Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Darmanesti
Scoala:Liceul Tehnologic Darmanesti
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DAVID MARIAI AEHazaparu Iustina
MAZILU DUMITRU TEODORI AEHazaparu Iustina
GABOR DARIAII AEStanciu Nicoleta
IANCU MIHAI CRISTIANII AEStanciu Nicoleta
PADUREANU ANDREEAII AEStanciu Nicoleta
POLOBOC RUBENII AEStanciu Nicoleta
TARAS ALEXANDRUIV AEStoica Mihaela
HIRLEA IOANAIV BEBugus Maria
BUZATU MARIAPregatitoare AEBalas Veronica
CAPLAT TOADER ALEXANDRUPregatitoare AEBalas Veronica
DAVID MIHHNEA CONSTANTINPregatitoare AEBalas Veronica
IANCU DARIA STEFANIAPregatitoare AEBalas Veronica
LUNGU ANAMARIAPregatitoare AEBalas Veronica
LUNGU ANDREEAPregatitoare AEBalas Veronica
VASILCA REBECAPregatitoare AEBalas Veronica
VIZITIU SEBASTIANPregatitoare AEBalas Veronica
ALIXANDRESCU IUSTINI AIHazaparu Iustina
CIOSU CRISTINAI AIHazaparu Iustina
MAZILU MARIA IOANAI AIHazaparu Iustina
ZAHARIA ALEXIAI AIHazaparu Iustina
ARDELEANU ALEXANDRUI BIAratoaei Sofia
PANDELAS CRISTINAI BIAratoaei Sofia
ROMAN COSMINII AIStanciu Nicoleta
TIFREA LIVIAII BILupchian Lenuta
VIZITIU COSMINII BILupchian Lenuta
VIZITIU MIHAIII BILupchian Lenuta
MOCANU DELIAIV AIStoica Mihaela
ARHIP RARES COSMINPregatitoare AIBalas Veronica
HANGANU CRISTINAPregatitoare AIBalas Veronica
HANGANU VASILE PETRISORPregatitoare AIBalas Veronica
MOCANASU STEFANUTI AIIHazaparu Iustina
BERTALAN ALEXANDRAIII AIIMititelu Daniela
URSACHE ANDREIIV AIIStoica Mihaela
INSURATELU MARIAPregatitoare AIIBalas Veronica
ANTOCHE VLAD ANDREII AIIHazaparu Iustina
CAMARA DARIAI AIIHazaparu Iustina
GUTAS ANTONIOI AIIHazaparu Iustina
LOGHIN ANDREII AIIHazaparu Iustina
MUNTEANU MONICAI AIIHazaparu Iustina
PANTARU ECATERINAI AIIHazaparu Iustina
COSMA NARCISI BIIAratoaei Sofia
BALAS ERICA GEORGIANAII AIIStanciu Nicoleta
PISARU IULIAII AIIStanciu Nicoleta
SERBAN SIMONAII AIIStanciu Nicoleta
BRESCAN STEFANIA ELENAII BIILupchian Lenuta
BOGASIU CLAUDIAIII BIITuvic Alina
BANDEA ALESIA MARIAPregatitoare AIIBalas Veronica
CHITURLEA KARLAPregatitoare AIIBalas Veronica
MAZILU CRISTINAPregatitoare BIIGheorghe Vasilica
ANTAL RARESII BIIILupchian Lenuta
PRUNDARIU RAZVANIV AIIIStoica Mihaela
DASCALU MARIUSIV BIIIBugus Maria
SPOIALA SEBASTIANIV BIIIBugus Maria
ARDELEANU ALEXANDRAII AMStanciu Nicoleta
NADEJDE CLAUDIUPregatitoare AMBalas Veronica
PAERELE DENIS RAULPregatitoare AMBalas Veronica
PANDELAS MIRUNAPregatitoare AMBalas Veronica
BALANUCA VICTORASPregatitoare BMGheorghe Vasilica
DIMA DARIUSPregatitoare BMGheorghe Vasilica

Inapoi la centrele de concurs