Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BOTEZATU LUKASI AEMUNTEANU SIMONA
Burghelea ElisaI AEMUNTEANU SIMONA
CASANDRA VICTORI AEMUNTEANU SIMONA
ILAS MIRUNAI AEMUNTEANU SIMONA
ROMAN DAVIDI AEMUNTEANU SIMONA
TROFIN YAISAI AEMUNTEANU SIMONA
Agafitei GeorgeI BECozma Liliana
Senchiu Alexandru- PetruI BECozma Liliana
ALBESCU DARIAI CERAIZU ALINA-NADIA
ARUSOAEI LUCAI CERAIZU ALINA-NADIA
CALDARE STEFANIAI CERAIZU ALINA-NADIA
DAVID ILARIAI CERAIZU ALINA-NADIA
IAMANDI ANDREII CERAIZU ALINA-NADIA
LAZARESCU TEODORI CERAIZU ALINA-NADIA
POPA MARIAI CERAIZU ALINA-NADIA
SCRIPCARU SOFIAI CERAIZU ALINA-NADIA
ANGHEL RAZVANII AECirlescu Iulia
CHIRIAC ANDRA-MARIAII AECirlescu Iulia
GRIGORUTA DAVIDII AECirlescu Iulia
JUFA MARA-CARINAII AECirlescu Iulia
LAZAR IANISII AECirlescu Iulia
PRISECARU GIULIA-ELENAII AECirlescu Iulia
PRISECARU GIULIA-ELENAII AECirlescu Iulia
TATARU SERBAN-GEORGEII AECirlescu Iulia
TOSU VLAD-MIHAIII AECirlescu Iulia
Isachi DenisaII BEMalanca Elena
Jalba StefanII BEMalanca Elena
Mihu AlexandruII BEMalanca Elena
Chicu Bianca-IonelaII DEBuciumas Maricica
Perju Andra-MariaII DEBuciumas Maricica
HURDUBAIA ANDREIIII DEBugulet Gianina
CIOCAN RADU-ANDREIIV CEJUVERDEANU LOREDANA
RUSU BIANCA-MARIAIV CEJUVERDEANU LOREDANA
SOPU MATEI-IOANIV CEJUVERDEANU LOREDANA
BORTUN ALEXIAIV DEBUTNARU MANUELA
GOLOGAN IVANAIV DEBUTNARU MANUELA
SAFIR TUDOR-GEORGEIV DEBUTNARU MANUELA
Macovei LaurentiuIV EEBorcan Lacramioara
Scripcaru DariusIV EEBorcan Lacramioara
Steclaru MariaIV EEBorcan Lacramioara
ANTONIU ALEXIAPregatitoare AEMORARU ANISOARA
BARDAN DAVID Pregatitoare AEMORARU ANISOARA
CIOCAN MIRUNAPregatitoare AEMORARU ANISOARA
LUCA PARASCHIV IOAN Pregatitoare AEMORARU ANISOARA
PALIMARU MATEI GABRIELPregatitoare AEMORARU ANISOARA
DONOSA DIANAIII AISTEFANITA ADRIANA
CALANCIA DELIA-IOANAIV CIJUVERDEANU LOREDANA
CHIRITESCU DENISIV CIJUVERDEANU LOREDANA
ANTONIU SOFIAIV DIBUTNARU MANUELA
APOSTOL RARESIV DIBUTNARU MANUELA
CIRLAN ANASTASIAIV DIBUTNARU MANUELA
HULUBEI ANDREIIV DIBUTNARU MANUELA
Balan RaresIV EIBorcan Lacramioara
Tanasa StefaniaIV EIBorcan Lacramioara
ALISTAR MATEII CIIRAIZU ALINA-NADIA
ANEA IRINAI CIIRAIZU ALINA-NADIA
CIOBANU ALEXANDRUI CIIRAIZU ALINA-NADIA
MODORANU ALEXANDRUI CIIRAIZU ALINA-NADIA
POPA COSMINI CIIRAIZU ALINA-NADIA
BIRLADEANU IANISIII AIISTEFANITA ADRIANA
Vartolomei BogdanIII BIIGherase Carmen
Lau GeorgeIV EIIBorcan Lacramioara
Moraru MariaIV EIIBorcan Lacramioara
BURAGA ECATERINAI AIIMUNTEANU SIMONA
FILIP ALBERTI AIIMUNTEANU SIMONA
LAPTES MARIAI AIIMUNTEANU SIMONA
MOCANU VLADIMIRI AIIMUNTEANU SIMONA
TOPORASCU STEFANIAI AIIMUNTEANU SIMONA
ZURBA ALEXIAI AIIMUNTEANU SIMONA
COZMA ALESIA-TEODORAII AIICirlescu Iulia
Grecu AlessiaII BIIMalanca Elena
Aftiniei Daria-StefaniaII DIIBuciumas Maricica
Corduneanu Sofia-MariaII DIIBuciumas Maricica
PECHIANU RARES-MATEIIII AIISTEFANITA ADRIANA
Ciobotaru BiancaIII BIIGherase Carmen
CHIROSCA BEATRICE-MARIA IV CIIJUVERDEANU LOREDANA
PLATON BOGDAN-IONUTIV CIIJUVERDEANU LOREDANA
GIFEI TIBERIUIV DIIBUTNARU MANUELA
FINTINARU ALEXANDRU Pregatitoare AIIMORARU ANISOARA
FIGHIUC ERICAI CIIIRAIZU ALINA-NADIA
APOSTOLACHE MARIAIV DIIIBUTNARU MANUELA
CHIRICA MARIAIV DIIIBUTNARU MANUELA
Salabina MariaII DIIIBuciumas Maricica
ARSENI TEODORA-ANDREEAIII AIIISTEFANITA ADRIANA
MANOLACHI MIRCEA-GEORGEIII AIIISTEFANITA ADRIANA
Samson Alexandra-ElenaII DIIIBuciumas Maricica
Scinteie Matei-StefanII DIIIBuciumas Maricica
ACATRINEI DAVIDIII DIIIBugulet Gianina
GRECU CEZARIII DIIIBugulet Gianina
POSTOLACHE MARIAIV DIIIBUTNARU MANUELA
CHIRITESCU ERIKA Pregatitoare AIIIMORARU ANISOARA
BELEUTA ALEXIAI CIIIRAIZU ALINA-NADIA
OLARIU ALEXANDRAI CIIIRAIZU ALINA-NADIA
RUSU DAVIDI CIIIRAIZU ALINA-NADIA
COROGEANU MIRUNAI AMMUNTEANU SIMONA
RAILEANU ANA- MARIAI AMMUNTEANU SIMONA
Afteni VladI BMCozma Liliana
Fofici Angelo- StefanI BMCozma Liliana
Moraru TeodoraI BMCozma Liliana
COROGEANU MARIAI CMRAIZU ALINA-NADIA
VOLOCARIU CALINI CMRAIZU ALINA-NADIA
HORDILA COSMINA-MARIAII AMCirlescu Iulia
Furnica DragosII BMMalanca Elena
Oprita MirunaII DMBuciumas Maricica
Popica MirunaII DMBuciumas Maricica
Postu Andreea-BeatriceII DMBuciumas Maricica
SANDU RARES-MATEIIII AMSTEFANITA ADRIANA
Scinteie AlexandraIII BMGherase Carmen
BOLEA ANISIA-MARIA IV CMJUVERDEANU LOREDANA
BUJOR DELIA-STEFANIAIV CMJUVERDEANU LOREDANA
BALAU ROXANAIV DMBUTNARU MANUELA
CIORBAGIU IASMINAIV DMBUTNARU MANUELA
CIURARIU CODRINIV DMBUTNARU MANUELA
PAPUC RARESIV DMBUTNARU MANUELA
SAVASTITA PAULAIV DMBUTNARU MANUELA
CHELARU TEODORAPregatitoare AMMORARU ANISOARA
MUMURUZ MATTIA-ALEXANDRU-Pregatitoare AMMORARU ANISOARA
POPA ANA-MARIAPregatitoare AMMORARU ANISOARA
POPA DAVID Pregatitoare AMMORARU ANISOARA

Inapoi la centrele de concurs