Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GRUIA CODRINI A100VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
SOACATE RADUI A90VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
DABIJA ALEXANDRAI A88VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
VULPE ANAI A85VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
ANDRONESCU STEFANIAI A81VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
TEODORECU ALEXANDRUI A75VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
COJOCARU DIANAI A74VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
TAFLAN ALEXIEI A73VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
BARBALATA GABRIELAI A71VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
CALOIANU ROBERTI A70VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
IONITA SONIAI A70VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
STANCIU MARAI A70VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
STROE ALEXI A70VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
TANASE DENISAI A70VAN DEN BERG JIANU VIOLETA
CROITORU MARIAI C99BAJANCA IOANA
CHIRAC ALEXIAI C93BAJANCA IOANA
BURLACU ILINCAI C90BAJANICA IOANA
NICHIOR DAVIDI C90BAJANCA IOANA
STAN ROBERT ANDREII C85BAJANCA IOANA
STAN LARISAI C84BAJANCA IOANA
BOLDEANU NARCISAI C83BAJANCA IOANA
ENACHE ALEXANDRAI C82BAJANCA IOANA
NEACSU ALISEI C82BAJANCA IOANA
CORUGA GEORGIANAI C79BAJANCA IOANA
MIHALASCU ARGENTINI C78BAJANCA IOANA
CIOLAN TUDORI C75BAJANCA IOANA
VOICILA ANAMARIAI C73BAJANCA IOANA
MANGU ALEXNDRUI C71BAJANCA IOANA
BALAN IOANAI C70BAJANCA IOANA
CIOLACU OCTAVIANI C70BAJANCA IOANA
BOLDEANU DRAGOSII B100LUPU DANIELA
MIHALCEA ANISIA ILINCAII B100LUPU DANIELA
HALICI KIANA MARIAII B98LUPU DANIELA
ILIE DENISA MARIAII B95LUPU DANIELA
COARCA SARAH MARIAII B90LUPU DANIELA
DEDULESCU ANDI MIHAIII B90LUPU DANIELA
TUDOR TEDORAIII B100Dumitriade Carmen
SOFRONE BOGDAN IOANIII B99Dumitriade Carmen
MANOLACHE AYANIII B98Dumitriade Carmen
IVASCU CRISTINAIII B90Dumitriade Carmen
TIHANOV VICTORIII B89Dumitriade Carmen
CHELES MIRUNAIII B87Dumitriade Carmen
OPRESCU CODRIN ALEXANDRUIII B87Dumitriade Carmen
CONDRUZ DAVID GABRIELIII B84Dumitriade Carmen
PETRACHE IRINAIII B82Dumitriade Carmen
MANOLESCU DEMETRIADE ANDREASIII B78Dumitriade Carmen
CIOBOTA RARES CRISTIANIII B76Dumitriade Carmen
MAKVANDI DANIALIII B72Dumitriade Carmen
ANDREEV ILEANAIII C100SIMION MARIANA
BREBENEL MIRUNAIII C98SIMION MARIANA
BUNEA-BONTAS ANDREEAIII C91SIMION MARIANA
BOLOCAN MIRUNAIII C88SIMION MARIANA
MITRIACA STEFANIII C88SIMION MARIANA
BRANGA LARISAIII C82SIMION MARIANA
LAPUSNEANU VLADIII C82SIMION MARIANA
MARINESCU ANDREIIII C75SIMION MARIANA
Bursuc TudorIV A100Stanciu Nicoleta
Oprea Laura MariaIV A95Stanciu Nicoleta
Petrof DariaIV A95Stanciu Nicoleta
Rotaru AndreeaIV A95Stanciu Nicoleta
Moisa Diana ElenaIV A83Stanciu Nicoleta
Paraschiv Sara GeorgianaIV A82Stanciu Nicoleta
Mihaila Delia IoanaIV A78Stanciu Nicoleta
Tanase Alina MariaIV A74Stanciu Nicoleta
Stafan George TeodorIV A70Stanciu Nicoleta
Costin AlexPregatitoare B100Moise Carmen
Famin AndreiPregatitoare B85Moise Carmen
Pol OanaPregatitoare B85Moise Carmen
Turcu BiancaPregatitoare B85Moise Carmen
Datcu AndreiPregatitoare B81Moise Carmen
Robea Alexandra Pregatitoare B81Moise Carmen
Serban RobertPregatitoare B77Moise Carmen
Haralampie CrinaPregatitoare B71Moise Carmen
Boldeanu AlexandraPregatitoare C100Mihaila Irina
Stoica TudorPregatitoare C96Mihaila Irina
Barba-Lata AndreiPregatitoare C90Mihaila Irina
Damian AlinaPregatitoare C90Mihaila Irina
Marin OvidiuPregatitoare C90Mihaila Irina
Hanu InaPregatitoare C85Mihaila Irina
Gazdaru RaresPregatitoare C82Mihaila Irina
Leu SofiaPregatitoare C82Mihaila Irina
Stoica OvidiuPregatitoare C82Mihaila Irina
Zamfirache LucaPregatitoare C81Mihaila Irina
Bucur ElisaPregatitoare C80Mihaila Irina

Inapoi la centrele de concurs