Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Nanu Muscel
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
RADICI ALEXIAII BEBONCOI DANIELA
VOICU ANASTASIAII CEBONCOI DANIELA
ENACHE VLADII DEBragarea Mariana
OLARU ANDREIII DEBragarea Mariana
PULPEA DAVIDII DEBragarea Mariana
VLADOIU MIRUNAII DEBragarea Mariana
Badea MihneaIV BEFiru Alina
Raucea RaresIV BEFiru Alina
Cornateanu Iulia- MariaII AIOana Rodica
Badulescu AlexiaPregatitoare AIStoica Olimpia
Croitoru NicoletaPregatitoare BIMatei Maria
Grajdan VladPregatitoare BIMatei Maria
Nitu MateiPregatitoare BIMatei Maria
Dumitru YanisPregatitoare AIIStoica Olimpia
Heroiu MihaiPregatitoare BIIMatei Maria
Staicu TeodoraPregatitoare BIIMatei Maria
Priboianu StefaniaII AIIOana Rodica
DASCALU DENISII BIIBragarea Mariana
PANAIT ANASTASIAII CIIBONCOI DANIELA
TIGANILA IOANAII CIIBONCOI DANIELA
TAMASI RARESII DIIBragarea Mariana
Angelescu BeatriceIV BIIFiru Alina
Craciun IoanaPregatitoare AIIStoica Olimpia
Dirdea AlbertoPregatitoare AIIStoica Olimpia
Manole AlessiaPregatitoare AIIStoica Olimpia
Vorovenci Ana MariaPregatitoare AIIStoica Olimpia
ANGHEL IOANAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
BOARTA DARIA IOANAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
BRATU KARINA MARIAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
COPOERU UNGUREANU DANIEL ADRIANPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
INGUSTU MIHAIPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
SENDROIU AMALIA STEFANIAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
SOLOMON DAVID ANDREIPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
TUDOR DENIS ANDREIPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
Banu DenisPregatitoare BIIIMatei Maria
Vintila BiancaPregatitoare BIIIMatei Maria
Durdun MarioIV BIIIFiru Alina
Iordache ElenaPregatitoare AIIIStoica Olimpia
SOARE EDUARDII CMBONCOI DANIELA
STEFAN MARIAII CMBONCOI DANIELA
RADU STEFANII DMBragarea Mariana
Gheorghe DavidPregatitoare AMStoica Olimpia
Popa Ana MariaPregatitoare AMStoica Olimpia
Hapaina AndreiPregatitoare BMMatei Maria
Ungureanu DeliaPregatitoare BMMatei Maria
DOGARU CLEOPATRA MARIAPregatitoare DMPitea Anca Nicoleta
ILINA ALEXANDRU GABRIELPregatitoare DMPitea Anca Nicoleta
MITIRITA GEORGIANA MIRUNAPregatitoare DMPitea Anca Nicoleta
POPA NICA IONELPregatitoare DMPitea Anca Nicoleta
UNGUREANU FABIAN DANIELPregatitoare DMPitea Anca Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs