Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Marin Preda
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ATASIEI STEFANII A100BACIU FLORINA
CALDARUS MARIOII A100BACIU FLORINA
MARIN TUDORII A100BACIU FLORINA
MODROGAN DALIAII A100BACIU FLORINA
MARIN DARIAII A98BACIU FLORINA
FLORESCU MIHAIII A95BACIU FLORINA
PETCULESCU CRISTIANII A95BACIU FLORINA
STOICA LUCASII A95BACIU FLORINA
TRUSCA ANDREIII A95BACIU FLORINA
VIJULIE MATEIII A95BACIU FLORINA
MITRIC ANISIAII A92.5BACIU FLORINA
TUDORACHE DANIELII A90BACIU FLORINA
DUTA MIC ERIKII A85BACIU FLORINA
HURDUC RIANAII A85BACIU FLORINA
MATEI ANDREIII A85BACIU FLORINA
MIHAI ANDREASII A80BACIU FLORINA
SANDU IUSTINII A80BACIU FLORINA
SERBAN ALESSIAII A77.5BACIU FLORINA
CHIRITA IOANAII A75BACIU FLORINA
APOSTOL TEODORAII A70BACIU FLORINA
COLEASA IULIAII A70BACIU FLORINA
IONITA ALBERTII A67.5BACIU FLORINA
ANTONOAIE BOGDANII A65BACIU FLORINA
BLAGA ANDREIII A63BACIU FLORINA
MATEI ALEXANDRUII A60BACIU FLORINA
SAVU ALEXANDRUII AParticipantBACIU FLORINA
CIOBANU ALEXANDRAII AParticipantBACIU FLORINA
GUSA MARAII AParticipantBACIU FLORINA
ZGUNEA HANNAII AParticipantBACIU FLORINA
POPESCU ANDREEAII AParticipantBACIU FLORINA
HUTANU DAVIDII AParticipantBACIU FLORINA
GAROAFA ROXANA ANDREEAII B100NECULA MIHAELA
MANOLEA RARES DANIEL ANDREIII B100NECULA MIHAELA
PIRJOLEA VLAD ANDREIII B100NECULA MIHAELA
STEFAN DOINA MARIAII B100NECULA MIHAELA
STOICA MARIA ALEXANDRAII B100NECULA MIHAELA
Trandafir AmaliaII B100Necula Mihaela
Ionita AlexandraII B97.5Necula Mihaela
GRIGORE RADU ANDREIII B97NECULA MIHAELA
STAN DANNAYII B97NECULA MIHAELA
Motatu Maria II B95Necula Mihaela
PINZARU RUGINA MARIAII B95NECULA MIHAELA
Codoi Mara AlessandraII B92.5Necula Mihaela
Draghici AlexiaII B92.5Necula Mihaela
NASTASIE ELIZA TEODORAII B92.5NECULA MIHAELA
CRACIUNICA ALEXANDRA IONELAII B91.5NECULA MIHAELA
ANTON DAVIDII B90NECULA MIHAELA
BADARICA ANDREI CATALINII B90NECULA MIHAELA
Goral EminII B90Necula Mihaela
NAGHI ALEXANDRU ANTONII B90NECULA MIHAELA
COSTACHE ROBERT STEFANII B87.5NECULA MIHAELA
TURCHINA MATEI STEFANII B85NECULA MIHAELA
SCARLAT ANA MARIAII B82.5NECULA MIHAELA
NICOLAE RAZVAN ALEXANDRUII B81.5NECULA MIHAELA
CONACHI IUSTINA GABRIELAII B77.5NECULA MIHAELA
MARINESCU THEODOR STEFANII B77.5NECULA MIHAELA
IONITA MARIA ARIANAII B75NECULA MIHAELA
SAMPALEANU LUCAII B75NECULA MIHAELA
GEGO MATEIII B70NECULA MIHAELA
Dan AlexiaII BParticipantNecula Mihaela
Negreu IrinaII BParticipantNecula Mihaela
Banica Teodor StefanII BParticipantNecula Mihaela
Petcu RebecaII BParticipantNecula Mihaela
Bojoaga FlorinaIV B90Badea Liliana
Meresescu Maria IrinaIV B90Badea Liliana
Neagoe MariaIV B90Badea Liliana
Enache MariaIV B87Badea Liliana
Banica BogdanIV B85Badea Liliana
Prismareanu VladIV B80Badea Liliana
Ciontoiu AntonioIV B75Badea Liliana
Lupu RazvanIV B75Badea Liliana
Gigirtu AnyaIV B65Badea Liliana
Florea ValentinIV B63Badea Liliana
Popescu IoanaIV BParticipantBadea Liliana

Inapoi la centrele de concurs