Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Nicolae Balcescu
Scoala:Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANTAL CRISTIAN ANDREII AEIOSUB STEFANIA IULIANA
CIURARU MIRUNAI AEIOSUB STEFANIA IULIANA
DIAC STEFANIAI AEIOSUB STEFANIA IULIANA
ARDEI CRISTIAN-MIHAII BEVESPAN MIHAELA
ROSCA SARA-DENISEI BEVESPAN MIHAELA
VILCU RARES-NICOLAEI BEVESPAN MIHAELA
BUDAU STEFAN-CRISTIANII BECATINAS MIRELA
FARCAS DENISA-LUCIAII BECATINAS MIRELA
OBOROCEANU ARIANA-ANDREEAII BECATINAS MIRELA
Budau Roberto AlessandroIII AEDegeratu Roxana
Cimpoesu Ioana StefaniaIII AEDegeratu Roxana
JITARU MATTIA DAMIANIV AEPALOSANU ELENA
VAREA MARIA IZABELAIV AEPALOSANU ELENA
Andor DeliaPregatitoare undEPopa Liliana
Antal Tudor IonutPregatitoare undEPopa Liliana
Antal Vaida Rebeca MariaPregatitoare undEPopa Liliana
Bora Iulia MartaPregatitoare undEPopa Liliana
Cimpoesu Amalia FrancescaPregatitoare undEPopa Liliana
Dogaru Ilinca AndreeaPregatitoare undEPopa Liliana
Dospinescu Tudor AndreiPregatitoare undEPopa Liliana
Ganea SaraPregatitoare undEPopa Liliana
Jitaru Enrico LeonardPregatitoare undEPopa Liliana
Mandru Denisa MariaPregatitoare undEPopa Liliana
Stanciu Cosmin SebastianPregatitoare undEPopa Liliana
ANTAL DELIA IOANAIV AIPALOSANU ELENA
BUDAES TANARU SIMONIV AIPALOSANU ELENA
CATA ANDREEA FRANCESCAIV AIPALOSANU ELENA
SABAU ALESIA VALENTINAIV AIPALOSANU ELENA
ANTAL LUIGI ADRIANIV AIPALOSANU ELENA
FARCAS CRINA LIDIAIV AIPALOSANU ELENA
PAPUC ANDREIIV AIPALOSANU ELENA
PETREA BRIGITAIV AIPALOSANU ELENA
BUDAU DARIA-REBECAI BIIVESPAN MIHAELA
BUDAU DAVID-LEONARDI BIIVESPAN MIHAELA
LUPU NATASA-MARIAI BIIVESPAN MIHAELA
BUTACU ALESSIA-NICOLETAII BIICATINAS MIRELA
DEMSA EMANUELE-RICCARDOII BIICATINAS MIRELA
DOBOS ANA-TEODORAII BIICATINAS MIRELA
MORTIU MELISSA-CRISTINAII BIICATINAS MIRELA
TANCAU MARTA-STEFANIAII BIICATINAS MIRELA
Patrasc Ana-MariaIII AIIDegeratu Roxana
Cretu Carlos ConstantinPregatitoare undIIIPopa Liliana
BULAI MARCU AMEDEOI AMIOSUB STEFANIA IULIANA
MORARU ROBERTI AMIOSUB STEFANIA IULIANA
MUNTEANU RAZVAN FLORINI AMIOSUB STEFANIA IULIANA
JITARU GIULIA-ALEXANDRAI BMVESPAN MIHAELA
Vrabie Melisa-IoanaIII AMDegeratu Roxana
CATA ANA MARIAIV AMPALOSANU ELENA
Ghiurca Cosmin StefanPregatitoare undMPopa Liliana

Inapoi la centrele de concurs