Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Nanu Muscel
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Badulescu AlexiaI A100Stoica Olimpia
Cojocaru Radu StefanI A100Stoica Olimpia
Craciun IoanaI A100Stoica Olimpia
Dumitru YanisI A100Stoica Olimpia
Vorovenci Ana MariaI A100Stoica Olimpia
Manole AlessiaI A95Stoica Olimpia
Constantinescu RobertaI A90Stoica Olimpia
Ureche ErikaI A90Stoica Olimpia
Popa Ana MariaI A85Stoica Olimpia
Dirdea AlbertoI A80Stoica Olimpia
Iordache ElenaI A75Stoica Olimpia
Burcea DariaI A70Stoica Olimpia
Popescu StefaniaI A70Stoica Olimpia
Macovei AlexandruI B100Matei Maria
Ungureanu BiancaI B100Matei Maria
Heroiu MihaiI B98Matei Maria
Nitu MateiI B98Matei Maria
Lemnaru BogdanI B95Matei Maria
Hapaina AndreiI B90Matei Maria
Croitoru NicoletaI B83Matei Maria
Bunoiu PetruI B80Matei Maria
Grajdan VladI B80Matei Maria
Rizoiu AlexiaI B80Matei Maria
Ungureanu BiancaI B80Matei Maria
Cirstea MihaiI B78Matei Maria
Staicu TeodoraI B75Matei Maria
Cimpuleanu DeliaI B65Matei Maria
Uretu MariaI B65Matei Maria
Iosifescu StefanI B60Matei Maria
Predescu DvidI B60Matei Maria
Cantea DenisI BParticipantMatei Maria
Radoi LaurentiuI BParticipantMatei Maria
Tamasi IanisI BParticipantMatei Maria
Vintila BiancaI BParticipantMatei Maria
TUDOR DENIS ANDREII D100PITEA ANCA
COPOERU UNGUREANU DANIEL ADRIANI D98PITEA ANCA
MITU MATEII D98PITEA ANCA
ANGHEL IOANAI D95PITEA ANCA
BRATU KARINA MARIAI D95PITEA ANCA
DOGARU CLEOPATRA MARIAI D95PITEA ANCA
SOLOMON ANDREII D95PITEA ANCA
UNGUREANU FABIAN DANIELI D95PITEA ANCA
SENDROIU AMALIAI D90PITEA ANCA
ILINA ALEXANDRU GABRIELI D85PITEA ANCA
SENDROIU DRAGOS GEORGEI D80PITEA ANCA
CORNATEANU IULIAIII A90Bragarea Mariana
ENACHE VLADIII D99Bragarea Mariana
GILCA ALEXANDRUIII D99Bragarea Mariana
HOAGHEA LUCIANAIII D99Bragarea Mariana
SERBAN TUDORIII D99Bragarea Mariana
ZEMELEAGA DARIAIII D99Bragarea Mariana
VLADOIU MIRUNAIII D92Bragarea Mariana
RADU STEFANIII D90Bragarea Mariana
ANANIA ANDREIPregatitoare B100Firu Alina
BADEA TEODORAPregatitoare B100Firu Alina
BURCEA AMZICA MARIAPregatitoare B100Firu Alina
GRIGORE NATALIAPregatitoare B100Firu Alina
ILINA ARIANAPregatitoare B100Firu Alina
OZOIU ALESIAPregatitoare B100Firu Alina
PROCA DAVIDPregatitoare B100Firu Alina
RADOI CRISTINAPregatitoare B100Firu Alina
SERB MIHAIPregatitoare B100Firu Alina
ANGELESCU FLAVIUSPregatitoare B95Firu Alina
BADOI DARIANPregatitoare B95Firu Alina
BIRLOIU LUCAPregatitoare B95Firu Alina
DAMIAN STEFANIAPregatitoare B95Firu Alina
ROBE RUXANDRAPregatitoare B95Firu Alina
SOLOMON RARESPregatitoare B95Firu Alina
GAVA RADUPregatitoare B92Firu Alina
POPESCU ANELISEPregatitoare B92Firu Alina
AVRAM ANDRAPregatitoare B90Firu Alina
OZOIU RADUPregatitoare B90Firu Alina

Inapoi la centrele de concurs