Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr.12 B. P.Hasdeu
Nume elevClasaCadru didactic
Batranca DianaII ACostin Liliana
Boramet DenisII ACostin Liliana
Botosanu DaraII ACostin Liliana
Chehaia SaraII ACostin Liliana
Feizula SerginII ACostin Liliana
Ghebaur CrinaII ACostin Liliana
Iscu SofiaII ACostin Liliana
Mandrescu DariaII ACostin Liliana
Marcu AbelII ACostin Liliana
Murgulet SebastianII ACostin Liliana
Popescu IoanaII ACostin Liliana
Regep ErenII ACostin Liliana
Seceleanu AndiII ACostin Liliana
Stanciu SoranaII ACostin Liliana
Harbu NathalieII BAlexandru Mihaela
Iacolovici AlexiaII BAlexandru Mihaela
Iuliu TaniaII BAlexandru Mihaela
Pascale OctavianII BAlexandru Mihaela
Sapariuc AlesiaII BAlexandru Mihaela
Arsene Albert PeterII DZamfir Eugenia
Dumitrache Anna ElenaII DZamfir Eugenia
Halep CristianII DZamfir Eugenia
Muedin Elif AnelisII DZamfir Eugenia
Munteanu BiancaII DZamfir Eugenia
Vieru Nicolae AlexandruII DZamfir Eugenia
Colodrovschi VictoriaII EPetre Felicia
Guliu Ana CristinaII EPetre Felicia
Mandescu BiancaII EPetre Felicia
Popescu Mateo-CosminII EPetre Felicia
NANU STEFANIII ABrabete Violeta-Olimpia
PLESOIANU CLARA MARIAIII ABrabete Violeta-Olimpia
Cumitu LucaIV AManciu Victoria
Fuduli AndreeaIV AManciu Victoria
Beu Mihai RobertIV CMihai Aurelia
Cociasu AlexandruIV CMihai Aurelia
Fuduli AndreeaIV CManciu Victoria
Toiu StefanIV CManciu Victoria
Trenchea MateiIV CManciu Victoria
Cumpanasu DavidPregatitoare APetre Maria Georgiana
Diciu AndreiPregatitoare APetre Maria Georgiana
Murgulet PatrickPregatitoare APetre Maria Georgiana
Orzoi AdrielaPregatitoare APetre Maria Georgiana
AZIS SIBLENA LARAPregatitoare BRotaru Iuliana
BURCEA CARLAPregatitoare BRotaru Iuliana
ENCIU EDUARD MIHAIPregatitoare BRotaru Iuliana
FUNDA ROBERT CRISTIANPregatitoare BRotaru Iuliana
GIAPONU MIHAIPregatitoare BRotaru Iuliana
GROSU RUXANDRA GEORGIANAPregatitoare BRotaru Iuliana
ISCI LARA NICOLEPregatitoare BRotaru Iuliana
MANTA ALEXANDRAPregatitoare BRotaru Iuliana
NICOLAESCU PATRICK STEFANPregatitoare BRotaru Iuliana
PETROV LUCA IOANPregatitoare BRotaru Iuliana
ROMAN ANDREI SEBASTIANPregatitoare BRotaru Iuliana
SMARANDEANU ALEX MIHAIPregatitoare BRotaru Iuliana
Bocai BogdanPregatitoare DGheldi Filis
Bocai RazvanPregatitoare DGheldi Filis
Burlacu CrinaPregatitoare DGheldi Filis
Constantinescu Eva SofiaPregatitoare DGheldi Filis
Emin AyanPregatitoare DGheldi Filis
Hristu Amalia MariaPregatitoare DGheldi Filis
Mangri GloriaPregatitoare DGheldi Filis

Inapoi la centrele de concurs