Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Teddybar
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Batea AdelinaI a100Nedelcu Andreea
Darie IonI a100Nedelcu Andreea
Haner DenisaI a100Nedelcu Andreea
Harea LucaI a100Nedelcu Andreea
Hodorog AlexandruI a100Nedelcu Andreea
Lascarov GeorgiaI a100Nedelcu Andreea
Marginean MateiI a100Nedelcu Andreea
Savulescu BogdanI a100Nedelcu Andreea
Tuica IonutI a100Nedelcu Andreea
Cretu TudorI a95Nedelcu Andreea
Martin SoniaI a95Nedelcu Andreea
Jitaru AlexandraI a90Nedelcu Andreea
Nicolescu DariaI a85Nedelcu Andreea
Orceag SofiaI b100Sipica Simona
Pana RobertI b100Sipica Simona
Patru IonI b100Sipica Simona
Fultman PhilipI b99Sipica Simona
Lotreanu MariaI b95Sipica Simona
Vasilescu TudorI b85Sipica Simona
Ababi RaduI b82Sipica Simona
Dumitrescu RaduI b82Sipica Simona
Spita BiancaI b82Sipica Simona
Boaru RaresII a100Ghita Niculina
Carbunaru StefanII a100Ghita Niculina
Cibu AidaII a100Ghita Niculina
Lovin AlexanderII a100Ghita Niculina
Mihaescu RaniII a100Ghita Niculina
Niculescu LiviaII a100Ghita Niculina
Patrasconiu DarisoII a100Ghita Niculina
Sodringa DariusII a100Ghita Niculina
Girlovan DavidII a93Ghita Niculina
Bezer AlexandruII a90Ghita Niculina
Nica AndreeaII a90Ghita Niculina
Zanescu StefanII a85Ghita Niculina
Chinaloglu AlexandrosII b100Scarlat Valentina Georgiana
Sirbescu StefanII b100Scarlat Valentina Georgiana
Boboc DavidII b90Scarlat Valentina Georgiana
Batea AndreiIII a100Chelcea Iuliana
Moldoveanu TheoIII a100Chelcea Iuliana
Frumuselu RuxandraIII a96Chelcea Iuliana
Pocorea AlexandruIII a81Chelcea Iuliana
Dumitrescu TudorIII a80Chelcea Iuliana
Cojocaru CezarIV a100Tudoroiu Anca
Coman GiuliaIV a100Tudoroiu Anca
Lupu AlexandruIV a100Tudoroiu Anca
Lupu MateiIV a100Tudoroiu Anca
Ciuraru VladIV a97Tudoroiu Anca
Dumitrescu DavidIV a97Tudoroiu Anca
Moldoveanu DavidIV a96Tudoroiu Anca
Alexe AlonaIV a95Tudoroiu Anca
Pestina MateiIV a94Tudoroiu Anca
Ignat AlexandruIV a90Tudoroiu Anca
Arambasa AlexandruPregatitoare a100Iorga Mariana
Cretu DariaPregatitoare a100Iorga Mariana
Vatamanu VladPregatitoare a96Iorga Mariana
Merlici CristinaPregatitoare a95Iorga Mariana
Genes RaduPregatitoare a86Iorga Mariana
Soare MarcPregatitoare a85Iorga Mariana
Bulandra SebastianPregatitoare b100Popescu Andrea
Costache DavidPregatitoare b100Popescu Andrea
Mihai IsabellaPregatitoare b100Popescu Andrea
Pacurar IngridPregatitoare b100Popescu Andrea
Patru NicolePregatitoare b100Popescu Andrea
Petcu MateiPregatitoare b100Popescu Andrea
Tataru VictorPregatitoare b100Popescu Andrea
Tudor AndreiPregatitoare b100Popescu Andrea
Giurca LucaPregatitoare b95Popescu Andrea
Pascadi SaraPregatitoare b90Popescu Andrea
Ancateu OctavianPregatitoare b86Popescu Andrea

Inapoi la centrele de concurs