Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
Nume elevClasaCadru didactic
Anghel RebeccaI BCatanescu Florentina
Bohaltea ArianaI BCatanescu Florentina
Bratu EduardI BCatanescu Florentina
Condrut RaduI BCatanescu Florentina
Ene IsabelaI BCatanescu Florentina
Martin ArianneI BCatanescu Florentina
Popescu InaI BCatanescu Florentina
Alexe VladI CDumitru Carmen
Badea AntoniaI CDumitru Carmen
Cristea TeodorI CDumitru Carmen
Eftime RaresI CDumitru Carmen
Meterca TeodorI CDumitru Carmen
Negrut IrinaI CDumitru Carmen
Nicolescu MirceaI CDumitru Carmen
Niculescu AlexiaI CDumitru Carmen
Olaneanu EduardI CDumitru Carmen
Paraschiv DragosI CDumitru Carmen
Tudorache VictorI CDumitru Carmen
Vamanu LucaI CDumitru Carmen
Anca Irina MariaII BCRET ILEANA
Busuioc MariaII BCRET ILEANA
Danciu IoanaII BCRET ILEANA
Dimulescu IrinaII BCRET ILEANA
Frant ElenaII BCRET ILEANA
Ivanescu Maria EvelyneII BCRET ILEANA
Martinov OttoII BCRET ILEANA
Sandu AnaII BCRET ILEANA
Sasu DavidII BCRET ILEANA
Tascau NathaliaII BCRET ILEANA
Vaduva MaraII BCRET ILEANA
Visoiu EmaII BCRET ILEANA
Alexandru EmmaII CSasu Ana
Firoiu MariaII CSasu Ana
Hromadnic PatriciaII CSasu Ana
Oprea RalucaII CSasu Ana
Sandu RaresII CSasu Ana
Antemir AndreiII DManciulea Mihaela
Englert Sofia MariaII DManciulea Mihaela
Groseanu AlessiaIII DNagy Nicoleta
Marina AnaIII DNagy Nicoleta
Scarlatescu RianaIII DNagy Nicoleta
Andrei Alexandra IoanaIV APESCARU IRINA
Ilina SandraIV APESCARU IRINA
Nicolae Justinian GabrielIV APESCARU IRINA
Olaru MihaiIV APESCARU IRINA
Tudoran GeorgeIV APESCARU IRINA
Enculescu AnaIV CPOPA ISABELA
Antemir AlexandruPregatitoare AManolescu Zeta
Gheorghe AndreeaPregatitoare AManolescu Zeta
Ionescu MihaiPregatitoare AManolescu Zeta
Manole RaysaPregatitoare AManolescu Zeta
Maruntelu PetruPregatitoare AManolescu Zeta
Pop IoanaPregatitoare AManolescu Zeta
Popa CristianaPregatitoare AManolescu Zeta
Radoi SebastianPregatitoare AManolescu Zeta
Radulescu RaianPregatitoare AManolescu Zeta
Serbanescu VladPregatitoare AManolescu Zeta
Stan DavidPregatitoare AManolescu Zeta
Tatomir OliviaPregatitoare AManolescu Zeta
Valcu ElaPregatitoare AManolescu Zeta
Zanfir IoanaPregatitoare AManolescu Zeta
Sirbu MateiPregatitoare BGHITULETE CORINA
Beznea Razvan AlexandruPregatitoare CGrama Iulia
Denes GeorgePregatitoare CGrama Iulia
Dragomir AndreiPregatitoare CGrama Iulia
Enculescu EcaterinaPregatitoare CGrama Iulia
Godeanu Theodor ConstantinPregatitoare CGrama Iulia
Ion BelaPregatitoare CGrama Iulia
Jianu AntoniaPregatitoare CGrama Iulia
Negulescu Gheorghe MateiPregatitoare CGrama Iulia
Postolache Andrei CristianPregatitoare CGrama Iulia
Predica Maria SofiaPregatitoare CGrama Iulia
Radulescu Cristina MariaPregatitoare CGrama Iulia
Vasiu RuxandraPregatitoare CGrama Iulia
Velicu Oliver AndreiPregatitoare CGrama Iulia
Bodarnea Radu CristianPregatitoare DMarin Ancuta
Bondoreanca DariusPregatitoare DMarin Ancuta
Busuioc CosmaPregatitoare DMarin Ancuta
Cioates BogdanPregatitoare DMarin Ancuta
Cozma JoullianPregatitoare DMarin Ancuta
Cristea Ana ElenaPregatitoare DMarin Ancuta
Dascalu Erica MariaPregatitoare DMarin Ancuta
Diaconu Horia AlexandruPregatitoare DMarin Ancuta
Dobrstomat VictorPregatitoare DMarin Ancuta
Duta Eduard AndreiPregatitoare DMarin Ancuta
Enache RaduPregatitoare DMarin Ancuta
Joita Rares AdrianPregatitoare DMarin Ancuta
Lazar CarolPregatitoare DMarin Ancuta
Simionescu Vlad AndreiPregatitoare DMarin Ancuta
Slav Andrei VictorPregatitoare DMarin Ancuta

Inapoi la centrele de concurs