Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Cluj-Napoca
Scoala:Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
COZMA DRAGOSII CEMARINA AURELIA
PAVEL VICTORII CEMARINA AURELIA
LUNG DANIELII DEHARAN MIRELA
AFRASINEI-ZEVOIANU ALESSIAIV BETODORUT LENUTA
SALAJAN BOGDANIV BETODORUT LENUTA
VERES ANDREIIV BETODORUT LENUTA
BICHESCU ANAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
CALIAN DRAGOSPregatitoare 2EPOPA TATIANA
CIORA DRAGOSPregatitoare 2EPOPA TATIANA
GIUGARIU ANAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
ILEA REBECAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
LEHENE ZARAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
MADAS SOFIAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
MAN ALEXPregatitoare 2EPOPA TATIANA
MONEA LUCAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
MOROIANU SANZIANAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
OLTEAN ANDREIPregatitoare 2EPOPA TATIANA
PINTILIE MARIAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
RAT ANDREIPregatitoare 2EPOPA TATIANA
RUSU MATEIPregatitoare 2EPOPA TATIANA
SAVU VLADPregatitoare 2EPOPA TATIANA
TOFAN ANAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
ZGAIA MARIAPregatitoare 2EPOPA TATIANA
GHERGHEL MIHAIIII AIBARBANTA DORINA
LUPEA ANDREIIII AIBARBANTA DORINA
SAVU LUCAIII AIBARBANTA DORINA
TOHOTAN ALEXANDRUIII AIBARBANTA DORINA
BRUCHENTAL ANA-MARIAIV BITODORUT LENUTA
MOLDOVAN ALESIAIV BITODORUT LENUTA
PARGE LORENAIII AIIBARBANTA DORINA
TANASE DORISIII AIIBARBANTA DORINA
MANAILA LARISAIII FIIMARIAN HAJNAL
PAKAI IULIAIII FIIMARIAN HAJNAL
MATIS DENISAII CIIMARINA AURELIA
POP DARIAII CIIMARINA AURELIA
RACOLTA TUDORII CIIMARINA AURELIA
PELIGRAD STEFANIII AIIIBARBANTA DORINA
SAPLACAN STEFANIII AIIIBARBANTA DORINA
GIURGIU CARLAIII FIIIMARIAN HAJNAL
ONAC ALEXANDRU III AIIIBARBANTA DORINA
IUPCEANU IULIAPregatitoare 2IIIPOPA TATIANA
ISTRATE ADELINEIII AIIIBARBANTA DORINA
POPP MIHNEAIV BIIITODORUT LENUTA
IRIMUS MARIAIV CIIITOMOIAGA LAURA
TAMPA ANDREEAIII AIIIBARBANTA DORINA
SARGHI DARIAII CMMARINA AURELIA
HANESCU BIANCAIII AMBARBANTA DORINA
IANCU MARIAIII AMBARBANTA DORINA
TUSA TUDORIII AMBARBANTA DORINA
GOGA ALEXANDRAIV BMTODORUT LENUTA
SIMIONAS ANTONIV BMTODORUT LENUTA
BALDE DAVIDPregatitoare 2MPOPA TATIANA
BERINDEAN VERONICAPregatitoare 2MPOPA TATIANA
BOLOG FRANCESCAPregatitoare 2MPOPA TATIANA
RATIU RIANAPregatitoare 2MPOPA TATIANA

Inapoi la centrele de concurs