Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Medgidia
Scoala:Scoala Constantin Brancusi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIUCULAN BIANCAI BEBosnac Nyhal
MIRON LORENAI BEBosnac Nyhal
NEACSU ADELINAI BEBosnac Nyhal
NIZAM ALEINAI BEBosnac Nyhal
PETRE DARIAI BEBosnac Nyhal
SELIM YASMINI BEBosnac Nyhal
STOIAN AMALIAI BEBosnac Nyhal
TELESCU DAVIDIII DETelescu Iuliana
MOCANU ALEXANDRAIV AETanasescu Mihaela
BANCIU CATALINAIV CEVames Dorina
POPA MARIANIV CEVames Dorina
BANTAS ROBERT ALEXANDRUIV DEHornet Monica Ioana
BAETICA TEODORAPregatitoare AEHirdau Claudia
BARI EFEPregatitoare AEHirdau Claudia
CARABAS BIANCAPregatitoare AEHirdau Claudia
DUMITRASCU STEFANPregatitoare AEHirdau Claudia
GARCIU ANNA MARIAPregatitoare AEHirdau Claudia
GENGAZI ARMINPregatitoare AEHirdau Claudia
HAGI-CHERIM ZAFERPregatitoare AEHirdau Claudia
PANAIT LUCAPregatitoare AEHirdau Claudia
RASID EGHEPregatitoare AEHirdau Claudia
SERBAN GEANY EDUARDPregatitoare AEHirdau Claudia
SUTEANU BIANCAPregatitoare AEHirdau Claudia
TIRON DAVIDPregatitoare AEHirdau Claudia
IBRAM YASMINPregatitoare BEGavanescu Nina Raluca
ANDREI ANAMARIAPregatitoare CEBesir Leman
BOSTINA TEODORPregatitoare CEBesir Leman
PERPELEA ROBERTPregatitoare CEBesir Leman
PLATON RAFAELPregatitoare CEBesir Leman
SOCACIU IRISPregatitoare CEBesir Leman
VASILIU MIHAIPregatitoare CEBesir Leman
ROSCULET ANASTASIAPregatitoare CIBesir Leman
MIHAILESCU ANAMARIAIV CIVames Dorina
PODLOG ISABELA MIHAELAIV DIIHornet Monica Ioana
IORGOVAN LARISAIII DIITelescu Iuliana
CAIALI ERENI BIIBosnac Nyhal
GARBACI DIANAI BIIBosnac Nyhal
KARDAS FERHANI BIIBosnac Nyhal
PLATON BIANCAII AIIElmi Ersin
LATIF AMIRII DIIBelu Cristina
FILIP ALEXANDRA BIANCAIII BIIZamfir Liliana
NIZAM IASMIN IREMIII BIIZamfir Liliana
SALI ALEDA ESRAIII BIIZamfir Liliana
TANASA MARIO CRISTIANIII DIITelescu Iuliana
TOADER ANDREEA LIVIAIII DIITelescu Iuliana
DUMBRAVA DARIAPregatitoare AIIHirdau Claudia
DUMITRESCU FLAVIAPregatitoare AIIHirdau Claudia
LAZAR GEORGEPregatitoare AIIHirdau Claudia
MAULTI ALENPregatitoare AIIHirdau Claudia
MURAT SELINPregatitoare AIIHirdau Claudia
VINTILA MELISAPregatitoare AIIHirdau Claudia
MUSTAFA ALEYNAPregatitoare BIIGavanescu Nina Raluca
RADUCAN ANDREIPregatitoare BIIGavanescu Nina Raluca
MARENIUC ANDREIPregatitoare CIIBesir Leman
MOLALI MERTPregatitoare CIIBesir Leman
NAIM SALAHADDINPregatitoare CIIBesir Leman
TUDORICA ALEXIAPregatitoare CIIBesir Leman
IRIMIA ADRIANI BIIIBosnac Nyhal
ANDREI -CHITIC DAVIDI BIIIBosnac Nyhal
RAMAZAN MELDAPregatitoare AIIIHirdau Claudia
POPA IOANAPregatitoare CIIIBesir Leman
ARSLAN AHLEMI BMBosnac Nyhal
BALACEANU MARIAI BMBosnac Nyhal
CALIL AYAZI BMBosnac Nyhal
DRAGNEA MATEII BMBosnac Nyhal
GIUGLEA MATEOI BMBosnac Nyhal
PANAIT DAVIDI BMBosnac Nyhal
MARINESCU MARIOIII DMTelescu Iuliana
BRANESCU GABRIELPregatitoare AMHirdau Claudia
OLTEANU ANTONIAPregatitoare AMHirdau Claudia
NEDELCU GABIPregatitoare BMGavanescu Nina Raluca
SASU CODRUTPregatitoare BMGavanescu Nina Raluca

Inapoi la centrele de concurs