Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Colegiul National Constantin Cantacuzino
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUZAIANU MARIAI BEPAUN VIRGINIA
IORDACHE STEFANI BEPAUN VIRGINIA
MANGUTA AYANA MARIAI BEPAUN VIRGINIA
MIHALCEA ANDREI RAZVANI BEPAUN VIRGINIA
MOLAC RARES MIHAII BEPAUN VIRGINIA
NITIGUS ALEXANDRU STEFANI BEPAUN VIRGINIA
STANCU TIMEEA ELENAI BEPAUN VIRGINIA
STANESCU SARA MARIAI BEPAUN VIRGINIA
MIHAI MIRABELAI SEIONESCU DUMITRU si GORAN ALEXANDRA
MALAU DARIUS CRISTIANII AEGHERGHESCU LAURENTIU EMIL
ANTOFIE ALEXANDRA ELENA II BEMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
RADU BM EDUARD STEFANII BEMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
RADU S EDUARD STEFANII BEMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
OLTEANU IOANA STEFANIAIII AEPETRESCU ALEXANDRA
SUCIU ANDREIIII SERADU MARIOARA si MARCU DANIELA LUMINITA
VASILE REMUS STEFANIV AEPUIU OLIMPIA
IONITA STEFANPregatitoare AESTROESCU STANA
MINCU PETRU MATHIASPregatitoare AESTROESCU STANA
CHIRIAC ANDREI CRISTIANPregatitoare CECIOVLICA ISABELLA
IONASCU CALIN MIHAIIII AIPETRESCU ALEXANDRA
NEACSU ALEXANDRA ELENAIII AIPETRESCU ALEXANDRA
POPA ANDREI VALENTINIII AIPETRESCU ALEXANDRA
STANCU IUSTIN STEFANIII AIPETRESCU ALEXANDRA
TUTULESCU TEODORAIII BIVOINEA DANIELA
DUMITRESCU DRAGOSIV BIMANOLE ADRIANA
MIRCIOIU DAVID GEORGIANIV AIIPUIU OLIMPIA
RADU MARAPregatitoare AIISTROESCU STANA
SORESCU DARIUS MIHAIPregatitoare AIISTROESCU STANA
POPESCU ANDREEA ISABELPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
ANTONESCU DARIA ELENAI AIIIONITA MARIA
MARCULESCU ALISSIA MARIAI BIIPAUN VIRGINIA
ONEA SARA MARIAI BIIPAUN VIRGINIA
OANA NAOMII SIIIONESCU DUMITRU si GORAN ALEXANDRA
OPREA NATALIAI SIIIONESCU DUMITRU si GORAN ALEXANDRA
FLOREA ANDREIII SIIAndreescu Cristina si CHIRU ANDI
VOINEA MIHAIII SIIAndreescu Cristina si CHIRU ANDI
ANTON IOANA ALEXANDRAIV AIIPUIU OLIMPIA
CATRINA ALEXANDRU STEFANPregatitoare AIISTROESCU STANA
DINU STEFANIA ALEXANDRAPregatitoare AIISTROESCU STANA
LIXANDRU RARES ANDREIPregatitoare AIISTROESCU STANA
PATRU BRIANA MARIAPregatitoare AIISTROESCU STANA
BALAS RALUCA MARIAPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
DRAGUT LAVINIA VIOLETAPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
DRAGUT OVIDIUPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
IORDACHE ARON ILIEPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
NITA MARIA CRISTINAPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
PATRU ALEXIA STEFANIAPregatitoare SIIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA
BARBU ANA MARIA ALEXANDRAIV AIIIPUIU OLIMPIA
DINCA IZABELAII BIIIMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
POPA MARINAII BIIIMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
ENACHE LUCA STEFANPregatitoare CIIICIOVLICA ISABELLA
PETRE ANDREI SEBASTIANPregatitoare CIIICIOVLICA ISABELLA
PLATON GEORGIANA MARIAI DIIIBEJINARU CLAUDIA
MIHAI CRISTIANAIII BIIIVOINEA DANIELA
COSTACHE MIHAI LUCIANPregatitoare AIIISTROESCU STANA
MITROI DARIA IOANAPregatitoare AIIISTROESCU STANA
GHINOIU GABRIELPregatitoare CIIICIOVLICA ISABELLA
SOARE BOGDAN ANDREII AMIONITA MARIA
GRIGORE DARIA MARIAI BMPAUN VIRGINIA
LEFTEK MAYA STEFANIAI BMPAUN VIRGINIA
POPESCU ANA MARIAI BMPAUN VIRGINIA
CALINESCU ANDREEA I SMIONESCU DUMITRU si GORAN ALEXANDRA
DRAGOMIR TEODORAI SMIONESCU DUMITRU si GORAN ALEXANDRA
PATRAS DAVID I SMIONESCU DUMITRU si GORAN ALEXANDRA
RADU DAVIDI SMIONESCU DUMITRU si GORAN ALEXANDRA
DINCA MIRUNAII BMMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
NEAGU TEODORAII BMMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN
ALDEA DARIAIII AMPETRESCU ALEXANDRA
ANTONESCU BIANCAIII AMPETRESCU ALEXANDRA
DUMITRU FLAVIUSIII AMPETRESCU ALEXANDRA
LITA VLAD ANDREIIII AMPETRESCU ALEXANDRA
POP ANDREI CALINIII AMPETRESCU ALEXANDRA
STANGACIU CRISTINAIII SMRADU MARIOARA si MARCU DANIELA LUMINITA
IONESCU DARIUSIV BMMANOLE ADRIANA
IVAN OCTAVIANIV BMMANOLE ADRIANA
PETRE EDUARD GABRIELPregatitoare AMSTROESCU STANA

Inapoi la centrele de concurs