Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Cluj-Napoca
Scoala:Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
RACOLTA TUDORI C93MARINA AURELIA
COZMA DRAGOSI C90MARINA AURELIA
RUSU ANAI C90MARINA AURELIA
SARGHI DARIAI C84MARINA AURELIA
POP DARIAI C82MARINA AURELIA
PETRUTA PATRICIAI C75MARINA AURELIA
BOTA STEFANIAI C67MARINA AURELIA
PACURAR DARIAI C67MARINA AURELIA
PAVEL VICTORI C61MARINA AURELIA
BOGATEAN ANAI CParticipantMARINA AURELIA
IELCEAN DRAGOSI CParticipantMARINA AURELIA
BAJKO ROBERTI CParticipantMARINA AURELIA
SZABO ELISAI CParticipantMARINA AURELIA
LUNG DANIELI D95HARAN MIRELA
GUZUANDREII D84HARAN MIRELA
STEFAN ANTONI D80HARAN MIRELA
CORNEI ELENAI D75HARAN MIRELA
ROTAR SERBANI D67HARAN MIRELA
ROSU MARAI D64HARAN MIRELA
POCSAI ROBERTI DParticipantHARAN MIRELA
BOLBOACA TEODORAI DParticipantHARAN MIRELA
CADAR CRISTIANAI DParticipantHARAN MIRELA
SOLOMON DARIAI DParticipantHARAN MIRELA
SALCUDEAN RADAI DParticipantHARAN MIRELA
MARGINEAN RAULI DParticipantHARAN MIRELA
HALMAGEAN LUCAI DParticipantHARAN MIRELA
KOULAMADJI JEANI DParticipantHARAN MIRELA
POP MAIAI DParticipantHARAN MIRELA
DUMA RAULI DParticipantHARAN MIRELA
NAGY ANTONIAI DParticipantHARAN MIRELA
TOMA EUSEBIUI DParticipantHARAN MIRELA
PIPAS ROBERTOI DParticipantHARAN MIRELA
DORDAI LAURENTIUI DParticipantHARAN MIRELA
ION CATALINAI DParticipantHARAN MIRELA
VAJASDI BEATRICEI DParticipantHARAN MIRELA
BOLBOACA VLADI DParticipantHARAN MIRELA
CHERECHES DANI DParticipantHARAN MIRELA
GHERGHEL MIHAIII A98BARBANTA DORINA
ISTRATE ADELINII A87BARBANTA DORINA
LUPEA ANDREIII A85BARBANTA DORINA
PARGELORENAII A85BARBANTA DORINA
TAMPA ANDREEAII A80BARBANTA DORINA
PRECUP CARLAII E100SIMION ANCA
LENTA DARIAII E85SIMION ANCA
MARCONI LAURENTIUII E70SIMION ANCA
POP YASMINEII E70SIMION ANCA
GIURGIU CARLAII F98MARIAN HAJNAL
SAMBOAN ALESIAII F85MARIAN HAJNAL
BILC ALEXIAII F80MARIAN HAJNAL
PAKAI IULIAII F75MARIAN HAJNAL
TUTIU MATEIIII A90Tomoiaga Claudia
NISTOR DIANAIII A70Tomoiaga Claudia
VERES ANDREIIII B100Todorut Lenuta
BOGATEANU VICTORIII B98Todorut Lenuta
MOLDOVAN ALESIAIII B98Todorut Lenuta
SALAJAN BOGDANIII B98Todorut Lenuta
AFRASINEI-ZEVOIANU ALESSIAIII B96Todorut Lenuta
TOFENI MIHNEAIII B94Todorut Lenuta
GOGA ALEXANDRAIII B83Todorut Lenuta
MOGA MIHNEAIII B82Todorut Lenuta
SIMIONAS ANTONIII B82Todorut Lenuta
VANCA RAULIII B80Todorut Lenuta
SORAN TUDORIII B76Todorut Lenuta
KOCSIS ANDREIIII B71Todorut Lenuta
BRUCHENTAL ANA-MARIAIII B70Todorut Lenuta
CIOBOTARENCO IULIAIII B70Todorut Lenuta
SIMA FILIPIII B65Todorut Lenuta
POPP MIHNEAIII B63Todorut Lenuta
IVAS ALEXIAIII B60Todorut Lenuta
TARTA SARAIII B60Todorut Lenuta
TIMOCE FILIPIII B60Todorut Lenuta
BADRALEXI SOFIAIII BParticipantTodorut Lenuta
BODEA DRAGOSIII BParticipantTodorut Lenuta
GRINDEI ANAIII BParticipantTodorut Lenuta
TULUS DAVIDIII C98Tomoiaga Laura
IRIMUS MARIAIII C70Tomoiaga Laura
PAVEL IOANAIII C63Tomoiaga Laura

Inapoi la centrele de concurs