Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.24
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LUPU ANDREII BEPANDA MIHAELA
POPESCU SORINI BEPANDA MIHAELA
GLODES ANDREII EECAPRICEANU RAMONA
SILASI ANDREEAI FENEAGOE MONICA
BUCURESTEAN AYANI GECRISTEA ROXANA
STREANG RAULII AEPANDURU ZORITA
STROE YANISSAII AEPANDURU ZORITA
CODREANU RAULII CEHAHUE LILIANA
DAVID ANDREI SEBASTIANII CEHAHUE LILIANA
GOLET IOAN II CEHAHUE LILIANA
MATEI ISABELAII CEHAHUE LILIANA
PAIUSAN ALEXANDRAII CEHAHUE LILIANA
ROSU TEODORAII CEHAHUE LILIANA
FARCAS ANDREIII DECRUTU CATALINA
ASTRATINEI ANDREIII EEPOPA ELENA
ERIMESCU ADELAII EEPOPA ELENA
PATA ANDREIIII BEALBULESCU CORNELIA
MADA MEDEEAIII CEVLAD TATIANA
SASCIOREANU RARESIII CEVLAD TATIANA
CHISDE ANDREIIV AEBACIU ELENA
PINTEA DARIUS IV AEBACIU ELENA
VLAIA LAURA DENISAIV AEBACIU ELENA
DRAGHIA ROBERTIV BECHIRTES SEVERIANA
TEGHIU BOGDAN STEFANIV BECHIRTES SEVERIANA
BALINT ADRIANPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
BOBEICA IOANAPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
GHITOAICA ANDRAPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
LANCIU AMALIAPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
NAGY SEBASTIANPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
SIMA MIHNEAPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
ZAHA ALEXANDRAPregatitoare AECHEREJI ESTERA NICOLETA
BUMBACILA GABIPregatitoare BEBOIAN ADRIANA
CIOCLOV EVA Pregatitoare BEBOIAN ADRIANA
MOLDOVEANU HORIAPregatitoare BEBOIAN ADRIANA
SANDRU KARLAPregatitoare BEBOIAN ADRIANA
BOBIRCI EDUARDPregatitoare CEDUMITRU DIANA
GIGITY ANDREEAPregatitoare CEDUMITRU DIANA
IOVU RADUPregatitoare CEDUMITRU DIANA
NECHITA SOFIAPregatitoare CEDUMITRU DIANA
SIRCA ANDREIPregatitoare CEDUMITRU DIANA
VLAD TUDORPregatitoare CEDUMITRU DIANA
DEACONEASA ALEXANDRUPregatitoare EEONEA OANA
GHERASE MARAPregatitoare EEONEA OANA
HODOSAN DAVIDPregatitoare EEONEA OANA
IHNATIUC BIANCAPregatitoare EEONEA OANA
BREHAR ALESIA MARIAPregatitoare FECOCIUBA COSMINA
CRASOVAN FLAVIUS ALEXANDRUPregatitoare FECOCIUBA COSMINA
POPA ANDREESCU ELENAPregatitoare FECOCIUBA COSMINA
PATRASCU BIANCAIII AIZOTA MIHAELA
POPESCU STEFANIAI BIPANDA MIHAELA
MAGUREAN ANDREEAI GICRISTEA ROXANA
GAGEA DARIAIII AIZOTA MIHAELA
VALEAN DIANAIII AIZOTA MIHAELA
MURESAN IRISIII BIALBULESCU CORNELIA
PaAUN CLARAIV BICHIRTES SEVERIANA
RUS RICHARDPregatitoare BIIBOIAN ADRIANA
STANESCU SARAPregatitoare BIIBOIAN ADRIANA
MANESCU LARISAPregatitoare CIIDUMITRU DIANA
VESCAN DENISAPregatitoare EIIONEA OANA
BALINT PATRICIAIII CIIVLAD TATIANA
CRACIUN ANDREEAIII CIIVLAD TATIANA
TODOR ROBERTIII CIIVLAD IOAN
JURJESCU DENISAIV BIICHIRTES SEVERIANA
NICOARA PAULPregatitoare GIINOVACOVICI GIA
CORNIANU MADALINAI EIICAPRICEANU RAMONA
SCUREI RAUL I EIICAPRICEANU RAMONA
DAESCU SONIAI GIICRISTEA ROXANA
BADIU ANAMARIAII AIIPANDURU ZORITA
BALITA MARIOII AIIPANDURU ZORITA
FARCA RALUCAII AIIPANDURU ZORITA
LAPADAT ANASTASIAII AIIPANDURU ZORITA
BURLACU MIHAI II CIIHAHUE LILIANA
CALAPIS CRISTIANAII CIIHAHUE LILIANA
LELESCU SARAII CIIHAHUE LILIANA
RADU CRISTIANII CIIHAHUE LILIANA
SUCIU BIANCAII CIIHAHUE LILIANA
STEFANACHE MATEIII DIICRUTU CATALINA
BERGHEA DARIAII EIIPOPA ELENA
CAPRICEANU ANDREIII EIIPOPA ELENA
MIRON ALEXANDRUII EIIPOPA ELENA
BUZLEA MIHAIII FIIDANCIU MIRIANA
TOLEA MARAIII BIIALBULESCU CORNELIA
ARAMESCU PATRICIAPregatitoare AIICHEREJI ESTERA NICOLETA
IONESCU VLAD Pregatitoare AIICHEREJI ESTERA NICOLETA
TELGAS NATALIAPregatitoare AIICHEREJI ESTERA NICOLETA
ENESEL TUDORPregatitoare CIIDUMITRU DIANA
LASZLO DAVIDPregatitoare CIIDUMITRU DIANA
TAPIRDEA EDUARDPregatitoare CIIDUMITRU DIANA
VORA MARIAPregatitoare CIIDUMITRU DIANA
CIOVICA TUDORPregatitoare EIIONEA OANA
JURAVLE DAVIDPregatitoare EIIONEA OANA
MARIS KATRINAPregatitoare EIIONEA OANA
SFISIE ALEXIAPregatitoare EIIONEA OANA
SOFILCA ADRIANPregatitoare EIIONEA OANA
SPETESCHI ALINA Pregatitoare FIICOCIUBA COSMINA
DAESCU EMA III CIIIVLAD TATIANA
GULES ANA MARIAIV CIIIIATIN EUGENIA
HOLBAN LUCAPregatitoare CIIIDUMITRU DIANA
HOTICO ROBERTPregatitoare DIIIFLOREA DIANA FLORINA
NEDELCU MARAPregatitoare DIIIFLOREA DIANA FLORINA
CADAR ANDREIPregatitoare EIIIONEA OANA
SIPOS MAIAPregatitoare GIIINOVACOVICI GIA
GHEORGHITA DANAIII BIIIALBULESCU CORNELIA
JUCHEL DAVIDIII BIIIALBULESCU CORNELIA
POAMA STEFANPregatitoare EIIIONEA OANA
BERCEANU OVIDIUI AIIISERBAN LIVIU
BODEA MATEI STEFANIII DIIIVITU SNEJANA
NARTEA ANDRAIV DIIIDURBACA DIANA
FUGARU DENISPregatitoare AIIICHEREJI ESTERA NICOLETA
TRAISTARU MAIAPregatitoare AIIICHEREJI ESTERA NICOLETA
DIACONU VLADPregatitoare CIIIDUMITRU DIANA
POP SARAIII AIIIZOTA MIHAELA
RUSU DAVID III BIIIALBULESCU CORNELIA
SECULA HORIAPregatitoare GIIINOVACOVICI GIA
POLEXICI NOVAKI AMSERBAN LIVIU
FLORESCU BOGDANI BMPANDA MIHAELA
BERARIU ISABELAI DMPEPU FLORICA
COCAN POPA DARIUSI EMCAPRICEANU RAMONA
TRIPA ROBERT LUCAI EMCAPRICEANU RAMONA
ALEXANDRU MIRUNAI GMCRISTEA ROXANA
BULIGA ARIANAI GMCRISTEA ROXANA
ARAPU BOGDANII AMPANDURU ZORITA
CIOVICA ANDREIII AMPANDURU ZORITA
MADA IULIAII AMPANDURU ZORITA
MARCHIS ANABELLAII AMPANDURU ZORITA
MNERIE ANDREIII AMPANDURU ZORITA
RACZ ROBERTAII AMPANDURU ZORITA
CHIRCULESCU BOGDANII CMHAHUE LILIANA
CURTEAN ANDREIII CMHAHUE LILIANA
DRAGOI EMAII CMHAHUE LILIANA
HURDUZEU CRISTIANAII CMHAHUE LILIANA
CIOCILTEA CHRISTAII EMPOPA ELENA
FRUNTELATA MALINAII EMPOPA ELENA
SERBANOIU BOGDANII EMPOPA ELENA
NARTEA NATALIAII FMDANCIU MIRIANA
NICORICI ANAMARIAII FMDANCIU MIRIANA
STEFAN THEODORAII FMDANCIU MIRIANA
DAMIAN CARLA III BMALBULESCU CORNELIA
DRAGOMIR CARINA IV AMBACIU ELENA
SEMEN VICTORIAIV AMBACIU ELENA
MANEA SERGIUIV BMCHIRTES SEVERIANA
NEGRU RAISAIV BMCHIRTES SEVERIANA
ALDESCU TIMEEAPregatitoare AMCHEREJI ESTERA NICOLETA
CSIBI KLARAPregatitoare AMCHEREJI ESTERA NICOLETA
TODORAN ANDREEAPregatitoare AMCHEREJI ESTERA NICOLETA
DOLHA IZABELAPregatitoare BMBOIAN ADRIANA
MUNTEANU EMMAPregatitoare EMONEA OANA
MNERIE IOANAPregatitoare FMCOCIUBA COSMINA

Inapoi la centrele de concurs