Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 113
Nume elevClasaCadru didactic
BALAUREA CHIRILOV DOMINICI AVASILE ANGELA
DINCA STEFANI AVASILE ANGELA
ENE MIRIAMI AVASILE ANGELA
GHEORGHE ANDREII AVASILE ANGELA
IONEL ANAI AVASILE ANGELA
LUNGU MIHAII AVASILE ANGELA
MAZILU ERICI AVASILE ANGELA
RUSNAC NIKITAI AVASILE ANGELA
SCUTARIU KARINI AVASILE ANGELA
SPATARU ROBERTI AVASILE ANGELA
STAN ERICHI AVASILE ANGELA
TUDOR ALEXANDRAI AVASILE ANGELA
VOINEA ANDREII AVASILE ANGELA
BARBU ANDREEAI CSANDU ANDREEA
BIRLOG SOFIAI CSANDU ANDREEA
CIOTEA CRISTIANI CSANDU ANDREEA
PAUN DAVIDI CSANDU ANDREEA
MAFTEI REBECAII ANEDELEA SIMONA
PONCEA IOANAII ANEDELEA SIMONA
TAMAS ROBERTII ANEDELEA SIMONA
DINU ALEXANDRUII CCALIN OLGUTA
MANEA TUDORII CCALIN OLGUTA
MUNTEANU ALEXANDRAII CCALIN OLGUTA
ADAM MATEIIV ADIHOIU VICTORIA
DENDEA DARIAIV ADIHOIU VICTORIA
ILINCA ANDREEAIV ADIHOIU VICTORIA
MUNTEANU DODU ILINCAIV ADIHOIU VICTORIA
SERBANOIU DIANAIV ADIHOIU VICTORIA
TELER EDMONDIV ADIHOIU VICTORIA
VILCU MARIAIV DPARAU IONELA
BRAN ANASTASIAPregatitoare ACIOCAN ANDREEA
CRISTESCU SOFIAPregatitoare ACIOCAN ANDREEA
CURCA DARIAPregatitoare ACIOCAN ANDREEA
ROSCA LUCAPregatitoare ACIOCAN ANDREEA
VANCA MARAPregatitoare ACIOCAN ANDREEA
CRAESCU FILIPPregatitoare BRADU COSMINA
IOAN ANDREIPregatitoare BRADU COSMINA
MARES EVAPregatitoare BRADU COSMINA
MATEI SEBASTIANPregatitoare BRADU COSMINA
MOSNEGUTU ILINCAPregatitoare BRADU COSMINA
NEGOITA LUCAPregatitoare BRADU COSMINA
PASCU CLARAPregatitoare BRADU COSMINA
VLAD EDUARDPregatitoare BRADU COSMINA
ANGHELESCU ANDRAPregatitoare CCIUNGU ANDREEA
DOBRE ALEXANDRUPregatitoare CCIUNGU ANDREEA
EPURAN IANISPregatitoare CCIUNGU ANDREEA
LUCA MAIAPregatitoare CCIUNGU ANDREEA
NICOLICI ELENAPregatitoare CCIUNGU ANDREEA
RUSE MARIAPregatitoare CCIUNGU ANDREEA
STOIAN ROBERTPregatitoare CCIUNGU ANDREEA
CONSTANTIN DARIUSPregatitoare DLICA VIORICA
VLASCEANU MATEIPregatitoare DLICA VIORICA
APOSTOL ANDREEAPregatitoare EMITU ANTOANETA
DUMITRU FELICIAPregatitoare EMITU ANTOANETA
HORN ELIZAPregatitoare EMITU ANTOANETA
MOISE ALESSIAPregatitoare EMITU ANTOANETA
SERBANICA MARAPregatitoare EMITU ANTOANETA
SFINTES RARESPregatitoare EMITU ANTOANETA
SUTA ANDREIPregatitoare EMITU ANTOANETA
VLADESCU EDUARDPregatitoare EMITU ANTOANETA
VOICU ELISAPregatitoare EMITU ANTOANETA
ALBU MATEIPregatitoare FSTANCIU ANA
BADEA GABRIELPregatitoare FSTANCIU ANA
BIBIU ANTONIAPregatitoare FSTANCIU ANA
BOERESCU RAISAPregatitoare FSTANCIU ANA
GHEORGHE ALEXANDRU Pregatitoare FSTANCIU ANA
GHIORGHISOR TEODORPregatitoare FSTANCIU ANA
HOFMAN MARIAPregatitoare FSTANCIU ANA
MIJA STEFANPregatitoare FSTANCIU ANA
PANTIRU ALEXANDRUPregatitoare FSTANCIU ANA
PAUN BIANCAPregatitoare FSTANCIU ANA
POPA PAVELPregatitoare FSTANCIU ANA
STOICA SARAPregatitoare FSTANCIU ANA
TACHE BRAD MARIAPregatitoare FSTANCIU ANA
VULPOIU TINAPregatitoare FSTANCIU ANA

Inapoi la centrele de concurs