Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 188
Nume elevClasaCadru didactic
Boca Ana MariaII ACIUFU ANCA EMANUELA
Damaschin Maria AlexandraI ACIUFU ANCA EMANUELA
Dumitrache Razvan GabrielI ACIUFU ANCA EMANUELA
Mircea Eva IuliaI ACIUFU ANCA EMANUELA
Muclea Radu AlexandruI ACIUFU ANCA EMANUELA
Ogararu Stefan GeorgeI ACIUFU ANCA EMANUELA
Pirvu Radu AlexandruI ACIUFU ANCA EMANUELA
Simulescu Alexia MihaelaI ACIUFU ANCA EMANUELA
Banaseanu Andreea AlexandraI BAngela Burcea
Cazacu Vladimir MihailI BAngela Burcea
Cherciu Natalia GabirelaI BAngela Burcea
Chira Cezar NicholasI BAngela Burcea
Elisei Bianca RebecaI BAngela Burcea
Huidan Ciprian IonutI BAngela Burcea
Stanciu BogdanI BAngela Burcea
Ciltea Andra IulianaI CNAE MIHAELA
Deliu Maria IoanaI CNAE MIHAELA
Nichita Narcis MirelI CNAE MIHAELA
Tanase Ema CristinaI CNAE MIHAELA
Vladescu Karina MariaI CNAE MIHAELA
ILIE ANDREIII ANeagu Adina
MELINTE RALUCAII ANeagu Adina
RADU ALICE NICOLETAII ANeagu Adina
TOTEFF MARIO CRISTIANII ANeagu Adina
Boboc DariaII BNica Cornelia
Costache NicolasII BNica Cornelia
Gheorghe AlexiaII BNica Cornelia
Marin SebastianII BNica Cornelia
Oprea AndreiII BNica Cornelia
Serban MariaII BNica Cornelia
Suciu AndreasII BNica Cornelia
TABACU CODRUT CRISTIANII CSfetcu Delia
CONSTANTINESCU EDUARDIV AIANCU SILVIA
DINU ALEXANDRUIV AIANCU SILVIA
DRAGOMIR ANTONIOIV AIANCU SILVIA
DUTA ROBERTIV AIANCU SILVIA
GHEORGHE ANTONIAIV AIANCU SILVIA
IURACHI RAZVANIV AIANCU SILVIA
JARCA ALBERTIV AIANCU SILVIA
MARIA MARAIV AIANCU SILVIA
SUCIU PETRUIV AIANCU SILVIA
TOFAN RARESIV AIANCU SILVIA
BADOI MARIAIV BBarbu Herta
BALA CRISTIANIV BBARBU HERTA
BOBARU CRISTIANAIV BBARBU HERTA
BUSILA EDUARTIV BBARBU HERTA
CHIRCA BIANCAIV BBARBU HERTA
CONSTANTIN ROBERTIV BBARBU HERTA
EPURICA MARIANIV BBARBU HERTA
FIERARU MARIOIV BBARBU HERTA
PALADE ALEXANDRAIV BBARBU HERTA
VINTILESCU ALEXIAIV BBARBU HERTA
Dumitrascu IustinaPregatitoare BDaniela Vierasu
Iordache IuliaPregatitoare BDaniela Vierasu
Joita PetrisorPregatitoare BDaniela Vierasu
Lungu TeodoraPregatitoare BDaniela Vierasu
Nicolae MelaniaPregatitoare BDaniela Vierasu
Visan Ana MariaPregatitoare BDaniela Vierasu

Inapoi la centrele de concurs