Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Bals
Scoala:Liceul Teoretic Petre Pandrea
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Anghel Alexandru GabrielI A98Nicola Mihaela
Stancu Ana MariaI A98Nicola Mihaela
Dirman MalinaI A90Nicola Mihaela
Draghici AlexandraI A90Nicola Mihaela
Matei Andreea CatalinaI A80Nicola Mihaela
Bibescu CatalinaII A78Caragea Mirela
Diaconescu CameliaII A78Caragea Mirela
Marin AdrianII A73Caragea Mirela
Atanasiu MihailII A70Caragea Mirela
Daju EmiliaII A70Caragea Mirela
Untaru AndreiII A70Caragea Mirela
Cazan ValentinII A68Caragea Mirela
Gheorghe ElisaII A68Caragea Mirela
Vlad ValentinII A68Caragea Mirela
Zamfirescu DenisII A65Caragea Mirela
Dumitru DariusII A63Caragea Mirela
Vrancea AndreiII A63Caragea Mirela
Stancu ErikaII A60Caragea Mirela
Dumitrascu AlexandruII AParticipantCaragea Mirela
Cristescu ClaraII AParticipantCaragea Mirela
Popoviciu AndraII AParticipantCaragea Mirela
Nescu AndreeaII AParticipantCaragea Mirela
Panduru CristianII AParticipantCaragea Mirela
Vlad CodrutII AParticipantCaragea Mirela
Stroe Raul DanielIII B90Mihaescu Gabriela
Nica StefanitaIII B84Mihaescu Gabriela
Szuszedik Mathias AlexandruIII B82Mihaescu Gabriela
Balan Giorgiana RalucaIII B80Mihaescu Gabriela
Bondoc Eduard AndreiIII B77Mihaescu Gabriela
Badea Andreea ElenaIII B75Mihaescu Gabriela
Costea DariaIII B75Mihaescu Gabriela
Stefan Giorgiana VioletaIII B75Mihaescu Gabriela
Iacob Gabriela MonicaIII B65Mihaescu Gabriela
Stefan Dragos IonutIII B62Mihaescu Gabriela
Anghel Andreea DariaIII BParticipantMihaescu Gabriela
Ilie Ionut RazvanIII BParticipantMihaescu Gabriela
Tudorache Mihai EduardIII BParticipantMihaescu Gabriela
Andrei Dragos EmilianIII BParticipantMihaescu Gabriela
Lupu Ariana StefaniaIII BParticipantMihaescu Gabriela
Olteanu Amelia Corina MariaIII BParticipantMihaescu Gabriela
Nicolae Ionut AdrianIII BParticipantMihaescu Gabriela
Copilescu Albert StefanIII BParticipantMihaescu Gabriela
Donoiu Julia AndreaIII BParticipantMihaescu Gabriela
Curca Alexandru IonutIII BParticipantMihaescu Gabriela
IRODIA ISABELLEIV A95Cara Luminita
PACESCU PHILIPIV A95Cara Luminita
PAUN ROBERTIV A95Cara Luminita
UNTARU RAOULIV A95Cara Luminita
COSTACHE ALEXIAIV A85Cara Luminita
BOSNEA ANDREEAIV A80Cara Luminita
CIOBANU OCTAVIANIV A80Cara Luminita
BRATU BOGDANIV A75Cara Luminita
DRAGHICI MARIAIV A75Cara Luminita
Diaconescu BogdanPregatitoare A80Paula Iancu
Paraschiv Luca George Pregatitoare B90Paula Iancu
Tudor Adrian IonutPregatitoare B90Paula Iancu
Bratu EmilPregatitoare B85Paula Iancu
Dincovici DavidPregatitoare B85Paula Iancu
Dumitra DariaPregatitoare B85Paula Iancu
Juravle JacquelinePregatitoare B85Paula Iancu
Nescu IonutPregatitoare B85Paula Iancu
Seder AndreiPregatitoare B81Paula Iancu

Inapoi la centrele de concurs