Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.25
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dragomir Eduard IonutI BESTANCU DUMITRU
HANU SOFIAI BESTANCU DUMITRU
CIRCEI CLAUDIUII AECazacu Marcela
CRACIUN ADELINAII AECazacu Marcela
DUMITRU ERICAII AECazacu Marcela
IVANOV RARESII AECazacu Marcela
TUDOR EDUARDII AECazacu Marcela
Gheorghe CatalinaII BETOFAN VIRGINIA
TRANDAFIR IOSIFIII AEGROSU CATIA
NASTASE RAZVANIII BERADU MARIA
SANDU TEODORIV AECORNEA LUMINITA ELENA
TOCU TEODORIV AECORNEA LUMINITA ELENA
VIORESCU RARESIV AECORNEA LUMINITA ELENA
IORGA GABRIELPregatitoare AEMAFTEI SIMONA
MELINTE MIRUNAPregatitoare AEMAFTEI SIMONA
STEFANESCU OCTAVIANPregatitoare AEMAFTEI SIMONA
BERECHET CRISTIANPregatitoare BEHULUBEI BEATRICE
DAMIAN ANA-MARIAPregatitoare BEHULUBEI BEATRICE
ENCICA MAYAPregatitoare BEHULUBEI BEATRICE
HAINEALA IUSTINPregatitoare BEHULUBEI BEATRICE
MIRCEA STEFANPregatitoare BEHULUBEI BEATRICE
PINTILIE DELIAPregatitoare BEHULUBEI BEATRICE
TANASE MARIAPregatitoare BEHULUBEI BEATRICE
Toader MihaiI BISTANCU DUMITRU
Orheanu DragosI BIISTANCU DUMITRU
GURAU IOANAI BIISTANCU DUMITRU
MANDRU STEFANIII AIIGROSU CATIA
CHIRVASA ALEXANDRAPregatitoare AIIMAFTEI SIMONA
TRAMBITASU TEODORAPregatitoare BIIHULUBEI BEATRICE
ANTOHI BOGDAN COSMINI BIISTANCU DUMITRU
VILSAN ALEXANDRUI BIISTANCU DUMITRU
CIRCEI ALEXANDRAII AIICazacu Marcela
GOGOASA CRINAII AIICazacu Marcela
MIHALEA ANDREEAII AIICazacu Marcela
TULEI RADUIV AIICORNEA LUMINITA ELENA
ALECSA BIANCAPregatitoare AIIMAFTEI SIMONA
DRUJESCU SOFIA PETRAI BIIISTANCU DUMITRU
STRATULAT GIULIAIV AIIICORNEA LUMINITA ELENA
ZANFIR ANA MARIAIV AIIICORNEA LUMINITA ELENA
NICULESCU SILVIA BIANCAIII AIIIGROSU CATIA
GALATEANU ELENAPregatitoare BIIIHULUBEI BEATRICE
ISOPESCU RADU STEFANPregatitoare BIIIHULUBEI BEATRICE
TATU DAVIDPregatitoare AIIIMAFTEI SIMONA
NITOI JOSEPHINE ANDREEAPregatitoare BIIIHULUBEI BEATRICE
ZAMFIR YANNISPregatitoare BIIIHULUBEI BEATRICE
Munteanu IoanaII AMCazacu Marcela
Ariton ArinaII BMTOFAN VIRGINIA
Burtea TeodorII BMTOFAN VIRGINIA
Cojocaru AndreeaII BMTOFAN VIRGINIA
Ilie DariaII BMTOFAN VIRGINIA
Isvoranu AlexandruII BMTOFAN VIRGINIA
Trifan RaresII BMTOFAN VIRGINIA
BALMUS ANDREEAIV AMCORNEA LUMINITA ELENA
MICU THEODORPregatitoare AMMAFTEI SIMONA

Inapoi la centrele de concurs