Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr.12 B. P.Hasdeu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Batranca DianaII A100Costin Liliana
Boramet DenisII A100Costin Liliana
Botosanu DaraII A100Costin Liliana
Chehaia SaraII A100Costin Liliana
Feizula SerginII A100Costin Liliana
Ghebaur CrinaII A100Costin Liliana
Iscu SofiaII A100Costin Liliana
Mandrescu DariaII A100Costin Liliana
Marcu AbelII A100Costin Liliana
Murgulet SebastianII A100Costin Liliana
Popescu IoanaII A100Costin Liliana
Regep ErenII A100Costin Liliana
Seceleanu AndiII A100Costin Liliana
Stanciu SoranaII A100Costin Liliana
Mocanu MateiII A98Costin Liliana
Stan IrinaII A98Costin Liliana
Baciu RaresII A95Costin Liliana
Crangasu RaduII A95Costin Liliana
Mihai Ana-MariaII A95Costin Liliana
Stere DimitriII A95Costin Liliana
Dragan IuliaII A85Costin Liliana
Tudorus CristinaII A85Costin Liliana
Harbu NathalieII B100Alexandru Mihaela
Iacolovici AlexiaII B100Alexandru Mihaela
Iuliu TaniaII B100Alexandru Mihaela
Pascale OctavianII B100Alexandru Mihaela
Sapariuc AlesiaII B100Alexandru Mihaela
Caragea MihaiII B95Alexandru Mihaela
Milea AndreeaII B95Alexandru Mihaela
Nicolaescu AntoniaII B95Alexandru Mihaela
Dobre DianaII B90Alexandru Mihaela
Rotariu MateiII B85Alexandru Mihaela
Nestian RaduII B65Alexandru Mihaela
Arsene Albert PeterII D100Zamfir Eugenia
Dumitrache Anna ElenaII D100Zamfir Eugenia
Halep CristianII D100Zamfir Eugenia
Muedin Elif AnelisII D100Zamfir Eugenia
Munteanu BiancaII D100Zamfir Eugenia
Vieru Nicolae AlexandruII D100Zamfir Eugenia
Agiibram HarunII D95Zamfir Eugenia
Beghim Izel ElyfII D95Zamfir Eugenia
Blacioti PetruII D95Zamfir Eugenia
Cojocaru Ema IoanaII D95Zamfir Eugenia
Dumitrache AdrianII D95Zamfir Eugenia
Iordache Eduard StefanII D95Zamfir Eugenia
Rudencu Bianca SofiaII D95Zamfir Eugenia
Serif Melec MelisaII D95Zamfir Eugenia
Ionescu StefanII D90Zamfir Eugenia
Ables Ebru DefneII D85Zamfir Eugenia
Cornea AndreiII D85Zamfir Eugenia
Lipan Maria CristinaII D85Zamfir Eugenia
Misilaricu Mihaela LorenaII D85Zamfir Eugenia
Costea Luca IoanII D75Zamfir Eugenia
Colodrovschi VictoriaII E100Petre Felicia
Guliu Ana CristinaII E100Petre Felicia
Mandescu BiancaII E100Petre Felicia
Popescu Mateo-CosminII E100Petre Felicia
Dinu RazvanII E98Petre Felicia
Negoita Luca-VladII E95Petre Felicia
Gherghe DavidII E90Petre Felicia
Bajdu ElenaII E80Petre Felicia
Ardeleanu ElisabethII E70Petre Felicia
Vasile Razvan IonutII E70Petre Felicia
Popa Mario AdrianII E60Petre Felicia
Berechet Mihai II F97TARAS VALENTINA
Tiba MateiII F95TARAS VALENTINA
Ciobanu LiviuII F90TARAS VALENTINA
Neghinita RobertII F90TARAS VALENTINA
Olteanu StefanII F90TARAS VALENTINA
NANU STEFANIII A100Brabete Violeta-Olimpia
PLESOIANU CLARA MARIAIII A100Brabete Violeta-Olimpia
CRANGUS FLAVIA STEFANIAIII A95.5Brabete Violeta-Olimpia
NEACSU MIRUNA-ANCAIII A95Brabete Violeta-Olimpia
LEOCA ANDREI LAURENTIUIII A94Brabete Violeta-Olimpia
MOROSAN VALERIAIII A92Brabete Violeta-Olimpia
COSTACHE SEBASTIAN IOANIII A90Brabete Violeta-Olimpia
NITU AMALIAIII A85Brabete Violeta-Olimpia
NORMAMBET DENIS CLAUDIUIII A82Brabete Violeta-Olimpia
BALAN DAVIDIII A74Brabete Violeta-Olimpia
DINCA COSTIIII B95TAPU SIMONA MARINELA
DINCA COSTIIII B95CRISTEA CARMEN
DINCA COSTIIII B95TAPU SIMONA MARINELA
PUFLEANU ZOEIII B94CRISTEA CARMEN
PUFLEANU ZOEIII B94TAPU SIMONA MARINELA
PASCA ANDRADAIII B90TAPU SIMONA MARINELA
PASCA ANDRADAIII B90CRISTEA CARMEN
POPESCU ALEXANDRUIII C97CRISTEA CARMEN
BANU RADU VASILEIII C90CRISTEA CARMEN
DINU LUCAIII C90CRISTEA CARMEN
NICOLA AMIRAIII C90CRISTEA CARMEN
PERJU CRISTIANIII C87CRISTEA CARMEN
VASII RAZVANIII C87CRISTEA CARMEN
Pera AlexandruIII D95Petre Maria Georgiana
Barbu MateiIII D92Cotofana Veronica
Cumitu LucaIV A100Manciu Victoria
Fuduli AndreeaIV A100Manciu Victoria
DemirgianErin IV B96Cocargeanu Ana
Pilici ConstantinIV B96Cocargeanu Ana
Costea DeliaIV B90Cocargeanu Ana
Ibram AidanIV B90Cocargeanu Ana
Zavera StefanIV B90Cocargeanu Ana
Beu Mihai RobertIV C100Mihai Aurelia
Cociasu AlexandruIV C100Mihai Aurelia
Fuduli AndreeaIV C100Manciu Victoria
Toiu StefanIV C100Manciu Victoria
Trenchea MateiIV C100Manciu Victoria
Tiripan AlexandraIV C98Mihai Aurelia
Ciustea VeraIV C96Mihai Aurelia
Ciorbaru StefanIV C92Mihai Aurelia
Dinca IoanaIV C92Mihai Aurelia
Naum AlbertIV C90Manciu Victoria
Radulescu AndreiIV C90Manciu Victoria
Barbu AlbertIV C88Mihai Aurelia
POPESCU LOREDANA CRISTINAIV D97TARAS VALENTINA
Vieru Mihai AlexandruIV D94TARAS VALENTINA
Ibram MelisIV D85TARAS VALENTINA
Licoi Daria MihaelaIV D82TARAS VALENTINA
Cumpanasu DavidPregatitoare A100Petre Maria Georgiana
Diciu AndreiPregatitoare A100Petre Maria Georgiana
Murgulet PatrickPregatitoare A100Petre Maria Georgiana
Orzoi AdrielaPregatitoare A100Petre Maria Georgiana
Danaila AndradaPregatitoare A99Petre Maria Georgiana
Chelan ClaraPregatitoare A95Petre Maria Georgiana
Costaniuc DavidPregatitoare A95Petre Maria Georgiana
Marcu SimonPregatitoare A95Petre Maria Georgiana
Mocanu LucaPregatitoare A95Petre Maria Georgiana
Tudor BogdanPregatitoare A95Petre Maria Georgiana
Zuza SebastianPregatitoare A94Petre Maria Georgiana
Pantiru SimonPregatitoare A93Petre Maria Georgiana
Murariu RaduPregatitoare A90Petre Maria Georgiana
Timofei FilipPregatitoare A90Petre Maria Georgiana
Andrescu SaraPregatitoare A85Petre Maria Georgiana
Giogi StelianPregatitoare A85Petre Maria Georgiana
Rusu AlexandruPregatitoare A85Petre Maria Georgiana
Fudulea AnastasiaPregatitoare A82Petre Maria Georgiana
Margarit MayaPregatitoare A80Petre Maria Georgiana
AZIS SIBLENA LARAPregatitoare B100Rotaru Iuliana
BURCEA CARLAPregatitoare B100Rotaru Iuliana
ENCIU EDUARD MIHAIPregatitoare B100Rotaru Iuliana
FUNDA ROBERT CRISTIANPregatitoare B100Rotaru Iuliana
GIAPONU MIHAIPregatitoare B100Rotaru Iuliana
GROSU RUXANDRA GEORGIANAPregatitoare B100Rotaru Iuliana
ISCI LARA NICOLEPregatitoare B100Rotaru Iuliana
MANTA ALEXANDRAPregatitoare B100Rotaru Iuliana
NICOLAESCU PATRICK STEFANPregatitoare B100Rotaru Iuliana
PETROV LUCA IOANPregatitoare B100Rotaru Iuliana
ROMAN ANDREI SEBASTIANPregatitoare B100Rotaru Iuliana
SMARANDEANU ALEX MIHAIPregatitoare B100Rotaru Iuliana
ANDREI MARINA OLIVIAPregatitoare B98Rotaru Iuliana
Gavrila SofiaPregatitoare B96Rotaru Iuliana
DRAGOMIR GEORGIAPregatitoare B95Rotaru Iuliana
DUSU YOSIFPregatitoare B95Rotaru Iuliana
Fulina ConstantinPregatitoare B95Rotaru Iuliana
Nicola AlidaPregatitoare B95Rotaru Iuliana
NICEA EFTIMIEPregatitoare B94Rotaru Iuliana
RAMBOACA EMILIANPregatitoare B92Rotaru Iuliana
MUCILIANU BIANCA MARIAPregatitoare B90Rotaru Iuliana
DANCU ANDREEAPregatitoare B87Rotaru Iuliana
GHEORGHITA TEODORA ANAPregatitoare B87Rotaru Iuliana
SELARU BOGDAN GEORGEPregatitoare B86Rotaru Iuliana
IORGA MIRUNAPregatitoare B81Rotaru Iuliana
Dumitru GabrielPregatitoare B70Rotaru Iuliana
Potinteu Alexandra Pregatitoare B68Rotaru Iuliana
Alecu StefanPregatitoare BParticipantRotaru Iuliana
Bocai BogdanPregatitoare D100Gheldi Filis
Bocai RazvanPregatitoare D100Gheldi Filis
Burlacu CrinaPregatitoare D100Gheldi Filis
Constantinescu Eva SofiaPregatitoare D100Gheldi Filis
Emin AyanPregatitoare D100Gheldi Filis
Hristu Amalia MariaPregatitoare D100Gheldi Filis
Mangri GloriaPregatitoare D100Gheldi Filis
Lefterica SaraPregatitoare D95Gheldi Filis
Merk RobertPregatitoare D95Gheldi Filis
Sinicu MirunaPregatitoare D95Gheldi Filis
Dobre AlexandruPregatitoare D90Gheldi Filis
Enache MayaPregatitoare D90Gheldi Filis

Inapoi la centrele de concurs