Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALEXANDRU DAVIDI AEALINA DUMITRACHE
CIORNEANU EVAI AEALINA DUMITRACHE
GAVRILITA LUCAI AEALINA DUMITRACHE
ION MIHAIL OCTAVIANI AEALINA DUMITRACHE
MICULA PETRUI AEALINA DUMITRACHE
MOISA MIRUNAI AEALINA DUMITRACHE
STANESCU PAVELI AEALINA DUMITRACHE
ALEXA MATEII BEVIVIANA STRATINA
DOBRE PETRAI BEVIVIANA STRATINA
NICOLAE IRINAI BEVIVIANA STRATINA
RADU ANAI BEVIVIANA STRATINA
VICOL DANIELI BEVIVIANA STRATINA
BORTAN ALEXII AERALUCA CIOBANU
DUMITRIU STEFANII AERamona Mara Pisoiu
HOMEAG DAVIDII AERALUCA CIOBANU
ISAC RADUII AERALUCA CIOBANU
LING MEILINII AERamona Mara Pisoiu
MOCANU STEFANIA ARIANAII AEBARBU MARIA
NECULA IRINA CATINCAII AEBARBU MARIA
PATRASCU IULIAII AERALUCA CIOBANU
KALLWASS LUCA MIHAIIII AEGABRIELA POPESCU
VARIA ANA-MARIAIII AEGABRIELA POPESCU
BADET LIDIAPregatitoare AEREBECA TOMA
SERBANUTA PARASCHIVPregatitoare AEREBECA TOMA
STANCU ANDREEAPregatitoare AEREBECA TOMA
TOMA EMANUELPregatitoare AEREBECA TOMA
ENEA SABINI BIVIVIANA STRATINA
NICOLAE GEORGIANAIII AIGABRIELA POPESCU
HAJ-SALEH HANAAIV AIIONUT TILIBASA
CROITORU ROBERTPregatitoare AIREBECA TOMA
MOCANU ALEXANDRUPregatitoare AIREBECA TOMA
DOLFI SARAI BIIVIVIANA STRATINA
PATRASCU VLADIV AIIIONUT TILIBASA
CHERECHES SOFIA ANAII AIIRamona Mara Pisoiu
CUCU ALEXANDRAII AIIBARBU MARIA
GHEORGHIU RADUII AIIRALUCA CIOBANU
MARITESCU ILEANAII AIIRALUCA CIOBANU
MATEI IOANAII AIIRamona Mara Pisoiu
CALISTRU YASMINPregatitoare AIIREBECA TOMA
DUMITRESCU CIPRIANI BIIIVIVIANA STRATINA
ANGELESCU VICTORPregatitoare AIIIREBECA TOMA
IANCU ALISIAI AIIIALINA DUMITRACHE
MINCOVICI VLADI AIIIALINA DUMITRACHE
CRACEA CLARAI BIIIVIVIANA STRATINA
BALASEL MATEI STEFANII AIIIBARBU MARIA
BONDOR SARAPregatitoare AIIIREBECA TOMA
ENEA MATILDAPregatitoare AIIIREBECA TOMA
POPA VLADPregatitoare AIIIREBECA TOMA
HIRZA ADAI AIIIALINA DUMITRACHE
NITA VLAD-GABRIELII AMBARBU MARIA
POPESCU RADU FLORINII AMBARBU MARIA
STANCIU ANAII AMRALUCA CIOBANU
HAGIESCU SOFIAPregatitoare AMREBECA TOMA
PAVEL EDUARDPregatitoare AMREBECA TOMA

Inapoi la centrele de concurs