Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile
Nume elevClasaCadru didactic
LAZAR ALEXANDRAI AMARIN CRISTINA
BELU ALEXANDRUI CBREJAN MARIA
Chisamera-Neagu DianaII ARADULESCU CAMELIA
Ene MaraII ARADULESCU CAMELIA
Grama AndreiII ARADULESCU CAMELIA
Iliescu BiancaII ARADULESCU CAMELIA
Levodeanschi NadiaII ARADULESCU CAMELIA
Tanase AlexandraII ARADULESCU CAMELIA
Toader IrinaII ARADULESCU CAMELIA
BOBEICA DAVIDII CMATACHE ECATERINA
FILIPESCU LUCAII DROGOZEA DOINITA
PELIN ALEXIAII DROGOZEA DOINITA
TANASESCU RADUII DROGOZEA DOINITA
SAVU FABIAN ADRIANIII EBOIERU MIHAELA
GILIE DAVIDIV ACOMANESCU MARIA
MOCANU TUDOR IV ACOMANESCU MARIA
SOLDEA IOANAIV ACOMANESCU MARIA
Ionita AlexandruIV CDOBRE FLORICA
Provian AlexiaIV CDOBRE FLORICA
VOINEA ALEXANDRUIV CDOBRE FLORICA
CERCEL TUDOR STEFANIV DDINITA DANIELA
NAFTAN MARIA VICTORIAIV DDINITA DANIELA
SAVU STEFAN CATALINIV DDINITA DANIELA
ARDELEANU STEFANPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
BOGDAN ALEXANDRUPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
BURDUSEL RAISAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
CIRJAN ANTONIAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
COLTANEL HORIAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
DINU MARIAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
DRAGHICEANU MATEIPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
DRAGOMIR ERICPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
GHITA IOANAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
MARINICA REBECAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
MOLITOR MATHIASPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
OANCEA ALEXANDRUPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
PAUN MARAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
RADUCANU MATEIPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
VASILE MARAPregatitoare ALOREDANA VEZETEU
DUMITRACHE STEFANPregatitoare CSERBAN DIANA
STEFAN TUDORPregatitoare CSERBAN DIANA
STEFANESCU ALEXANDRUPregatitoare CSERBAN DIANA
CALOTA ALEXIA IOANAPregatitoare DBROASCA ROXANA
GRIGORE ALEXANDRA IOANAPregatitoare DBROASCA ROXANA
GRIGORE CORVIN DANIELPregatitoare DBROASCA ROXANA
IONESCU MIHAI ANDRESPregatitoare DBROASCA ROXANA
IRIZA CLARA MARIAPregatitoare DBROASCA ROXANA
MARIN HORIA ANDREIPregatitoare DBROASCA ROXANA
MATEI SIMONA GABRIELAPregatitoare DBROASCA ROXANA
MIHAILESCU BIANCA EMILIA MARIAPregatitoare DBROASCA ROXANA
MIRCEA MIHAELA Pregatitoare DBROASCA ROXANA
NICA MATEIPregatitoare DBROASCA ROXANA
TOMA MEDEEA GABRIELAPregatitoare DBROASCA ROXANA

Inapoi la centrele de concurs