
MEREUTA IRIS MARIAPregatitoare AIIICUCOANES FLORENTINA
POPA MATEIIV AIIIDAVID MIHAELA MARIANA
ANGELESCU VICTOR MIHAII AMZAHARIA VIVIANA
BADET LIDIA MIHAELAI AMZAHARIA VIVIANA
PAVEL EDUARD CRISTIANI AMZAHARIA VIVIANA
STANCIU ANDREEAI AMZAHARIA VIVIANA
MIHUT DRAGOS ALEXANDRUII AMSTRATINA VIVIANA
NICULA MARIA ANTONIAII BMDAVID MIHAELA MARIANA
BOSTAN EMMAPregatitoare AMCUCOANES FLORENTINA
JACOTA JOE ANASTASIAPregatitoare AMCUCOANES FLORENTINA

Inapoi la centrele de concurs