Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Badita AmaliaI AENica Alexandra
Dovleac GabrielaI AENica Alexandra
Dumitru AndreiI AENica Alexandra
Iloiu DianaI AENica Alexandra
Iorga Cevik AyseI AENica Alexandra
Nicolae Andrei CristianI AENica Alexandra
BURCEA ANDREII BEGHEORGHE NICOLETA
COMAN OVIDIUI BEGHEORGHE NICOLETA
COSTAN DIANA ANISIAI BEGHEORGHE NICOLETA
POTRA MARIAI BEGHEORGHE NICOLETA
VASILE PETRU MATEII BEGHEORGHE NICOLETA
COSTACHE NATALIAII BEMIHAI MARIOARA
GIUSCA DRAGOSII BEMIHAI MARIOARA
IONITA CIPRIANII BEMIHAI MARIOARA
BUGA GHERASIMII CESILIVESTRU ILONA-DANIELA
GRUIANU DAVID STEFANII CESILIVESTRU ILONA-DANIELA
STAVARACHE BIANCAII CESILIVESTRU ILONA-DANIELA
MAZARARU STEFAN-IUSTINIII AEMAZARARU ELENA
BOCIOACA CLARAPregatitoare BETANASESCU ELENA
COREISA PATRICKPregatitoare BETANASESCU ELENA
GRIGORESCU RAZVANPregatitoare BETANASESCU ELENA
MAZARARU SEBASTIANPregatitoare BETANASESCU ELENA
NECULAI SARAPregatitoare BETANASESCU ELENA
POP MIHAIPregatitoare BETANASESCU ELENA
RAPORTARU CATRINELPregatitoare BETANASESCU ELENA
RUSU NATALIAPregatitoare BETANASESCU ELENA
STOIAN ERICPregatitoare BETANASESCU ELENA
TANASESCU VICTORIAPregatitoare BETANASESCU ELENA
MEIROSU MARIA-ALEXANDRAIII AIMAZARARU ELENA
Paladoiu IulianaI AIINica Alexandra
NEAGU ANDREEA-CATALINAIII AIIMAZARARU ELENA
CHIOCHISAN DARIUSPregatitoare BIITANASESCU ELENA
CHERAN STEFANI BIIGHEORGHE NICOLETA
GHEORGHITA VLADI BIIGHEORGHE NICOLETA
IONITA AIDISI BIIGHEORGHE NICOLETA
OBADA DANIELI BIIGHEORGHE NICOLETA
SIMIONICA MARIUSI BIIGHEORGHE NICOLETA
VRANCEANU TUDORI BIIGHEORGHE NICOLETA
CIOFLAN STEFANII BIIMIHAI MARIOARA
ELFARRA NAWARII BIIMIHAI MARIOARA
MAICAN TEODORAII BIIMIHAI MARIOARA
BRATU ANDREIPregatitoare BIITANASESCU ELENA
GRIGORESCU TEODORAPregatitoare BIITANASESCU ELENA
LUPU MAYAPregatitoare BIITANASESCU ELENA
PATRASCUTA MIHAILPregatitoare BIITANASESCU ELENA
PERIANU THEOPregatitoare BIITANASESCU ELENA
SILIVESTRU ALEXIAPregatitoare BIITANASESCU ELENA
Stan AndreeaI AIIINica Alexandra
Dumitru AndreeaI AIIINica Alexandra
VELICU BOGDANPregatitoare BIIITANASESCU ELENA
CONSTANTIN GABRIELAIII AMMAZARARU ELENA
OPREA RARES-TOMAIII AMMAZARARU ELENA

Inapoi la centrele de concurs