Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Husi
Scoala:Scoala Gimnaziala Anastasie Panu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bejan TeodorI B100Busuioc Constanta Elena
Coman Matei CodrinI B100Busuioc Constanta Elena
Giugaru Alexandra IuliaI B100Busuioc Constanta Elena
Hoha RaduI B100Busuioc Constanta Elena
Macrescu MihneaI B100Busuioc Constanta Elena
Melinte AnastasiaI B100Busuioc Constanta Elena
Roca Yanis CosminI B100Busuioc Constanta Elena
Tataru Theodor IoanI B100Busuioc Constanta Elena
Tirdea AlexandruI B100Busuioc Constanta Elena
Aciobanitei AnastasiaI B95Busuioc Constanta Elena
Adumitroaei TudorI B95Busuioc Constanta Elena
Spiridon CosminI B95Busuioc Constanta Elena
Stoica EduardI B95Busuioc Constanta Elena
Bulgarasu Eusebiu IoanI B90Busuioc Constanta Elena
Chicu LucaI B90Busuioc Constanta Elena
Ionescu Ema AlexandraI B90Busuioc Constanta Elena
Vartolomei CasianaI B90Busuioc Constanta Elena
Dodi IuliaI B85Busuioc Constanta Elena
Dumitrache PatriciaI B85Busuioc Constanta Elena
Paladi RazvanI B85Busuioc Constanta Elena
Sirbu Andrei IonutI B85Busuioc Constanta Elena
Tenu Ana MariaI B85Busuioc Constanta Elena
Buda IarinaII A100Hoha Nicoleta
Hagiu AriannaII A100Hoha Nicoleta
Ivan MirunaII A100Hoha Nicoleta
Munteanu YanisII A95Hoha Nicoleta
Popovici Victor-CasianII B95Lupu Angelica Maria
Lorent Teodora- ElenaII B90Lupu Angelica Maria
Barbu Evelina- IoanaII B85Lupu Angelica Maria
Moisanu Maria- StefaniaII B85Lupu Angelica Maria
Haim Ioana- AndreeaII B80Lupu Angelica Maria
Buhus Serban- IoanII B75Lupu Angelica Maria
Stoian Radu- CristianII B75Lupu Angelica Maria
Anghel DavidII D100Ivan Catalina
Istrare LarisaII D100Ivan Catalina
Mercas LaviniaII D95Ivan Catalina
Talmaciu FlorinII D90Ivan Catalina
Enascuta IoanaII D85Ivan Catalina
Motea StefanII D75Ivan Catalina
Bogos MirunaII D70Ivan Catalina
Stroescu Luca RazvanIII B95Dodi Florina
Arhire IoanaIII B93Dodi Florina
Mistreanu Luca FranciscIII B90Dodi Florina
Banita StefanIII B85Dodi Florina
Dibu TudorIII B85Dodi Florina
Simerea Maria- IoanaIII B84Dodi Florina
Codreanu Elena -IoanaIII B82Dodi Florina
Romila Iuliana -MariaIII B82Dodi Florina
Nitica Ovidiu -TudorIII B80Dodi Florina
Bursuc Andrei III B78Dodi Florina
Lupu Maria PatriciaIV C94MARTA ALINA
Marcu IlincaIV C74MARTA ALINA
Mocanu RalucaIV C74MARTA ALINA
Balan Denisa ElenaIV C73MARTA ALINA
Popovici MariaIV C72MARTA ALINA
Mihaila Maria FrancescaIV CParticipantMARTA ALINA
Alupoaei DenisPregatitoare D100Moraru Mihaela
Purice LarisaPregatitoare D95Moraru Mihaela
Guzu RazvanPregatitoare D90Moraru Mihaela
Manolache MateiPregatitoare D90Moraru Mihaela
Panainte AndreiPregatitoare D90Moraru Mihaela
Romila LucaPregatitoare D90Moraru Mihaela
Biru IulianPregatitoare D80Moraru Mihaela

Inapoi la centrele de concurs