Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 81
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BADOI FILIPI AETRIF LAURA
BRATU TUDORI AETRIF LAURA
BUJOR DAVIDI AETRIF LAURA
CAZACU VLADI AETRIF LAURA
CEAUSU CLARAI AETRIF LAURA
CONSTANTIN VLADI AETRIF LAURA
IONESCU RALUCAI AETRIF LAURA
ISTRATE LAURAI AETRIF LAURA
NICOLAIE LUIZAI AETRIF LAURA
NITAN DANIELI AETRIF LAURA
PETCU DRAGOSI AETRIF LAURA
RADU KARINAI AETRIF LAURA
RUSU IOANAI AETRIF LAURA
SERBU DENISAI AETRIF LAURA
TARASEVICI KATARINAI AETRIF LAURA
TERZI REBECAI AETRIF LAURA
VASILOIU ALEXIAI AETRIF LAURA
ALAMZAD DARYAI CEFERCHIU ALINA
GRIGORE IOAN ALEXANDRUI CEFERCHIU ALINA
IANCU ALEXANDRU EDUARDI CEFERCHIU ALINA
MORARU VLAD MIHAII CEFERCHIU ALINA
NECULA STEFANI CEFERCHIU ALINA
PIRLOG ANA ECATERINAI CEFERCHIU ALINA
STEREA IOANA CARINAI CEFERCHIU ALINA
GHEORGHE FIDANIDIS MIHAI IUSTINI EE NAN ANICA
MIHAI DAVIDI EE NAN ANICA
MIHAILA IRINA ANAI EE NAN ANICA
OPREA TUDOR ANDREII EE NAN ANICA
PAUN GABRIEL CRISTIANI EE NAN ANICA
SORICA EDUARD CRISTIANI EE NAN ANICA
POPA VICTORII AEURSACHE ANISOARA
SECARA LIDIAII AEURSACHE ANISOARA
BRATU CRISTINAII BEDONCIU MIHAELA
CIUBOTARU MIHAIII BELUNGU IULIANA
GAICA MARIAII BEDONCIU MIHAELA
SANDU ANDREIII BELUNGU IULIANA
SIMA TEODORII BEDONCIU MIHAELA
STAN MIHAIII BEDONCIU MIHAELA
DEDU ALEXANDRUII CEPANAITESCU LIESS GEORGIANA
MOC ELIZAII CEPANAITESCU LIESS GEORGIANA
MOGA PALER ANDREIII CEPANAITESCU LIESS GEORGIANA
DINCA MIRUNAII DEIVAN CATALINA
IVUTA MATEI GEORGEII DEIVAN CATALINA
TANASESCU ROBERTII DEIVAN CATALINA
CARABAS VLADIII AEMUTU IULIA
COLGIU MIRUNAIII AEMUTU IULIA
CULINA NATALIAIII CEARGHIR ROXANA
ENE KARINAIII CEARGHIR ROXANA
AFTODIE IRINA IOANAIV AEMOISE AURELIA
MANOLACHE SEBASTIAN STEFANIV AEMOISE AURELIA
VOICU DAVIDPregatitoare AEOPRESCU LEONTINA
ARAPU MATEOPregatitoare BEBARBUTA ELENA
MIAHI DENISPregatitoare BEBARBUTA ELENA
PANAIT LUCAPregatitoare BEBARBUTA ELENA
DIACONU YASEMINAPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
IACOB SEBASTIANPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
MOLIE CIOTIR NICHOLASPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
OPRITA ALEXANDRAPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
VIDU TUDORPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
VOINEA MARCPregatitoare EEVASILE CATALINA MARIA
MIRSANU IONUTII AIURSACHE ANISOARA
ROTARU CARINAII BIDONCIU MIHAELA
CIAUSU ANDREEAI AITRIF LAURA
DUMBRAVA LUCAI AITRIF LAURA
VISOIU ROSE MARIEI AITRIF LAURA
BUTNARU-BUDA MARIA ALEXANDRAI CIFERCHIU ALINA
GARZ DARIA IOANA SINZIANAI CIFERCHIU ALINA
MENGAZI ALESYAI CIFERCHIU ALINA
ENACHE ANDREIII BILUNGU IULIANA
CUPANACHE ANA MARIAIV AIMOISE AURELIA
RADU ALESIA CRISTINAIV AIMOISE AURELIA
MARGINE STEFANIA MAYAI CIIFERCHIU ALINA
ARON THEODORI AIITRIF LAURA
DOBRITOIU ALEXANDRAI AIITRIF LAURA
HANU IRIS MARIAI CIIFERCHIU ALINA
MARACINE PENA ADINAII BIIDONCIU MIHAELA
REZNEAC RAZVANII BIIDONCIU MIHAELA
CALIN ANDREIPregatitoare BIIBARBUTA ELENA
COLTUC DARIAPregatitoare BIIBARBUTA ELENA
DRAGNEA TIMOTEIPregatitoare BIIBARBUTA ELENA
MATEI GABRIELAI AIITRIF LAURA
BALESCU MARIAI CIIFERCHIU ALINA
MIROIU IOANA STEFANIAI CIIFERCHIU ALINA
MITRACHE TEODORI CIIFERCHIU ALINA
COSGAREA IONUT ALEXANDRUI EII NAN ANICA
MAGUI MIHNEAII AIIURSACHE ANISOARA
SARPE MATEIII BIIDONCIU MIHAELA
COJOCARU FILIPII CIIPANAITESCU LIESS GEORGIANA
MELNIC SARAII CIIPANAITESCU LIESS GEORGIANA
PISTRITU RALUCAII CIIPANAITESCU LIESS GEORGIANA
DUMITRACHE NEGOITA BEATRICEII DIIIVAN CATALINA
NEDELCU DARIA ELENAII DIIIVAN CATALINA
STOIAN NINA AMALIAII DIIIVAN CATALINA
VINTILA LUCA STEFANII DIIIVAN CATALINA
BUDAU REBECAIII CIIARGHIR ROXANA
GILCEVESCU DARIA CRISTIANAIV AIIMOISE AURELIA
POPESCU DAVID ALEXANDRUIV AIIMOISE AURELIA
PISTRITIU PAVELPregatitoare DIIRODICA ROSIOARA
TIMICESCU ANDREIII BIIILUNGU IULIANA
MENGAZI DERYAIV AIIIMOISE AURELIA
DEDU GIORGIOSI CIIIFERCHIU ALINA
GRAMA FILOTEIAI CIIIFERCHIU ALINA
SANDULACHE ANDREI BOGDANI CIIIFERCHIU ALINA
CIOBANU ALEXANDRA GEANINAI EIII NAN ANICA
ANTON MARIAII BIIIDONCIU MIHAELA
FUNDEA DAVIDII BIIIDONCIU MIHAELA
PETCU FILIPII BIIIDONCIU MIHAELA
PETRESCU DIANAII CIIIPANAITESCU LIESS GEORGIANA
Radoi Matei DominicII DIIIIvan Catalina
VERBONCU ANAII BIIILUNGU IULIANA
BALANOIU SARAIII CIIIARGHIR ROXANA
CIOLOBOC SOFIAIII CIIIARGHIR ROXANA
RADU NATALIAIII CIIIARGHIR ROXANA
GIOSU ANASTASIA ELIZAIV AIIIMOISE AURELIA
CAZACHIEVICI SASHAPregatitoare AIIIOPRESCU LEONTINA
TUDOR ANAPregatitoare BIIIBARBUTA ELENA
BRATU MARINAPregatitoare EIIIVASILE CATALINA MARIA
MINEA RUXANDRAI AIIITRIF LAURA
GATU RAMI CHRISTIANI CIIIFERCHIU ALINA
SOARE IOANA CRISTIANAI CIIIFERCHIU ALINA
DARIE MARAPregatitoare BIIIBARBUTA ELENA
FECIORU STEFANI AMTRIF LAURA
MONAC MAIAI AMTRIF LAURA
COSTEA TEODORAI CMFERCHIU ALINA
DUMITRU MATEI IOANI CMFERCHIU ALINA
GHEORGHIU RARES PETRUI CMFERCHIU ALINA
IORDAN PETRE MIHAII CMFERCHIU ALINA
NECULA EDUARD IONUTI EM NAN ANICA
MANOLACHE RAZVANII AMURSACHE ANISOARA
MOSOIA MIRUNAII AMURSACHE ANISOARA
COSTEA VLADII BMDONCIU MIHAELA
OSEAN PAULII BMDONCIU MIHAELA
PUPAZA IOANAII BMDONCIU MIHAELA
VISARION MAYAII BMLUNGU IULIANA
BADEA ANAII CMPANAITESCU LIESS GEORGIANA
GHEORGHE ANA MARIAII CMPANAITESCU LIESS GEORGIANA
IATAGAN SOFIAII DMIVAN CATALINA
ANGHEL INGRIDIII CMARGHIR ROXANA
CIOBANU ANDREIPregatitoare AMOPRESCU LEONTINA
MURARU DAVIDPregatitoare EMVASILE CATALINA MARIA
PETRESCU PAULPregatitoare EMVASILE CATALINA MARIA
TAGANSKI TALPregatitoare EMVASILE CATALINA MARIA

Inapoi la centrele de concurs