Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga
Nume elevClasaCadru didactic
Costin AlexI BMoise Carmen
ANDRONESCU STEFANIAII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
ANDRONIC DANII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
CALOIANU ROBERTII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
GRUIA CODRINII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
STOICA LIVIAII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
TAFLAN ALEXIEII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
TEODORESCU ALEXANDRUII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
VULPE ANA MARIAII AVAN DEN BERG JIANU VIOLETA ANCA
MITRA FLORINA MIHAELAII BPURICE SUZANA
BRUJBU MATEIIII APRODAN MARIOARA
CHIOJDOIU EVELINEIII APRODAN MARIOARA
LUNGU DAVIDIII APRODAN MARIOARA
DEDULESCU ANDIIII BLUPU DANIELA
HALICI KIRANAIII BLUPU DANIELA
GHEORGHITA DARIAIV CSIMION MARIANA
LAPUSNEANU VLAD IV CSIMION MARIANA
MARINESCU ANDREIIV CSIMION MARIANA
ICONARU STEFANPregatitoare ASolcan Ramona
MILITARU TUDORPregatitoare ASolcan Ramona
MORARU CRISTIANAPregatitoare ASolcan Ramona
SIRBU BIANCAPregatitoare ASolcan Ramona
Tudor Matei GabrielPregatitoare ADolea Paula
BADIU SOPHIA IOANAPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
BOGDAN DAVID IOANPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
CHIRILA CRISTIAN ANDREIPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
CIREASA MIHNEA ANDREAS VICTORPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
CUZMIN FABIAN STEFANPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
GARBA GABRIELA ANTONIAPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
GARBA MIHAELA RUXANDRAPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
ILIE MIHAI COSMINPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
LABUNETI SEBASTIANPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
OPRISAN ANDRA ILINCAPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
TODORONI IRINAPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
TUFA SIRA ELENAPregatitoare BSTANCIU NICOLETA
FOCSA ALBERT MIHAILPregatitoare CDolea Paula
LEONTE DARIA MARIA ILINCAPregatitoare CDolea Paula
MANOLESCU DEMETRIADE THEODOR YANNISPregatitoare CDolea Paula
MIRONOV MINA ROBERTPregatitoare CDolea Paula
TOPCIU IZABELA NICOLETAPregatitoare CDolea Paula
TUDOR MATEI GABRIELPregatitoare CDolea Paula
Udrea Denisa StefaniaPregatitoare CDolea Paula

Inapoi la centrele de concurs