Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Stroe S.Belloescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GHEORGHIU NICHOLASI A100PORUMB MARIA
GRAD ALEXANDRUI A100PORUMB MARIA
SECAREANU JONATHANI A100PORUMB MARIA
ONOFREI GABRIELAI A95PORUMB MARIA
STASE DAVIDI A95PORUMB MARIA
BARBU IONUTI A90PORUMB MARIA
RASCANU AURELIAI A90PORUMB MARIA
SOVEJA COSMINI A90PORUMB MARIA
TOPALA DANAI A90PORUMB MARIA
HALUNGESCU STEFANI A85PORUMB MARIA
DARIE CRISTINAI A80PORUMB MARIA
MOCANU GEORGEI A70PORUMB MARIA
GHERGHINIS RUXANDRAII A100OPREA MIHAELA
MOCANU STEFANII A100OPREA MIHAELA
NADA MIHNEAII A100OPREA MIHAELA
OPREA DARIAII A100OPREA MIHAELA
OLARU ANDEEAII A95OPREA MIHAELA
GHERGHESCU ALINAIII A100HAZU MONA
MORARU ADINAIII A100HAZU MONA
ANDONE CRISTIANIII A95HAZU MONA
SECAREANU DAVIDIII A95HAZU MONA
CHIPER IONUTIII A90HAZU MONA
STROEA DIANAIII A85HAZU MONA
TECARU ALEXIII A80HAZU MONA
ANDREI ANAIII B100MUNTEANU NELA
STOICA ISABELIII B100MUNTEANU NELA
PALADE MARIOIII B95MUNTEANU NELA
LEONTE ANDRADAIII B90MUNTEANU NELA
SCORPIE ANTONIAIII B85MUNTEANU NELA
CAZACU ANAIV A100CIOBANU LOREDANA
CRUCEANU BIANCAIV A100CIOBANU LOREDANA
CRUCEANU ROXANAIV A100CIOBANU LOREDANA
JORA BIANCAIV A95CIOBANU LOREDANA
SOLOMON ELENAIV A95CIOBANU LOREDANA
HUNEA ANTONIAIV A90CIOBANU LOREDANA
POPA CATALINIV A85CIOBANU LOREDANA
DRAGOMIR ALEXANDRAIV B100PALADE AGATA
GORGA BIANCAIV B100PALADE AGATA
LUPU SABINIV B100PALADE AGATA
OPREA TEODORAIV B100PALADE AGATA
REBEGEA GEORGEIV B95PALADE AGATA
BUHUS CORNELIUIV B90PALADE AGATA
IONESCO STEFANOIV B90PALADE AGATA
LACUSTA EDIIV B90PALADE AGATA
MUNTEANU ROBERTIV B90PALADE AGATA
TEODOR DRAGOSIV B90PALADE AGATA
BIGHIU ALEXIAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
DARIE IRINAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
LUCA MIRIAMPregatitoare A100NASTASE OTILIA
MIRZAC DENISAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
MUNTEANU RAISAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
VLADCOSKI ALBERTPregatitoare A100NASTASE OTILIA
ARITON BENIAMINPregatitoare A95NASTASE OTILIA
CAZACU LILIPregatitoare A95NASTASE OTILIA
PUSCASU ANDREPregatitoare A95NASTASE OTILIA
ZLAT LUCAPregatitoare A95NASTASE OTILIA
HUTANU DIANAPregatitoare A90NASTASE OTILIA
POSTOLACHI DELIAPregatitoare A90NASTASE OTILIA
MERESANU DARIUSPregatitoare B100FLOREA VIOLETA
TALPALARU MARIANPregatitoare B100FLOREA VIOLETA
MATEI MARIAPregatitoare B95FLOREA VIOLETA
NEGRU ANTONIOPregatitoare B95FLOREA VIOLETA
RADUCANU ROBERTPregatitoare B95FLOREA VIOLETA
VLADIMIR ALEXANDRUPregatitoare B95FLOREA VIOLETA

Inapoi la centrele de concurs