Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Nicolae Iorga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BALOG EVELINII BEKATO ANCA
LAZAR DAVIDII DEGAVRISAN ANCA
ZAHARIE MARCUSII DEGAVRISAN ANCA
BENEA RARESIII BEBARBUL LILIANA
CACINA RADUIII BEBARBUL LILIANA
DANCIU MELISAIII BEBARBUL LILIANA
DRAGHIS IRINAIII BEBARBUL LILIANA
GOAJA STEFANIII BEBARBUL LILIANA
HARAGAS ADRIANAIII BEBARBUL LILIANA
IONESCU MARAIII BEBARBUL LILIANA
KATO ANDREEAIII BEBARBUL LILIANA
SABO ALEXANDRUIII BEBARBUL LILIANA
ANDREICA TUDORIII DEARDELEAN IULIANA
DEMETER CRISTIANIII DEARDELEAN IULIANA
POP IANISIII DEARDELEAN IULIANA
IANCU ANDREIIV BECURAC MARIA
TRENISAN VOICAIV DECHERECHES AMALIA
ZAHARIE FINEASIV DECHERECHES AMALIA
PINTEA FLAVIAPregatitoare AESELEK FARCAS
CAUNI ALEXANDRUPregatitoare BEFLOREA MARIANA
CIOCIU TOMAS Pregatitoare BEFLOREA MARIANA
FLOREA FLORINAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
NAGY BOTOS CARLAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
SCHMIED TEODORAPregatitoare BEFLOREA MARIANA
STEGERAN ANDREIPregatitoare BEFLOREA MARIANA
GAVRA ILINCAIV BICURAC MARIA
NEAMT DENISAII BIKATO ANCA
TEREC ALEXIAII DIGAVRISAN ANCA
PETRUTIU IANAIII BIBARBUL LILIANA
CHIS ANDREIIV AIMURESAN COMAN
PURDA ANDREIIV AIMURESAN COMAN
SABAU LUCAIV AIMURESAN COMAN
POP TUDORIV BIICURAC MARIA
TANASE MATEIIV EIITIPLEA NICHITA
SOPONAR MARIAIII DIIARDELEAN IULIANA
ERNEYEI KARINAPregatitoare DIITODASCA MIHAELA
ABRUDAN ALEXANDRUII BIIKATO ANCA
BUD DIANAII BIIKATO ANCA
CHIRA CAMELIAII BIIKATO ANCA
GOTH ALEXANDRAII BIIKATO ANCA
ORZA CRISTINAII BIIKATO ANCA
POP TOMA DRAGOSII BIIKATO ANCA
SCHIMED ANASTASIAII BIIKATO ANCA
TRENISAN SOFIAII BIIKATO ANCA
BARBUL - ZETEA MARIAII DIIGAVRISAN ANCA
BORCUTI DANAII DIIGAVRISAN ANCA
BUCIUMAN MAIAII DIIGAVRISAN ANCA
BUHAI LAURA II DIIGAVRISAN ANCA
CUCEU ROBERTAII DIIGAVRISAN ANCA
POP ALEXANDRUII DIIGAVRISAN ANCA
ROATIS IRINAII DIIGAVRISAN ANCA
ROBU ALEXANDRAIV BIICURAC MARIA
PALFI GABIIV EIITIPLEA NICHITA
BENEA MIRUNAPregatitoare BIIFLOREA MARIANA
PERNES ANDRA Pregatitoare BIIFLOREA MARIANA
MIHAI IOANA Pregatitoare DIITODASCA MIHAELA
RUS BUCUR ARIANAPregatitoare DIITODASCA MIHAELA
STAN KRISTAPregatitoare DIITODASCA MIHAELA
CARDOS ANAII BIIIKATO ANCA
IGNAT MATEIPregatitoare DIIITODASCA MIHAELA
BARLE RIHANNAPregatitoare AIIISELEK FARCAS
FARCAS RARESPregatitoare AIIISELEK FARCAS
TAS KALISCH DAMIANPregatitoare AIIISELEK FARCAS
DRAGOS TEODORAPregatitoare BIIIFLOREA MARIANA
VANCEA ANAPregatitoare BIIIFLOREA MARIANA
BARBUL ANDRA Pregatitoare DIIITODASCA MIHAELA
MATEI MAIAPregatitoare BMFLOREA MARIANA
AXENTA PAULPregatitoare DMTODASCA MIHAELA
PETRESCU ALEXANDRUPregatitoare DMTODASCA MIHAELA
PUJINA DAVIDPregatitoare DMTODASCA MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs