Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Teddybar
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Batea AdelinaI aENedelcu Andreea
Darie IonI aENedelcu Andreea
Haner DenisaI aENedelcu Andreea
Harea LucaI aENedelcu Andreea
Hodorog AlexandruI aENedelcu Andreea
Lascarov GeorgiaI aENedelcu Andreea
Marginean MateiI aENedelcu Andreea
Savulescu BogdanI aENedelcu Andreea
Tuica IonutI aENedelcu Andreea
Orceag SofiaI bESipica Simona
Pana RobertI bESipica Simona
Patru IonI bESipica Simona
Boaru RaresII aEGhita Niculina
Carbunaru StefanII aEGhita Niculina
Cibu AidaII aEGhita Niculina
Lovin AlexanderII aEGhita Niculina
Mihaescu RaniII aEGhita Niculina
Niculescu LiviaII aEGhita Niculina
Patrasconiu DarisoII aEGhita Niculina
Sodringa DariusII aEGhita Niculina
Chinaloglu AlexandrosII bEScarlat Valentina Georgiana
Sirbescu StefanII bEScarlat Valentina Georgiana
Batea AndreiIII aEChelcea Iuliana
Moldoveanu TheoIII aEChelcea Iuliana
Cojocaru CezarIV aETudoroiu Anca
Coman GiuliaIV aETudoroiu Anca
Lupu AlexandruIV aETudoroiu Anca
Lupu MateiIV aETudoroiu Anca
Arambasa AlexandruPregatitoare aEIorga Mariana
Cretu DariaPregatitoare aEIorga Mariana
Bulandra SebastianPregatitoare bEPopescu Andrea
Costache DavidPregatitoare bEPopescu Andrea
Mihai IsabellaPregatitoare bEPopescu Andrea
Pacurar IngridPregatitoare bEPopescu Andrea
Patru NicolePregatitoare bEPopescu Andrea
Petcu MateiPregatitoare bEPopescu Andrea
Tataru VictorPregatitoare bEPopescu Andrea
Tudor AndreiPregatitoare bEPopescu Andrea
Fultman PhilipI bISipica Simona
Ciuraru VladIV aIITudoroiu Anca
Dumitrescu DavidIV aIITudoroiu Anca
Frumuselu RuxandraIII aIIChelcea Iuliana
Moldoveanu DavidIV aIITudoroiu Anca
Vatamanu VladPregatitoare aIIIorga Mariana
Cretu TudorI aIINedelcu Andreea
Martin SoniaI aIINedelcu Andreea
Lotreanu MariaI bIISipica Simona
Alexe AlonaIV aIITudoroiu Anca
Merlici CristinaPregatitoare aIIIorga Mariana
Giurca LucaPregatitoare bIIPopescu Andrea
Pestina MateiIV aIIITudoroiu Anca
Girlovan DavidII aIIIGhita Niculina
Jitaru AlexandraI aMNedelcu Andreea
Bezer AlexandruII aMGhita Niculina
Nica AndreeaII aMGhita Niculina
Boboc DavidII bMScarlat Valentina Georgiana
Ignat AlexandruIV aMTudoroiu Anca
Pascadi SaraPregatitoare bMPopescu Andrea

Inapoi la centrele de concurs