Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nitu MatteoII A100PASCU MIHAELA GEANINA
Miscoi DenisII A95PASCU MIHAELA GEANINA
Jerdieanu SasaII A85PASCU MIHAELA GEANINA
Teodorescu AmaliaII B100GALATANU LOREDANA
Pop BogdanII B99GALATANU LOREDANA
Ignat DariaII B98GALATANU LOREDANA
Stoica DeeaII B98GALATANU LOREDANA
GAFTON STEFANII B95GALATANU LOREDANA
Iovu AlexII B95GALATANU LOREDANA
Prisecaru StefaniaII B90GALATANU LOREDANA
Banu DavidII B85GALATANU LOREDANA
Ambrono DavidIII A100Marin Cristina
Andone MirunaIII A100Marin Cristina
Balaur AnastasiaIII A100Marin Cristina
COTUNA MARIANIII A100Marin Cristina
Ibanescu MirunaIII A100Marin Cristina
OBREJA ALEXIAIII A100Marin Cristina
PAVAL ANDREIIII A100Marin Cristina
Poghirc CristinaIII A100Marin Cristina
Tilici SorinaIII A100Marin Cristina
GHEORGHIU IOANAIII A98Marin Cristina
Radu Codrin-AndreiIII B100CIOLAN EUGENIA
Andone LoredanaIII B70CIOLAN EUGENIA
Avram DianaIII B70CIOLAN EUGENIA
Ripan TeodoraIII B70CIOLAN EUGENIA
Vieru Matias StefanIII B70CIOLAN EUGENIA
Filip MariaIV A98Costoi Elena
Pelin StefanIV A98Costoi Elena
Vasilache MariaIV A95Costoi Elena
Jitca StefanIV A94Costoi Elena
Dumitrascu Maria IsidoraIV A90Costoi Elena
Giusca CodrinIV A90Costoi Elena
Neagu Stefania Ana MariaIV A90Costoi Elena
Popa StefanIV A90Costoi Elena
Petcu Cosmin IonutIV B95Corbeanu Gabriela
Banu DariusPregatitoare A100Filip Irina
Berzinteanu RaresPregatitoare A100Filip Irina
Bratu CodrinPregatitoare A100Filip Irina
Ciumacov Ana MariaPregatitoare A100Filip Irina
Cornici AmaliaPregatitoare A100Filip Irina
Cumpanici StefanPregatitoare A100Filip Irina
Dumitru AlexPregatitoare A100Filip Irina
Gradinaru IlincaPregatitoare A100Filip Irina
Huma MariaPregatitoare A100Filip Irina
Iacob MirunaPregatitoare A100Filip Irina
Ibanescu MaraPregatitoare A100Filip Irina
Sandu SaraPregatitoare A100Filip Irina
Agache DavidPregatitoare A95Filip Irina
Cazan GabrielaPregatitoare A95Filip Irina
Coseru AndreiPregatitoare A95Filip Irina
Olaru GeorgePregatitoare A92Filip Irina
Toronila AdelinaPregatitoare A92Filip Irina
Nastasache MateiPregatitoare A89Filip Irina
Botezatu RobertPregatitoare A85Filip Irina
Fofici RaduPregatitoare A85Filip Irina
Cazan MariaPregatitoare A82Filip Irina
Tufescu DavidPregatitoare A70Filip Irina
Miron StefanPregatitoare A67Filip Irina
Minza SebastianPregatitoare B100Hreniuc Daniela
Drestaru MariaPregatitoare B90Hreniuc Daniela
Iordache OtiliaPregatitoare B90Hreniuc Daniela
Muntianu EricaPregatitoare B90Hreniuc Daniela
Verman Anastasia Pregatitoare B85Hreniuc Daniela
Cosma AnastasiaPregatitoare C100Sandu Monica
Cosma AnastasiaPregatitoare C100Sandu Monica
Leonte IonutPregatitoare C100Sandu Monica
Perju OlimpiaPregatitoare C100Sandu Monica
Botezatu TeodoraPregatitoare C95Sandu Monica
Huzum DavidPregatitoare C95Sandu Monica
Jigoreanu LauraPregatitoare C90Sandu Monica
Tanasa AdrianPregatitoare C90Sandu Monica
Ciornovalic SophiaPregatitoare C80Sandu Monica

Inapoi la centrele de concurs