Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Gimnaziala Nr 31
Nume elevClasaCadru didactic
Badau CatrinaI APARGA SILVIA
Craioveanu PatrickI APARGA SILVIA
Diaconu IanisI APARGA SILVIA
Dobre SpiridonI APARGA SILVIA
Dodu IlincaI APARGA SILVIA
Dumitrescu Maria ClaraI APARGA SILVIA
Dumitru AlexiaI APARGA SILVIA
Griesbach MariaI APARGA SILVIA
Ilie CiprianI APARGA SILVIA
Man YannisI APARGA SILVIA
Marinescu OctavianI APARGA SILVIA
Moise AndreiI APARGA SILVIA
Prodana CezaraI APARGA SILVIA
Tudora AnaI APARGA SILVIA
Zidaru MateiI APARGA SILVIA
Constantinescu SebastianI CCONSTANTINESCU ILEANA
Mircea LucianI CCONSTANTINESCU ILEANA
Voiculescu StefaniaI CCONSTANTINESCU ILEANA
Bratu MateiII AISPAS ELENA
Dragan BogdanII AISPAS ELENA
Flamanzeanu Anca MariaII AISPAS ELENA
Iordache Alexia AndreeaII AISPAS ELENA
Mihai KarinaII AISPAS ELENA
Piele Matei AndreiII AISPAS ELENA
Popa StefaniaII AISPAS ELENA
Russu AlexandraII AISPAS ELENA
Serban DenisaII AISPAS ELENA
Stoicescu Adiel SergiuII AISPAS ELENA
Todirica MadalinaII AISPAS ELENA
Vasilescu Mircea AndreiII AISPAS ELENA
Daneliuc Denisa NicolaII BVISAN GABRIELA
Dinu StefanII BVISAN GABRIELA
Filipoiu Riana AlexiaII BVISAN GABRIELA
Mocanu David CristianII BVISAN GABRIELA
Achim IoanaII CNICULAE GHERGHINA
Avram SeforaII CNICULAE GHERGHINA
Badea ArinaII CNICULAE GHERGHINA
Eremia MariaII CNICULAE GHERGHINA
Groparu MariaII CNICULAE GHERGHINA
Lautaru GabiII CNICULAE GHERGHINA
Manu AnaII CNICULAE GHERGHINA
Marsolea LarisaII CNICULAE GHERGHINA
Paraschiv AndraII CNICULAE GHERGHINA
Pitigoi SimonaII CNICULAE GHERGHINA
Timaru IoanaII CNICULAE GHERGHINA
Toderascu Ioana DenisaII CNICULAE GHERGHINA
Balc MateiPregatitoare ARIZEA MIRELA
Banete StefanPregatitoare ARIZEA MIRELA
Capatina MiaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Chira BogdanPregatitoare ARIZEA MIRELA
Cotet FlavianPregatitoare ARIZEA MIRELA
Dinu BiancaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Enaru Eric FlorinPregatitoare ARIZEA MIRELA
Ghita RazvanPregatitoare ARIZEA MIRELA
Iliescu DavidPregatitoare ARIZEA MIRELA
Iordanescu Anisia Pregatitoare ARIZEA MIRELA
Iorgu MariaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Nedelcu David Pregatitoare ARIZEA MIRELA
Paica MariaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Popa MirunaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Popescu MatiaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Preda IrenePregatitoare ARIZEA MIRELA
Simion AndreiPregatitoare ARIZEA MIRELA
Sora EduardPregatitoare ARIZEA MIRELA
Stanca RaduPregatitoare ARIZEA MIRELA
Stanica SofiaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Tufagiu MariaPregatitoare ARIZEA MIRELA
Ungureanu MateiPregatitoare ARIZEA MIRELA
Constantin CezaraPregatitoare BBARA VICTORIA
Damian AndraPregatitoare CCIUPITU VALENTINA
Isztoika MonicaPregatitoare CCIUPITU VALENTINA
Neacsu StefanPregatitoare CCIUPITU VALENTINA

Inapoi la centrele de concurs