Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Nitu MatteoII AEPASCU MIHAELA GEANINA
Teodorescu AmaliaII BEGALATANU LOREDANA
Ambrono DavidIII AEMarin Cristina
Andone MirunaIII AEMarin Cristina
Balaur AnastasiaIII AEMarin Cristina
COTUNA MARIANIII AEMarin Cristina
Ibanescu MirunaIII AEMarin Cristina
OBREJA ALEXIAIII AEMarin Cristina
PAVAL ANDREIIII AEMarin Cristina
Poghirc CristinaIII AEMarin Cristina
Tilici SorinaIII AEMarin Cristina
Radu Codrin-AndreiIII BECIOLAN EUGENIA
Banu DariusPregatitoare AEFilip Irina
Berzinteanu RaresPregatitoare AEFilip Irina
Bratu CodrinPregatitoare AEFilip Irina
Ciumacov Ana MariaPregatitoare AEFilip Irina
Cornici AmaliaPregatitoare AEFilip Irina
Cumpanici StefanPregatitoare AEFilip Irina
Dumitru AlexPregatitoare AEFilip Irina
Gradinaru IlincaPregatitoare AEFilip Irina
Huma MariaPregatitoare AEFilip Irina
Iacob MirunaPregatitoare AEFilip Irina
Ibanescu MaraPregatitoare AEFilip Irina
Sandu SaraPregatitoare AEFilip Irina
Minza SebastianPregatitoare BEHreniuc Daniela
Cosma AnastasiaPregatitoare CESandu Monica
Cosma AnastasiaPregatitoare CESandu Monica
Leonte IonutPregatitoare CESandu Monica
Perju OlimpiaPregatitoare CESandu Monica
Pop BogdanII BIGALATANU LOREDANA
Ignat DariaII BIGALATANU LOREDANA
Stoica DeeaII BIGALATANU LOREDANA
GHEORGHIU IOANAIII AIMarin Cristina
Filip MariaIV AICostoi Elena
Pelin StefanIV AICostoi Elena
Miscoi DenisII AIIPASCU MIHAELA GEANINA
GAFTON STEFANII BIIGALATANU LOREDANA
Iovu AlexII BIIGALATANU LOREDANA
Vasilache MariaIV AIICostoi Elena
Petcu Cosmin IonutIV BIICorbeanu Gabriela
Agache DavidPregatitoare AIIFilip Irina
Cazan GabrielaPregatitoare AIIFilip Irina
Coseru AndreiPregatitoare AIIFilip Irina
Botezatu TeodoraPregatitoare CIISandu Monica
Huzum DavidPregatitoare CIISandu Monica
Jitca StefanIV AIIICostoi Elena
Olaru GeorgePregatitoare AIIIFilip Irina
Toronila AdelinaPregatitoare AIIIFilip Irina
Prisecaru StefaniaII BMGALATANU LOREDANA
Dumitrascu Maria IsidoraIV AMCostoi Elena
Giusca CodrinIV AMCostoi Elena
Neagu Stefania Ana MariaIV AMCostoi Elena
Popa StefanIV AMCostoi Elena
Drestaru MariaPregatitoare BMHreniuc Daniela
Iordache OtiliaPregatitoare BMHreniuc Daniela
Muntianu EricaPregatitoare BMHreniuc Daniela
Jigoreanu LauraPregatitoare CMSandu Monica
Tanasa AdrianPregatitoare CMSandu Monica

Inapoi la centrele de concurs