Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Gimnaziala Nr 31
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Badau CatrinaI A100PARGA SILVIA
Craioveanu PatrickI A100PARGA SILVIA
Diaconu IanisI A100PARGA SILVIA
Dobre SpiridonI A100PARGA SILVIA
Dodu IlincaI A100PARGA SILVIA
Dumitrescu Maria ClaraI A100PARGA SILVIA
Dumitru AlexiaI A100PARGA SILVIA
Griesbach MariaI A100PARGA SILVIA
Ilie CiprianI A100PARGA SILVIA
Man YannisI A100PARGA SILVIA
Marinescu OctavianI A100PARGA SILVIA
Moise AndreiI A100PARGA SILVIA
Prodana CezaraI A100PARGA SILVIA
Tudora AnaI A100PARGA SILVIA
Zidaru MateiI A100PARGA SILVIA
Spiridon RaduI A95PARGA SILVIA
Nicola AndreiI A90PARGA SILVIA
Bucau MarioI A87.5PARGA SILVIA
Ceausescu CosminI A82.5PARGA SILVIA
Stefan AlexandruI A82.5PARGA SILVIA
Badulescu RaresI A80PARGA SILVIA
Cuza CarinaI A80PARGA SILVIA
Enciu DianaI A80PARGA SILVIA
Brezaie Iulian GabrielI A75PARGA SILVIA
Gagean IuliaI A75PARGA SILVIA
Cila DariusI A70PARGA SILVIA
Boitan Ana SofiaI A60PARGA SILVIA
Dobre Teodora AnaisI A60PARGA SILVIA
Volintiru MariaI AParticipantPARGA SILVIA
Nichita MariaI AParticipantPARGA SILVIA
Baicu EduardI B90CARUNTU MARIANA
Borcea Ana MariaI B90CARUNTU MARIANA
Casandroiu AntoniaI B90CARUNTU MARIANA
Chelaru MateiI B90CARUNTU MARIANA
Dragne RobertoI B90CARUNTU MARIANA
Ene DeliaI B90CARUNTU MARIANA
Golgojan AndreiI B90CARUNTU MARIANA
Nedea RebecaI B90CARUNTU MARIANA
Nicolae BiancaI B90CARUNTU MARIANA
Patracioc AlessiaI B90CARUNTU MARIANA
Petrica Alexandra MihaelaI B90CARUNTU MARIANA
Radu Maria ElenaI B90CARUNTU MARIANA
Rizea AlexandruI B90CARUNTU MARIANA
Tintea Alesia MariaI B90CARUNTU MARIANA
Vasiliu DavidI B90CARUNTU MARIANA
Cotet RafaelI B82.5CARUNTU MARIANA
Lungu BiancaI B82.5CARUNTU MARIANA
Boicescu NicolasI B80CARUNTU MARIANA
Brandusa AngelinaI B80CARUNTU MARIANA
Paicu AlexandruI B80CARUNTU MARIANA
Tamas Matei I B80CARUNTU MARIANA
Musat CristinaI B77.5CARUNTU MARIANA
Popescu MaiaI B75CARUNTU MARIANA
Deciu ErikaI B72.5CARUNTU MARIANA
Constantinescu SebastianI C100CONSTANTINESCU ILEANA
Mircea LucianI C100CONSTANTINESCU ILEANA
Voiculescu StefaniaI C100CONSTANTINESCU ILEANA
Militaru MariusI C95CONSTANTINESCU ILEANA
Spataru Laura NicoletaI C95CONSTANTINESCU ILEANA
Bratu Erica I C90CONSTANTINESCU ILEANA
Dobre ChristianI C90CONSTANTINESCU ILEANA
Verziu AlexandraI C90CONSTANTINESCU ILEANA
Stana RafaelI C65CONSTANTINESCU ILEANA
Onisiti AyanaI CParticipantCONSTANTINESCU ILEANA
Panait DariusI CParticipantCONSTANTINESCU ILEANA
Gherasim AlexandruI D80GIREA DIANA
Albinica Amalia RamonaI D77.5GIREA DIANA
Botea AlexandraI D77.5GIREA DIANA
Epure AnaI D77.5GIREA DIANA
Gogan DariusI D77.5GIREA DIANA
Calin NicolasI D75GIREA DIANA
Chira CrinaI DParticipantGIREA DIANA
Ion FloriI DParticipantGIREA DIANA
Shaoo RicardoI DParticipantGIREA DIANA
Bratu MateiII A100ISPAS ELENA
Dragan BogdanII A100ISPAS ELENA
Flamanzeanu Anca MariaII A100ISPAS ELENA
Iordache Alexia AndreeaII A100ISPAS ELENA
Mihai KarinaII A100ISPAS ELENA
Piele Matei AndreiII A100ISPAS ELENA
Popa StefaniaII A100ISPAS ELENA
Russu AlexandraII A100ISPAS ELENA
Serban DenisaII A100ISPAS ELENA
Stoicescu Adiel SergiuII A100ISPAS ELENA
Todirica MadalinaII A100ISPAS ELENA
Vasilescu Mircea AndreiII A100ISPAS ELENA
Strainescu AndraII A98ISPAS ELENA
Baicu Ana MariaII A95ISPAS ELENA
Cojocariu AnaII A95ISPAS ELENA
Dinu RobertaII A95ISPAS ELENA
Gutulescu MihaiII A95ISPAS ELENA
Joita TeodorII A95ISPAS ELENA
Dina RaresII A93ISPAS ELENA
Popescu IustinII A93ISPAS ELENA
Apostu EduardII A90ISPAS ELENA
Bretan Toma RaresII AParticipantISPAS ELENA
Paraschiv SebastianII AParticipantISPAS ELENA
Daneliuc Denisa NicolaII B100VISAN GABRIELA
Dinu StefanII B100VISAN GABRIELA
Filipoiu Riana AlexiaII B100VISAN GABRIELA
Mocanu David CristianII B100VISAN GABRIELA
Andreicut EvaII B95VISAN GABRIELA
Balaceanu MariaII B95VISAN GABRIELA
Barna Prisacaru IoanaII B95VISAN GABRIELA
Dumitru SebastianII B95VISAN GABRIELA
Glovaci CezaraII B95VISAN GABRIELA
Ivana AmiraII B95VISAN GABRIELA
Mocanu Beatrice AnamariaII B95VISAN GABRIELA
Panfil Alexia MariaII B95VISAN GABRIELA
Mirea RazvanII B93VISAN GABRIELA
Badea AlexandruII B90VISAN GABRIELA
Dinu Sara MariaII B90VISAN GABRIELA
Rus BrianaII B90VISAN GABRIELA
Tanase RaresII B90VISAN GABRIELA
Postolache PetriniII B85VISAN GABRIELA
Petre AndreeaII B80VISAN GABRIELA
Vladaia GabrielII B80VISAN GABRIELA
Dinu AndreiII B70VISAN GABRIELA
Radu IngridII B70VISAN GABRIELA
Borcea TeodoraII B60VISAN GABRIELA
Costache MihaiII B60VISAN GABRIELA
Borcea MateiII BParticipantVISAN GABRIELA
Achim IoanaII C100NICULAE GHERGHINA
Avram SeforaII C100NICULAE GHERGHINA
Badea ArinaII C100NICULAE GHERGHINA
Eremia MariaII C100NICULAE GHERGHINA
Groparu MariaII C100NICULAE GHERGHINA
Lautaru GabiII C100NICULAE GHERGHINA
Manu AnaII C100NICULAE GHERGHINA
Marsolea LarisaII C100NICULAE GHERGHINA
Paraschiv AndraII C100NICULAE GHERGHINA
Pitigoi SimonaII C100NICULAE GHERGHINA
Timaru IoanaII C100NICULAE GHERGHINA
Toderascu Ioana DenisaII C100NICULAE GHERGHINA
Drinceanu MateiII C95NICULAE GHERGHINA
Serban MariusII C95NICULAE GHERGHINA
Perju StefanIII A96CHIOREAN GABRIELA
Enache Sasha LucaIII A93.5CHIOREAN GABRIELA
Ursu Ana LaviniaIII A93.5CHIOREAN GABRIELA
Ghita Cristina MihaelaIII A91.5CHIOREAN GABRIELA
Golgojan MateiIII A91.5CHIOREAN GABRIELA
Antip DavidIII A91CHIOREAN GABRIELA
Apopii Bucur CristianaIII A90CHIOREAN GABRIELA
Serbotei SergiuIII A88.5CHIOREAN GABRIELA
Purnea Raul CatalinIII A88CHIOREAN GABRIELA
Balan OlgaIII A86CHIOREAN GABRIELA
Fratica RuxandraIII A86CHIOREAN GABRIELA
Tanase Dogaru GabrielIII A86CHIOREAN GABRIELA
Ionescu Alexia MariaIII A84.5CHIOREAN GABRIELA
Maxim Elena MariaIII A84.5CHIOREAN GABRIELA
Macovei AdrianaIII A84CHIOREAN GABRIELA
Patriceanu Emanuaela AlexandraIII A83.5CHIOREAN GABRIELA
Topor Munteanu III A83.5CHIOREAN GABRIELA
Predeteanu DavidIII A82CHIOREAN GABRIELA
Gheorghe Irina AnastasiaIII A80.5CHIOREAN GABRIELA
Rosu PetraIII A77.5CHIOREAN GABRIELA
Ghinea Bianca IoanaIII A77CHIOREAN GABRIELA
Petrache DariaIII A77CHIOREAN GABRIELA
Saragea Alexia NicoletaIII A75CHIOREAN GABRIELA
Sandulescu FlorinIII A67.5CHIOREAN GABRIELA
Petrache Delia IoanaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Maxime BrandusaIII AParticipantCHIOREAN GABRIELA
Ursan Razvan AlexandruIII C91DEACONU EMILIANA
Ladaru Cristina DianaIII C89DEACONU EMILIANA
Patrut Giuliano Florentin IV B74SERBOTEI MARINA
Proscanu Bianca NicoleIV B74SERBOTEI MARINA
Simion MihaelaIV B74SERBOTEI MARINA
Strainescu Ioana ElenaIV B74SERBOTEI MARINA
Balaius RuslanaIV B70SERBOTEI MARINA
Suica Mario AndreiIV B68SERBOTEI MARINA
Kirnogeanu RebecaIV B67SERBOTEI MARINA
Trandafir FlorinIV B66SERBOTEI MARINA
Smarandache VladIV B64SERBOTEI MARINA
Ion OanaIV B60SERBOTEI MARINA
Balc MateiPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Banete StefanPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Capatina MiaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Chira BogdanPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Cotet FlavianPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Dinu BiancaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Enaru Eric FlorinPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Ghita RazvanPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Iliescu DavidPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Iordanescu Anisia Pregatitoare A100RIZEA MIRELA
Iorgu MariaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Nedelcu David Pregatitoare A100RIZEA MIRELA
Paica MariaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Popa MirunaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Popescu MatiaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Preda IrenePregatitoare A100RIZEA MIRELA
Simion AndreiPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Sora EduardPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Stanca RaduPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Stanica SofiaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Tufagiu MariaPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Ungureanu MateiPregatitoare A100RIZEA MIRELA
Marinita RobertPregatitoare A98.5RIZEA MIRELA
Sabau AndiPregatitoare A98.5RIZEA MIRELA
Vasilescu MariaPregatitoare A98.5RIZEA MIRELA
Stoicescu LaviniaPregatitoare A95RIZEA MIRELA
Constantin CezaraPregatitoare B100BARA VICTORIA
Comarniceanu AlexandruPregatitoare B95BARA VICTORIA
Dinu AlexandruPregatitoare B95BARA VICTORIA
Pana GabrielPregatitoare B95BARA VICTORIA
Sulger CarinaPregatitoare B95BARA VICTORIA
Predus RaduPregatitoare B91BARA VICTORIA
Enache CatalinPregatitoare B90BARA VICTORIA
Stanca SharaPregatitoare B90BARA VICTORIA
Tanase TheodorPregatitoare B85BARA VICTORIA
Damian AndraPregatitoare C100CIUPITU VALENTINA
Isztoika MonicaPregatitoare C100CIUPITU VALENTINA
Neacsu StefanPregatitoare C100CIUPITU VALENTINA
Busuioceanu GeorgianaPregatitoare C98.5CIUPITU VALENTINA
Oraseanu AlexandruPregatitoare C85CIUPITU VALENTINA

Inapoi la centrele de concurs