Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balas Soter
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
TOMA RAISSAI A73TABACARU IULIANA
GRESOIU NIKII A70TABACARU IULIANA
BUCUR MATEI I A66TABACARU IULIANA
AVRAMESCU ANDREII A65TABACARU IULIANA
BARICIUC NARCISI A62TABACARU IULIANA
MANDRUTA ADRIANI A61TABACARU IULIANA
URSE LEONARDI A61TABACARU IULIANA
VLAD MARIOI AParticipantTABACARU IULIANA
MILEA ANDREII AParticipantTABACARU IULIANA
CHELMUS IRINAI AParticipantTABACARU IULIANA
COCIIA DEEAI AParticipantTABACARU IULIANA
DUMITRU DENISI AParticipantTABACARU IULIANA
VASI ANA MARIAI AParticipantTABACARU IULIANA
VOICULAS MIHNEAI AParticipantTABACARU IULIANA
TOMA REMUSI AParticipantTABACARU IULIANA
BADEA IONUTI AParticipantTABACARU IULIANA
MANAILA LAURAI AParticipantTABACARU IULIANA
PETRE CATALINI AParticipantTABACARU IULIANA
STANCA FLORINI AParticipantTABACARU IULIANA
ZBARLEA STEFANI AParticipantTABACARU IULIANA
STEFANESCU RAZVANI AParticipantTABACARU IULIANA
FILIPESCU KARINAI AParticipantTABACARU IULIANA
ENE DRAGOSI AParticipantTABACARU IULIANA
ZOTA ELENAII A80Gaman Lorina
TATULESCU MARIOII A75Gaman Lorina
RAPITEANU VALENTINAII A70Gaman Lorina
CAPATANA OVIDIUIII A100ION DANIELA
OLTEANU ANDREIIII A100ION DANIELA
DUMITRESCU DAVIDIII A90ION DANIELA
IAMANDOIU CRINAIII A90ION DANIELA
GRIGORE DRAGOSIV A84TOMA-NICOLAU ELENA-DANA
BUZAIANU RARES-ANDREIIV A66TOMA-NICOLAU ELENA-DANA
CATAU CRISTIANIV A66TOMA-NICOLAU ELENA-DANA
SCARLAT CALINIV A63TOMA-NICOLAU ELENA-DANA
NICA BIANCAIV A61TOMA-NICOLAU ELENA-DANA
IOSEF ADELINIV AParticipantTOMA-NICOLAU ELENA-DANA
IORGA ROBERTIV AParticipantTOMA-NICOLAU ELENA-DANA
Patranoiu ClaudiuIV AParticipantTOMA-NICOLAU ELENA-DANA
GUIMAN ANDREIIV AParticipantTOMA-NICOLAU ELENA-DANA
MIHAI YASMINAIV AParticipantTOMA-NICOLAU ELENA-DANA
ENE MARIA-BIANCAPregatitoare A100STANESCU MONICA
FOTACHI GABRIELAPregatitoare A100STANESCU MONICA
STEMATE DAVIDPregatitoare A85STANESCU MONICA

Inapoi la centrele de concurs