Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ghiondea Ionut AlexandruI AEAnghel Mariana
Tanase-Braila Petru CarolI AEAnghel Mariana
Chita-Stefanescu TeodorI BEFlorentina Raducanu
Cirlogea BiancaI BEFlorentina Raducanu
NEAGU CULEA RADUII AEVLAICU ROXANA
CORCIOVEANU IRINAII BESANDU IOANA
CORCIOVEANU IRINAII BESANDU IOANA
IONESCU DARIAII BESANDU IOANA
IONESCU DARIAII BESANDU IOANA
RADUCANU TUDORII BESANDU IOANA
VLAD ALEXIAII BESANDU IOANA
VLAD ALEXIAII BESANDU IOANA
Atanasiu MariaIII AEPotorac Silvia
Dinu CristinaIII AEPotorac Silvia
Furtuna MateiIII AEPotorac Silvia
Oneata MariaIII AEPotorac Silvia
Cirstei MarinaIII BEGhiorghe Violeta
Dalacu MihaiIII BEGhiorghe Violeta
Lebada FlaviaIII BEGhiorghe Violeta
Marchidanu MariaIII BEGhiorghe Violeta
Popa ArianaIII BEGhiorghe Violeta
Popa ArianaIII BEGhiorghe Violeta
Tanase Braila AlexandruIII BEGhiorghe Violeta
FLORICEL DARIA-IOANAIV BEPOPESCU LAURA
NICOLAE ERNEST ANDREIPregatitoare AEMarcu Alina
PENCU FILIPPregatitoare AEMarcu Alina
PETRESCU SOFIAPregatitoare AEMarcu Alina
STOICA TEODORAPregatitoare AEMarcu Alina
Enachescu DavidIII AIPotorac Silvia
Marin TheianaIII AIPotorac Silvia
Nainer IlincaIII AIIPotorac Silvia
Anghel MihaiIII BIIGhiorghe Violeta
Balanescu PetraIII BIIGhiorghe Violeta
GROSU TUDORII AIIVLAICU ROXANA
CHIRIAC TUDORII BIISANDU IOANA
DALACU VERONICAII BIISANDU IOANA
DALACU VERONICAII BIISANDU IOANA
GOLOGAN ATHENAII BIISANDU IOANA
LACRARU RADUII BIISANDU IOANA
MIRCEA ANDREIII BIISANDU IOANA
PERCEA ANDREEAII BIISANDU IOANA
Popescu Radu MihaiII CIIConstantin Emilia
CALIN MARIA-DARIAIV BIIPOPESCU LAURA
CRETU CATALINAIV BIIPOPESCU LAURA
Agapie Alessia Pregatitoare AIIMarcu Alina
BOIAN ALEXANDRUPregatitoare AIIMarcu Alina
Curea AnaPregatitoare AIIMarcu Alina
MEHELEAN FLAVIAPregatitoare AIIMarcu Alina
SOLCA MATEIPregatitoare AIIMarcu Alina
VASILE MATEIPregatitoare AIIMarcu Alina
CARSTEA ALEXANDRU MIHAIPregatitoare CIIVasi Andreea
Ilinca DianaIII AIIIPotorac Silvia
Seyedin ArtinIII AIIIPotorac Silvia
Mark ElizabethIII BIIIGhiorghe Violeta
Mosica Teodora MariaI AIIIAnghel Mariana
Ionita Eva ConstantinaI AIIIAnghel Mariana
Coltuneac RomanIII BIIIGhiorghe Violeta
Antonie MariaI AMAnghel Mariana
Sijri-Ilie LaraI AMAnghel Mariana
Iamnitchi AndreiI BMFlorentina Raducanu
Mihai TeodoraI CMTRIFAN LUMINITA
GROSU IOANAII AMVLAICU ROXANA
MARIN ALEXIAII AMVLAICU ROXANA
BALASCA CARLAII BMSANDU IOANA
NITA TUDORII BMSANDU IOANA
Carp Bianca MariaII CMConstantin Emilia
Vochita MariaIII AMPotorac Silvia
CRINGASU FILIP NICOLAEPregatitoare AMMarcu Alina
DRAGOTEANU SOFIAPregatitoare AMMarcu Alina
GRIGORE MAYA ROMANAPregatitoare AMMarcu Alina
Meirosu IlincaPregatitoare AMMarcu Alina

Inapoi la centrele de concurs