Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Teddybar
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Arambasa AlexandruI A100Iorga Mariana
Coman SofiaI A100Iorga Mariana
Lazar MateiI A100Iorga Mariana
Merlici CristinaI A100Iorga Mariana
Soare MarcI A100Iorga Mariana
Turcau RaresI A100Iorga Mariana
Vatamanu VladI A95Iorga Mariana
Chirita Darius AndreiI A90Iorga Mariana
Genes RaduI A75Iorga Mariana
Danu YannisI A73Iorga Mariana
Ionescu DavidI A70Iorga Mariana
Bulandra SebastianI B100Popescu Andrea
Pacurar IngridI B100Popescu Andrea
Pascadi SaraI B100Popescu Andrea
Petcu MateiI B100Popescu Andrea
Patru NicoleI B95Popescu Andrea
Tataru VictorI B90Popescu Andrea
Mihai IsabellaI B80Popescu Andrea
Batea AdelinaII A100Buca Maria Mirabela
Marginean MateiII A95Buca Maria Mirabela
Martin SoniaII A90Buca Maria Mirabela
Savulescu BogdanII A90Buca Maria Mirabela
Alexandru DenisaII A85Buca Maria Mirabela
Harea LucaII A80Buca Maria Mirabela
Jitaru AlexandraII A80Buca Maria Mirabela
Lascarov GeorgiaII A80Buca Maria Mirabela
Darie IonII A75Buca Maria Mirabela
Nicolescu DariaII A75Buca Maria Mirabela
Spita BiancaII A70Buca Maria Mirabela
Fultman PhilipII B95Ungureanu Daniela
Brasoveanu AlexisII B75Ungureanu Daniela
Patru IonII B75Ungureanu Daniela
Patrasconiu DarisoIII A100Ghita Nicoleta
Cibu AidaIII A98Ghita Nicoleta
Zanescu StefanIII A94Ghita Nicoleta
Bezer AlexandruIII A93Ghita Nicoleta
Boaru RaresIII A93Ghita Nicoleta
Girlovan DavidIII A93Ghita Nicoleta
Mihaescu RaniIII A93Ghita Nicoleta
Georgescu VladIII A91Ghita Nicoleta
Nica AndreeaIII A91Ghita Nicoleta
Niculescu LiviaIII A90Ghita Nicoleta
Simionescu BiancaIII A82Ghita Nicoleta
Sodringa DariusIII A82Ghita Nicoleta
Lovin AlexanderIII A78Ghita Nicoleta
Carbunaru StefanIII A75Ghita Nicoleta
Chinaloglu AlexandrosIII B90Patrascu Rebeca
Stoian StefanIII B70Patrascu Rebeca
Boboc DavidIII B60Patrascu Rebeca
Batea AndreiIV A100Chelcea Iuliana
Moldoveanu TheodorIV A100Chelcea Iuliana
Pocorea AlexandruIV A73Chelcea Iuliana
Dumitrescu TudorIV A70Chelcea Iuliana
Banica LucaPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Dorcioman AnaPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Ianculescu DianaPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Irimia DariaPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Marginean MihneaPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Oproiu SarahPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Pestina IoanaPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Svet TudorPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Tudose LucaPregatitoare A100Tudoroiu Anca
Dumitru DavidPregatitoare A95Tudoroiu Anca
Dutulescu TudorPregatitoare A93Tudoroiu Anca

Inapoi la centrele de concurs