Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Scoala Anghel Saligny
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Angheluta RaresII AESerban Ileana
Grigoras IlariaIII AEAlstanei Mihaela
Rentea CezarIII AEAlstanei Mihaela
Vilcu MiriamIII AEAlstanei Mihaela
Constantinescu DragosIII BEChirazi Maria
Gheorghita Seserman DariusIII BEChirazi Maria
Lensu AlexandruIII BEChirazi Maria
Stefan SoniaIII BEChirazi Maria
Gaidargi MateiIII DEBadasca Loredana
Popa Rialda MariaIII DEBadasca Loredana
Tugui Constantin TeodorIII DEBadasca Loredana
Prodan RazvanIII Step by StepENastasa Mioara Beteringhe Ionela
Vizitiu VladIII Step by StepENastasa Mioara Beteringhe Ionela
Constantinescu DavidIV BEIfrim Geanina
Manea BogdanIV CEVucmanovici Rodica
Potop AliciaIV CEVucmanovici Rodica
Vasilache MihaiIV CEVucmanovici Rodica
Micu BiancaPregatitoare AETecu Maria
Motic MedeeaPregatitoare AETecu Maria
Sirbu PetruPregatitoare AETecu Maria
Velic LucaPregatitoare AETecu Maria
Necula MariaPregatitoare CERusu Mirela
Popa TeodorPregatitoare CERusu Mirela
Reteanu AmaliaPregatitoare CERusu Mirela
Stoian FlorinPregatitoare CERusu Mirela
Androni RaduPregatitoare DERusu Mirela
Avram DariaPregatitoare DEStavar Mihaela
Baldovin Ana Pregatitoare DEStavar Mihaela
Boldeanu RazvanPregatitoare DERusu Mirela
Ciobanu MaraPregatitoare DEStavar Mihaela
Cretu Dinu MariaPregatitoare DEStavar Mihaela
Dragomirescu TheiaPregatitoare DEStavar Mihaela
Gaina DariusPregatitoare DERusu Mirela
Galoiu AlesiaPregatitoare DEStavar Mihaela
Jelea DianaPregatitoare DERusu Mirela
Largeanu IoanaPregatitoare DERusu Mirela
Manescu AnaPregatitoare DERusu Mirela
Marchidan NicolaPregatitoare DEStavar Mihaela
Mihai IoanaPregatitoare DEStavar Mihaela
Mihaila TeodoraPregatitoare DERusu Mirela
Miroslav DenisPregatitoare DEStavar Mihaela
Negriu Elena MariaPregatitoare DEStavar Mihaela
Orsanu DavidPregatitoare DEStavar Mihaela
Paise CatalinaPregatitoare DEStavar Mihaela
Pamfil RazvanPregatitoare DEStavar Mihaela
Pelin EvaPregatitoare DEStavar Mihaela
Rotaru CristinaPregatitoare DEStavar Mihaela
Sebe MateiPregatitoare DEStavar Mihaela
Stama ElisaPregatitoare DEStavar Mihaela
Topor Ana SofiaPregatitoare DEStavar Mihaela
Tudor Alina Pregatitoare DEStavar Mihaela
Voineag MirunaII AISerban Ileana
Anton ClaudiaIII BIChirazi Maria
Turturica IlariaIII BIChirazi Maria
Ciobanu MariaIII DIBadasca Loredana
Fodor AndreiIII Step by StepINastasa Mioara Beteringhe Ionela
Ciusleanu AminaIII DIIBadasca Loredana
Popa Ana MariaIII Step by StepIINastasa Mioara Beteringhe Ionela
Toma CosminIII Step by StepIINastasa Mioara Beteringhe Ionela
Negoita DavidIII BIIChirazi Maria
Turcu AndreiIII BIIChirazi Maria
Moise RicardoIII DIIBadasca Loredana
Ionescu RobertoIV BIIIfrim Geanina
Buturuga TeodorI BIIDima Marinela
Untu DariaIII BIIChirazi Maria
Croitoru LavniaIII Step by StepIINastasa Mioara Beteringhe Ionela
Zamfiroiu AndradaIII Step by StepIINastasa Mioara Beteringhe Ionela
Dima AndraIV BIIIfrim Geanina
Vasilache MadalinaIV CIIVucmanovici Rodica
Bodas NataliaPregatitoare AIITecu Maria
Buhaescu RaresPregatitoare AIITecu Maria
Ene MihaelaPregatitoare AIITecu Maria
Ignea RianaPregatitoare AIITecu Maria
Spinu MateoPregatitoare AIITecu Maria
Chirita MateiPregatitoare DIIStavar Mihaela
Coroiu Cristian Pregatitoare DIIStavar Mihaela
Leica VasilePregatitoare DIIStavar Mihaela
Medeleanu BiancaIII Step by StepIIINastasa Mioara Beteringhe Ionela
Tilvar SabinIII Step by StepIIINastasa Mioara Beteringhe Ionela
Dumbrava GeorgeIV BIIIIfrim Geanina
Topor Antonia MariaIII DIIIBadasca Loredana
Serban AlbertIV BIIIIfrim Geanina
Nor RalucaII AIIISerban Ileana
Lupu SebastianIII BIIIChirazi Maria
Badasca CalinIV BIIIIfrim Geanina
Ivghenie DariusI BIIIDima Marinela
Petrea Justina MariaIII DIIIBadasca Loredana
Vucmanovici VladI BMDima Marinela
Nicolae ElenaII AMSerban Ileana
Tataru MihneaIII BMChirazi Maria
Predescu MariaIV BMIfrim Geanina
Apostolie IoanaIV CMVucmanovici Rodica
Niscoveanu StefanIV CMVucmanovici Rodica
Stefan LucaIV CMVucmanovici Rodica
Dan AnastasiaPregatitoare AMTecu Maria
Marin AndrePregatitoare AMTecu Maria
Mihai AndreeaPregatitoare AMTecu Maria
Mihalache MaraPregatitoare AMTecu Maria
Mihalceanu NataliaPregatitoare AMTecu Maria
Mocanu AlexandraPregatitoare AMTecu Maria
Subtirelu DavidPregatitoare AMTecu Maria
Tanase RenataPregatitoare AMTecu Maria
Atanasiu MarioPregatitoare CMRusu Mirela
Branzei DianaPregatitoare CMRusu Mirela
Cucoli CristianPregatitoare CMRusu Mirela
Lepadatu AnaPregatitoare CMRusu Mirela
Micu DenisPregatitoare CMRusu Mirela
Pasare MateiPregatitoare CMRusu Mirela
Serafomivici AlexandraPregatitoare CMRusu Mirela
Bunea ValentinaPregatitoare DMStavar Mihaela
Stanescu SofiaPregatitoare DMStavar Mihaela

Inapoi la centrele de concurs