Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Haidau MelaniaI A100Busuioc Alina
Stoica BrandusaI A100Busuioc Alina
Buciumel AndreeaI A95Busuioc Alina
Coman TudorI A95Busuioc Alina
Mircea IilincaI A90Busuioc Alina
Ojog DariusI A90Busuioc Alina
Bosuioc AndreeaI A80Busuioc Alina
Busuioc AlexandraI A80Busuioc Alina
Rusu AlexandruI A80Busuioc Alina
ToporauAndreeaI A80Busuioc Alina
Alexe SarraI B100Draghin Roxana
Florea DragosI B100Draghin Roxana
Hutupasu LucaI B100Draghin Roxana
Isvoranu MarinaI B100Draghin Roxana
Marin MariaI B100Draghin Roxana
Olariu LarisaI B100Draghin Roxana
Petrutu AlexiaI B100Draghin Roxana
Popa TeodoraI B100Draghin Roxana
Popescu RaresI B100Draghin Roxana
Roca DanielaI B100Draghin Roxana
Savin AlexandruI B100Draghin Roxana
Vasii MariaI B100Draghin Roxana
Bucovineanu MirceaI B95Draghin Roxana
Butacu AntoniaI B95Draghin Roxana
Buciuman TeodorI B90Draghin Roxana
Ichim MariaI B90Draghin Roxana
Popa AntoniaI B90Draghin Roxana
Turcu AndreeaI B90Draghin Roxana
Isaila-David IannisI B85Draghin Roxana
Iordache StefanI B80Draghin Roxana
Florica MaiaII A100GROZAVU ELENA
Lacatusu RianaII A100GROZAVU ELENA
Macovei MaraII A100GROZAVU ELENA
Banu RobertII A95GROZAVU ELENA
Harabagiu MarioII A95GROZAVU ELENA
Hulub RalucaII A95GROZAVU ELENA
Maftei DragosII A95GROZAVU ELENA
Albu Iustin II A90GROZAVU ELENA
Sion CosminII A85GROZAVU ELENA
Andrunache RazvanII B100Isaila Denisa
Nicoli AmaliaII B100Isaila Denisa
Ozturk MelekII B100Isaila Denisa
Sarbu DavidII B100Isaila Denisa
Spoeala AndraII B100Isaila Denisa
Podaru DavidII B95Isaila Denisa
Romedea VladimirII B95Isaila Denisa
Vlad AlinII B95Isaila Denisa
Bejan MateiII B90Isaila Denisa
Bejenaru Ana-MariaII B90Isaila Denisa
Boasa RicardoII B85Isaila Denisa
Costache NicholasIII A100Focsa Alina
Daniluc CosminIII A100Focsa Alina
Dragne IngridIII A100Focsa Alina
Hongu AlexandraIII A100Focsa Alina
Iancu AndeiIII A100Focsa Alina
Butnaru IonutIII A96Focsa Alina
Leasscu AlexandraIII A96Panfile Oana
Cafes IanysIII A95Focsa Alina
Ghenta AdrianIII A95Focsa Alina
Vasilica AlexandruIII A94Focsa Alina
Tasie MirunaIII A90Focsa Alina
Tufa NicolaIII A80Focsa Alina
Ghicu AndreeaIII A75Focsa Alina
Coteata RaresIII AParticipantFocsa Alina
Constantinescu CalinIII B100Albu Alina
Buda AdelinaIII B95Albu Alina
Costache Maria III B85Albu Alina
Mafei DariaIII B80Albu Alina
Alexa TudorIV A100Panfile Oana
Badita Mara-NicoletaIV A100Panfile Oana
Draghin MihneaIV A100Panfile Oana
Nastasa RazvanIV A100Panfile Oana
Buzenschi RobertIV A96Panfile Oana
Clapon RyanaIV A96Panfile Oana
Cretu MarinaIV A92Panfile Oana
Ciubotaru AlinIV A90Panfile Oana
Pintilescu RenataIV A90Panfile Oana
Sandulache ArianaIV A90Panfile Oana
Albu AndreiIV A85Panfile Oana
Blendea AndreiIV A85Panfile Oana
Blendea AndreiIV A85Panfile Oana
Milea MaraIV A85Panfile Oana
Cismasu AmaliaIV B100Panfile Oana
Alban AndreasPregatitoare A100Nastasa Gina
Budau DenisPregatitoare A100Nastasa Gina
Ciomartan StefanPregatitoare A100Nastasa Gina
Ciutescu GeorgePregatitoare A100Nastasa Gina
Constantinescu DenisPregatitoare A100Nastasa Gina
Dinca DenisaPregatitoare A100Nastasa Gina
Ghenta ClaudiuPregatitoare A100Nastasa Gina
Gheta MihneaPregatitoare A100Nastasa Gina
Ghirvu HoratiuPregatitoare A100Nastasa Gina
Burca GabrielPregatitoare A90Nastasa Gina
Frunza LaviniaPregatitoare A90Nastasa Gina
Craus DariusPregatitoare A80Nastasa Gina
Tagliacozzo AngeloPregatitoare A80Nastasa Gina
Ciocan DenisPregatitoare A70Nastasa Gina

Inapoi la centrele de concurs