Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Haidau MelaniaI AEBusuioc Alina
Stoica BrandusaI AEBusuioc Alina
Alexe SarraI BEDraghin Roxana
Florea DragosI BEDraghin Roxana
Hutupasu LucaI BEDraghin Roxana
Isvoranu MarinaI BEDraghin Roxana
Marin MariaI BEDraghin Roxana
Olariu LarisaI BEDraghin Roxana
Petrutu AlexiaI BEDraghin Roxana
Popa TeodoraI BEDraghin Roxana
Popescu RaresI BEDraghin Roxana
Roca DanielaI BEDraghin Roxana
Savin AlexandruI BEDraghin Roxana
Vasii MariaI BEDraghin Roxana
Florica MaiaII AEGROZAVU ELENA
Lacatusu RianaII AEGROZAVU ELENA
Macovei MaraII AEGROZAVU ELENA
Andrunache RazvanII BEIsaila Denisa
Nicoli AmaliaII BEIsaila Denisa
Ozturk MelekII BEIsaila Denisa
Sarbu DavidII BEIsaila Denisa
Spoeala AndraII BEIsaila Denisa
Costache NicholasIII AEFocsa Alina
Daniluc CosminIII AEFocsa Alina
Dragne IngridIII AEFocsa Alina
Hongu AlexandraIII AEFocsa Alina
Iancu AndeiIII AEFocsa Alina
Constantinescu CalinIII BEAlbu Alina
Alexa TudorIV AEPanfile Oana
Badita Mara-NicoletaIV AEPanfile Oana
Draghin MihneaIV AEPanfile Oana
Nastasa RazvanIV AEPanfile Oana
Cismasu AmaliaIV BEPanfile Oana
Alban AndreasPregatitoare AENastasa Gina
Budau DenisPregatitoare AENastasa Gina
Ciomartan StefanPregatitoare AENastasa Gina
Ciutescu GeorgePregatitoare AENastasa Gina
Constantinescu DenisPregatitoare AENastasa Gina
Dinca DenisaPregatitoare AENastasa Gina
Ghenta ClaudiuPregatitoare AENastasa Gina
Gheta MihneaPregatitoare AENastasa Gina
Ghirvu HoratiuPregatitoare AENastasa Gina
Butnaru IonutIII AIIFocsa Alina
Leasscu AlexandraIII AIIPanfile Oana
Buzenschi RobertIV AIIPanfile Oana
Clapon RyanaIV AIIPanfile Oana
Buciumel AndreeaI AIIBusuioc Alina
Coman TudorI AIIBusuioc Alina
Bucovineanu MirceaI BIIDraghin Roxana
Butacu AntoniaI BIIDraghin Roxana
Banu RobertII AIIGROZAVU ELENA
Harabagiu MarioII AIIGROZAVU ELENA
Hulub RalucaII AIIGROZAVU ELENA
Maftei DragosII AIIGROZAVU ELENA
Podaru DavidII BIIIsaila Denisa
Romedea VladimirII BIIIsaila Denisa
Vlad AlinII BIIIsaila Denisa
Cafes IanysIII AIIFocsa Alina
Ghenta AdrianIII AIIFocsa Alina
Buda AdelinaIII BIIAlbu Alina
Vasilica AlexandruIII AIIIFocsa Alina
Cretu MarinaIV AIIIPanfile Oana
Mircea IilincaI AMBusuioc Alina
Ojog DariusI AMBusuioc Alina
Buciuman TeodorI BMDraghin Roxana
Ichim MariaI BMDraghin Roxana
Popa AntoniaI BMDraghin Roxana
Turcu AndreeaI BMDraghin Roxana
Albu Iustin II AMGROZAVU ELENA
Bejan MateiII BMIsaila Denisa
Bejenaru Ana-MariaII BMIsaila Denisa
Tasie MirunaIII AMFocsa Alina
Ciubotaru AlinIV AMPanfile Oana
Pintilescu RenataIV AMPanfile Oana
Sandulache ArianaIV AMPanfile Oana
Burca GabrielPregatitoare AMNastasa Gina
Frunza LaviniaPregatitoare AMNastasa Gina

Inapoi la centrele de concurs