Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:TARGU FRUMOS
Scoala:SCOALA GARABET IBRAILEANU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Calugaru RobertI C100Cristea Camelia
Iordache AlexandraI C95Cristea Camelia
Iordache AndreeaI C95Cristea Camelia
Paraschiv LeonI C95Cristea Camelia
Stroescu Cleopatra AndreeaI C93Cristea Camelia
Ciobanu AndreiI C90Cristea Camelia
Lupu MedeeaI C90Cristea Camelia
Nechifor PaulI C90Cristea Camelia
Teodoritu ElenaI C90Cristea Camelia
Ungurianu GabrielaI C85Cristea Camelia
Vavilov MateiI C85Cristea Camelia
Asavoaie EmaI C83Cristea Camelia
Baetu SaraI C83Cristea Camelia
Valeanu BogdanI C80Cristea Camelia
Alexandri CarmenI C75Cristea Camelia
Bichescu Medeea ElenaII B95Condurache Adriana
Dumitrache Rares VasileII B90Condurache Adriana
Cimpeanu Cristina MihaelaII B85Condurache Adriana
Petrovici IoanaII B85Condurache Adriana
Vasiliu Daria EcaterinaII B83Condurache Adriana
Benta Ionut CasianII B75Condurache Adriana
Nour Rares II B75Condurache Adriana
Ciutea Raluca AndreeaII B70Condurache Adriana
Ocu Luca AndreiII B70Condurache Adriana
Onofrei AndreyII B70Condurache Adriana
Riznic Sarah ElenaII B70Condurache Adriana
Matache SilviuII C100Belei Irina
Moga EmilianII C100Belei Irina
Ungureanu AlexandruII C100Belei Irina
Butnaru StefanII C97Belei Irina
Belei IustinaII C96Belei Irina
Pavaluc StefanII C96Belei Irina
Cofariu EmanuelaII C95Belei Irina
Cucos AnisiaII C95Belei Irina
Stoica DenisaII C91Belei Irina
Boanca DenisaII C90Belei Irina
Donisa EmanuelII C88Belei Irina
Hritcu AdelinaII C87Belei Irina
Plesca DavidII C84Belei Irina
Bocancea DenisaII C81Belei Irina
Prisacariu DenisII C80Belei Irina
Tanase RobertII C80Belei Irina
Jipa RoxanaII C77Belei Irina
Buzatu MihaitaII C73Belei Irina
Moldovanu EusebiuII C73Belei Irina
Ciobanu LiviaIII A100Sandu Axinia
Anghel GeorgianaIII A95Sandu Axinia
Carausu MariaIII A95Sandu Axinia
Onofrei AlexandruIII A85Sandu Axinia
Cretu OctavianIII A80Sandu Axinia
Lupu AlexandruIII A80Sandu Axinia
Novac MatteoIII B100Barbu Elena
Onofrei LorenaIII B98Barbu Elena
Moldovanu AlexandraIII B95Barbu Elena
Cimpanu CalinIII B89Barbu Elena
Bodrug BianaIII B85Barbu Elena
donise SebastianIII B85Barbu Elena
Lucaci RobertIII B85Barbu Elena
Vernica RobertIII B85Barbu Elena
Campanu CezaraIII B84Barbu Elena
Benchea CiprianIII B80Barbu Elena
Codreanu SaraIII B80Barbu Elena
Zabulica IanisIII B80Barbu Elena
Ivanov AlexandraIII B79Barbu Elena
Baciu OctavianIII B75Barbu Elena
nica davidIII B74Barbu Elena
Cardei CosminIII B70Barbu Elena
Ureche SebastianIV C90Cucos Andreia
Peiu SerbanIV C80Cucos Andreia
Gavril eduardIV C75Cucos Andreia
Vizitiu Ana MariaIV C61Cucos Andreia
Roman AndreiIV CParticipantCucos Andreia
Alexa MateoPregatitoare A100Nane Olga
Dumitru IlincaPregatitoare A96Nane Olga
Virga AmaliaPregatitoare A92Nane Olga
Slavnicu SebastianPregatitoare A91Nane Olga
Butnariu BiancaPregatitoare A87Nane Olga
Murariu BiancaPregatitoare A87Nane Olga
Plesca MateiPregatitoare A86Nane Olga
GhneimSamiraPregatitoare A83Nane Olga
Valeanu DariusPregatitoare A83Nane Olga
Alexandru RaresPregatitoare A81Nane Olga
Filipciuc StefaniaPregatitoare A78Nane Olga
Zugravu IustinPregatitoare A78Nane Olga
Ignat DariusPregatitoare A77Nane Olga
Mititiuc AdelinaPregatitoare A77Nane Olga
Borta TeodorPregatitoare A73Nane Olga
Luca AndraPregatitoare A73Nane Olga
Apetri RobertPregatitoare B100Butnaru Petru
Mihai DariaPregatitoare B85Butnaru Petru
Tunza SofiaPregatitoare B85Butnaru Petru
Apetri RaresPregatitoare B81Butnaru Petru
Barzu SebastianPregatitoare B81Butnaru Petru
Beceru VanesaPregatitoare B81Butnaru Petru
Dobreanu AnaPregatitoare B81Butnaru Petru
Mancas AntoniaPregatitoare B81Butnaru Petru
Saramciuc RazvanPregatitoare B81Butnaru Petru
Sofianu CristianPregatitoare B81Butnaru Petru
Stoian alexandruPregatitoare B81Butnaru Petru
Stefan IlariaPregatitoare B80Butnaru Petru
Apintilesei TeodorPregatitoare B77Butnaru Petru
Benchea MariaPregatitoare B77Butnaru Petru
Palaghia CosminPregatitoare B77Butnaru Petru
Vornicu LarisaPregatitoare B77Butnaru Petru
Chersan AlexandruPregatitoare B73Butnaru Petru
Padurariu DariusPregatitoare B73Butnaru Petru
Dochia MedeeaPregatitoare B70Butnaru Petru
Grigore MaiaPregatitoare B70Butnaru Petru

Inapoi la centrele de concurs