Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.25
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
COCRIS IUSTINI A100MAFTEI SIMONA
IORGA ALEXANDRU GABRIELI A100MAFTEI SIMONA
MELINTE MIRUNAI A100MAFTEI SIMONA
OPREA DENISAI A100MAFTEI SIMONA
POPA JASMIN ANDREEAI A100MAFTEI SIMONA
RUSU RIHANNAI A100MAFTEI SIMONA
STEFANESCU OCTAVIAN PAVELI A100MAFTEI SIMONA
CHIRVASA ALEXADRA ELENAI A95MAFTEI SIMONA
CARP ALEXANDRUI A88MAFTEI SIMONA
DOLEA ALEXIEI A85MAFTEI SIMONA
BLAJ ALEXI A80MAFTEI SIMONA
OPREA IRISI A80MAFTEI SIMONA
CULEASCA BRIANAI A75MAFTEI SIMONA
GALEA MARIAI A75MAFTEI SIMONA
ALECSA BIANCAI A70MAFTEI SIMONA
CURMEI GIULIA ELENAI A70MAFTEI SIMONA
MICU THEODORI A68MAFTEI SIMONA
APOSTU MARIA EVELINAI A65MAFTEI SIMONA
BERECHET CRISTIANI B100HULUBEI BEATRICE
CORJOS RADUI B100HULUBEI BEATRICE
HAINEALA IUSTIN PETRUI B100HULUBEI BEATRICE
MIRCEA STEFANI B100HULUBEI BEATRICE
DAMIAN ANA MARIAI B95HULUBEI BEATRICE
ENCICA MAYAI B90HULUBEI BEATRICE
TRAMBITASU ANA TEODORAI B90HULUBEI BEATRICE
ISOPESCU RADU STEFANI B88HULUBEI BEATRICE
SOIMU BIANCAI B83HULUBEI BEATRICE
GAIS LAURENTIUI B80HULUBEI BEATRICE
GALATEANU ELENA ANCAI B80HULUBEI BEATRICE
MOCANU PETRU PAVELI B80HULUBEI BEATRICE
NITOI ANDREEA JOSEPHINEI B75HULUBEI BEATRICE
PRUTEANU ALEXIAI B72HULUBEI BEATRICE
VLADUT MARIOI B70HULUBEI BEATRICE
ZAMFIR YANNISI B60HULUBEI BEATRICE
IFRIM CRISTINA ANDREEAI BParticipantHULUBEI BEATRICE
ZLATE DENYSI BParticipantHULUBEI BEATRICE
BOCANET ERICAII A90STAVAR MIHAELA
SOLTUZ POPA RARESII A90STAVAR MIHAELA
BERNEA CAMELIAII A85STAVAR MIHAELA
CONSTANTIN BIANCAII A85STAVAR MIHAELA
CORNEA DARIUS CRISTIANII A85STAVAR MIHAELA
UNGUREANU ANDREEAII A80STAVAR MIHAELA
IONITA NATALIAII A75STAVAR MIHAELA
NICHIFOROV MARIAII A75STAVAR MIHAELA
IORGA MIHAIII A70STAVAR MIHAELA
MATA ADELINII A70STAVAR MIHAELA
VILSAN ALEXANDRUII B100STANCU DUMITRU
GURAU IOANAII B95STANCU DUMITRU
ORHEANU DRAGOSII B95STANCU DUMITRU
TOADER MIHAI II B95STANCU DUMITRU
ANTOHI BOGDAN COSTINII B90STANCU DUMITRU
DUMITRASCU DARIAN TEODORII B90STANCU DUMITRU
HANU SOFIAII B90STANCU DUMITRU
ADAMACHE ANDREI CRISTIANII B85STANCU DUMITRU
DRAGOMIR EDUARD IONUTII B85STANCU DUMITRU
DRUJESCU SOFIA PETRAII B85STANCU DUMITRU
DALABAN DARIUS CHRISTIANII B80STANCU DUMITRU
MICHAEL ANGELOSII B80STANCU DUMITRU
MORARU CARLA GABRIELAII B70STANCU DUMITRU
RUSU STELIANII B65STANCU DUMITRU
FRINCU RARESII BParticipantSTANCU DUMITRU
IVANOV RARESIII A75CA
IVANOV RARESIII A75CAZACU MARCELA
CIRCEI ALEXANDRAIII A65CAZACU MARCELA
TUDOR EDUARDIII A65CAZACU MARCELA
GHEORGHE CATALINAIII B100TOFAN VIRGINIA
ISVORANU ALEXIII B100TOFAN VIRGINIA
BURTEA TEODORIII B98TOFAN VIRGINIA
ILIE DARIAIII B98TOFAN VIRGINIA
IORGA ANDREIIII B98TOFAN VIRGINIA
ARITON ARINAIII B94TOFAN VIRGINIA
MARGARIT VLADIII B92TOFAN VIRGINIA
PARTENIE EMAIII B90TOFAN VIRGINIA
CASUNEANU IRAIDAIII B86TOFAN VIRGINIA
COJOCARU ANDREEAIII B85TOFAN VIRGINIA
STEFANESCU ANAMARIAIII B85TOFAN VIRGINIA
IAMANDI BORISIII B79TOFAN VIRGINIA
NEAGU SARAIII B78TOFAN VIRGINIA
CALIAP GEORGEIII B77TOFAN VIRGINIA
TRIFAN RARESIII B77TOFAN VIRGINIA
MOISESCU MIHAIIII B76TOFAN VIRGINIA
COSTEA SELENAIII B75TOFAN VIRGINIA
MELINTE ERIKAIII B72TOFAN VIRGINIA
AURICA VLADIII B70TOFAN VIRGINIA
GIOCAS MIHAIIII B66TOFAN VIRGINIA
HIRJOABA RADUIII BParticipantTOFAN VIRGINIA
ARNAUTU VLADIII BParticipantTOFAN VIRGINIA
GURAU MARIAIV A100GROSU CATIA ELENA
MANDRU STEFANIV A100GROSU CATIA ELENA
MUNTEANU COSMINIV A90GROSU CATIA ELENA
STAN NICOLAEIV A88GROSU CATIA ELENA
LUNGU SOFIAIV A83GROSU CATIA ELENA
STAICU IOANAIV A82GROSU CATIA ELENA
RUGINA ANDREEAIV A81GROSU CATIA ELENA
NICULESCU BIANCAIV A80GROSU CATIA ELENA
BRATU IANAIV A75GROSU CATIA ELENA
BOGHICI ALEXANDRUIV A60GROSU CATIA ELENA
TALABA DAVIDIV AParticipantGROSU CATIA ELENA
TRANDAFIR IOSIFIV AParticipantGROSU CATIA ELENA
BLAJ ANDREEAIV AParticipantGROSU CATIA ELENA
CHIRILA SEBASTIANIV AParticipantGROSU CATIA ELENA
TEODORU ANDRAIV AParticipantGROSU CATIA ELENA
MIRONESCU MIHAI LEONARDIV B100RADU MARIA
CRAESCU MARIOIV B85RADU MARIA
BORCEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
BULGARU CARLOS GABRIELPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
BUMBARU MARIA REBECAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
CALEAP IANIS ZANETEPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
TABACARU MATEI STEFANPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
TUCANU DAVID ANDREIPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
VASILIU IOANAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
CALINESCU EDUARD SEBASTIANPregatitoare A98CORNEA LUMINITA
PINTILIE MINA EMILIANPregatitoare A97CORNEA LUMINITA
CRETU ALEXANDRU GEORGEPregatitoare A95CORNEA LUMINITA
HUSTIU BIANCA ELENAPregatitoare A95CORNEA LUMINITA
LUNGU MIHAI OCTAVIANPregatitoare A95CORNEA LUMINITA
MAFTEI BIANCA GABRIELAPregatitoare A95CORNEA LUMINITA
MANOLACHE ELISA NECTARIAPregatitoare A95CORNEA LUMINITA
MATA ROXANA ELENA Pregatitoare A95CORNEA LUMINITA
TANDARA MIRIAMPregatitoare A95CORNEA LUMINITA
CORNEA RAISA MARIA Pregatitoare A94CORNEA LUMINITA
PETROIU ELENA TEODORAPregatitoare A93CORNEA LUMINITA
MORARIU EDUARD SEBASTIANPregatitoare A87CORNEA LUMINITA
BALAN STEFANIA EMANUELAPregatitoare A85CORNEA LUMINITA
MUNTEANU TUDOR DANIELPregatitoare A85CORNEA LUMINITA
GAICEANU ALESSIA CRISTIANAPregatitoare A79CORNEA LUMINITA
PENCEA STEFANPregatitoare A76CORNEA LUMINITA
CONSTANTINESCU GABRIELA ELENAPregatitoare A75CORNEA LUMINITA
OPREA REBECA LAVINIAPregatitoare B100VICOL MIOARA
TURCU TEODORESCU RARES ANDREIPregatitoare B100VICOL MIOARA
AVRAM MIRUNA MI9HAELAPregatitoare B98VICOL MIOARA
BALTATU DARIAPregatitoare B95VICOL MIOARA
GHEORGHE GABRIELA ALEXANDRAPregatitoare B82VICOL MIOARA
RACOVITA ADRIANAPregatitoare B78VICOL MIOARA

Inapoi la centrele de concurs