Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Anghel RebeccaI BECatanescu Florentina
Bohaltea ArianaI BECatanescu Florentina
Bratu EduardI BECatanescu Florentina
Condrut RaduI BECatanescu Florentina
Ene IsabelaI BECatanescu Florentina
Martin ArianneI BECatanescu Florentina
Popescu InaI BECatanescu Florentina
Alexe VladI CEDumitru Carmen
Badea AntoniaI CEDumitru Carmen
Cristea TeodorI CEDumitru Carmen
Eftime RaresI CEDumitru Carmen
Meterca TeodorI CEDumitru Carmen
Negrut IrinaI CEDumitru Carmen
Nicolescu MirceaI CEDumitru Carmen
Niculescu AlexiaI CEDumitru Carmen
Olaneanu EduardI CEDumitru Carmen
Paraschiv DragosI CEDumitru Carmen
Tudorache VictorI CEDumitru Carmen
Vamanu LucaI CEDumitru Carmen
Anca Irina MariaII BECRET ILEANA
Busuioc MariaII BECRET ILEANA
Danciu IoanaII BECRET ILEANA
Dimulescu IrinaII BECRET ILEANA
Frant ElenaII BECRET ILEANA
Ivanescu Maria EvelyneII BECRET ILEANA
Martinov OttoII BECRET ILEANA
Sandu AnaII BECRET ILEANA
Sasu DavidII BECRET ILEANA
Tascau NathaliaII BECRET ILEANA
Vaduva MaraII BECRET ILEANA
Visoiu EmaII BECRET ILEANA
Alexandru EmmaII CESasu Ana
Firoiu MariaII CESasu Ana
Hromadnic PatriciaII CESasu Ana
Oprea RalucaII CESasu Ana
Sandu RaresII CESasu Ana
Antemir AndreiII DEManciulea Mihaela
Englert Sofia MariaII DEManciulea Mihaela
Groseanu AlessiaIII DENagy Nicoleta
Marina AnaIII DENagy Nicoleta
Scarlatescu RianaIII DENagy Nicoleta
Andrei Alexandra IoanaIV AEPESCARU IRINA
Ilina SandraIV AEPESCARU IRINA
Nicolae Justinian GabrielIV AEPESCARU IRINA
Olaru MihaiIV AEPESCARU IRINA
Tudoran GeorgeIV AEPESCARU IRINA
Enculescu AnaIV CEPOPA ISABELA
Antemir AlexandruPregatitoare AEManolescu Zeta
Gheorghe AndreeaPregatitoare AEManolescu Zeta
Ionescu MihaiPregatitoare AEManolescu Zeta
Manole RaysaPregatitoare AEManolescu Zeta
Maruntelu PetruPregatitoare AEManolescu Zeta
Pop IoanaPregatitoare AEManolescu Zeta
Popa CristianaPregatitoare AEManolescu Zeta
Radoi SebastianPregatitoare AEManolescu Zeta
Radulescu RaianPregatitoare AEManolescu Zeta
Serbanescu VladPregatitoare AEManolescu Zeta
Stan DavidPregatitoare AEManolescu Zeta
Tatomir OliviaPregatitoare AEManolescu Zeta
Valcu ElaPregatitoare AEManolescu Zeta
Zanfir IoanaPregatitoare AEManolescu Zeta
Sirbu MateiPregatitoare BEGHITULETE CORINA
Beznea Razvan AlexandruPregatitoare CEGrama Iulia
Denes GeorgePregatitoare CEGrama Iulia
Dragomir AndreiPregatitoare CEGrama Iulia
Enculescu EcaterinaPregatitoare CEGrama Iulia
Godeanu Theodor ConstantinPregatitoare CEGrama Iulia
Ion BelaPregatitoare CEGrama Iulia
Jianu AntoniaPregatitoare CEGrama Iulia
Negulescu Gheorghe MateiPregatitoare CEGrama Iulia
Postolache Andrei CristianPregatitoare CEGrama Iulia
Predica Maria SofiaPregatitoare CEGrama Iulia
Radulescu Cristina MariaPregatitoare CEGrama Iulia
Vasiu RuxandraPregatitoare CEGrama Iulia
Velicu Oliver AndreiPregatitoare CEGrama Iulia
Bodarnea Radu CristianPregatitoare DEMarin Ancuta
Bondoreanca DariusPregatitoare DEMarin Ancuta
Busuioc CosmaPregatitoare DEMarin Ancuta
Cioates BogdanPregatitoare DEMarin Ancuta
Cozma JoullianPregatitoare DEMarin Ancuta
Cristea Ana ElenaPregatitoare DEMarin Ancuta
Dascalu Erica MariaPregatitoare DEMarin Ancuta
Diaconu Horia AlexandruPregatitoare DEMarin Ancuta
Dobrstomat VictorPregatitoare DEMarin Ancuta
Duta Eduard AndreiPregatitoare DEMarin Ancuta
Enache RaduPregatitoare DEMarin Ancuta
Joita Rares AdrianPregatitoare DEMarin Ancuta
Lazar CarolPregatitoare DEMarin Ancuta
Simionescu Vlad AndreiPregatitoare DEMarin Ancuta
Slav Andrei VictorPregatitoare DEMarin Ancuta
Florea MariaIV CIPOPA ISABELA
Vasile CristianIV AIIPESCARU IRINA
Bivoleanu Miruna MariaPregatitoare DIIMarin Ancuta
Calarasu AlexandruI BIICatanescu Florentina
Cristea ElisaI BIICatanescu Florentina
David DimitrieI BIICatanescu Florentina
Lixandru DanielI BIICatanescu Florentina
Oancea TeodorI BIICatanescu Florentina
Radu AndreeaI BIICatanescu Florentina
Paun TheaI CIIDumitru Carmen
Udrea LucaI CIIDumitru Carmen
Dolanescu Crainiceanu StefanII BIICRET ILEANA
Pazii AlexiaII BIICRET ILEANA
Constantin MarioII CIISasu Ana
Dinu Stefan AdrianII CIISasu Ana
Petrescu Sabin CornelII CIISasu Ana
Agrigoroaei MariaIII DIINagy Nicoleta
Bratianu VictoriaIII DIINagy Nicoleta
Chivu AndreiIII DIINagy Nicoleta
Istrate CarinaIII DIINagy Nicoleta
Munteanu IasminaIII DIINagy Nicoleta
Dragomir AndreiIV AIIPESCARU IRINA
NEACSU ALESSIAPregatitoare BIIGHITULETE CORINA
PASTRAMA KARINAPregatitoare BIIGHITULETE CORINA
Diaconu Radu StefanPregatitoare CIIGrama Iulia
Paraschita Andrei CosminPregatitoare CIIGrama Iulia
Preda IoanaIV CIIIPOPA ISABELA
Petriu IuliaPregatitoare DIIIMarin Ancuta
Apostolescu MariaI BMCatanescu Florentina
Badescu LorenaI BMCatanescu Florentina
Mircea DariaI BMCatanescu Florentina
Cheptea MirunaI CMDumitru Carmen
Cimpoaca AndreeaI CMDumitru Carmen
Lazar EvaI CMDumitru Carmen
Paraschiv CristinaI CMDumitru Carmen
Postoaca IoanaI CMDumitru Carmen
Sepilov CristianI CMDumitru Carmen
Cristea DianaII BMCRET ILEANA
Stoica AlexandruII BMCRET ILEANA
Constantinescu DianaII CMSasu Ana
Panduru AncaII CMSasu Ana
Danescu Bianca AndreeaII DMManciulea Mihaela
Furu Delia AndreeaII DMManciulea Mihaela
Tebrean Ivona GabrielaII DMManciulea Mihaela
Coman SaraIII DMNagy Nicoleta
Mazuru TeodoraIII DMNagy Nicoleta
Rebenciuc AntoniaIV AMPESCARU IRINA
VINTILA ANDREIPregatitoare BMGHITULETE CORINA
Chiaburu Yasmina AndreeaPregatitoare CMGrama Iulia
Dumitru Miruna MariaPregatitoare CMGrama Iulia
Hasnas Hubbard GabrielaPregatitoare CMGrama Iulia
Mardale Bianca StefaniaPregatitoare CMGrama Iulia
Moldovan Eric MihailPregatitoare CMGrama Iulia
Paval Ariana IoanaPregatitoare CMGrama Iulia
Nuta Mircea AndreiPregatitoare DMMarin Ancuta

Inapoi la centrele de concurs