Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Grigore Moisil
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LUCA RADUI AEMITROIU CRISTINA
MIHAI DAVIDI AEMITROIU CRISTINA
RIZEA RARESI AEMITROIU CRISTINA
STOICA RADUI AEMITROIU CRISTINA
DOBRE ANDREIIII EEDOGARU IOANA
PUSCASU ALESSIAIV CESULT LIVIA
SANDULESCU MARIAIV CESULT LIVIA
AVRAM ANINAPregatitoare AENICA ALINA
BURGHELEA MAIAPregatitoare AENICA ALINA
GHEORGHE DAVID Pregatitoare AENICA ALINA
GHICA ALEXANDRAPregatitoare AENICA ALINA
NEDEA ALESSIAPregatitoare AENICA ALINA
NICOLESCU ANASTASIAPregatitoare AENICA ALINA
NICOLESCU MINAPregatitoare AENICA ALINA
NITU DAVIDPregatitoare AENICA ALINA
SAVU MARAPregatitoare AENICA ALINA
STAN LARAPregatitoare AENICA ALINA
SUBTIRELU VLADPregatitoare AENICA ALINA
UDROIU ANAPregatitoare AENICA ALINA
BARBU SEBASTIANPregatitoare DEZAMFIR MARINA
CHIRU SORINPregatitoare DEZAMFIR MARINA
POPESCU THEODOR Pregatitoare DEZAMFIR MARINA
RUTINA SEBASTIANPregatitoare DEZAMFIR MARINA
TUTU TUDORPregatitoare DEZAMFIR MARINA
VECHIU MELANIAPregatitoare DEZAMFIR MARINA
NICOLAE ANDREASIV AIGEANA ANA-MARIA
BADEA ANDRADA-COSTINAIII EIIDOGARU IOANA
BADEA ANDRADA-COSTINAIII EIIDOGARU IOANA
BADEA ANDRADA-COSTINAIII EIIDOGARU IOANA
BADEA ANDRADA-COSTINAIII EIIDOGARU IOANA
BADEA ANDRADA-COSTINAIII EIIDOGARU IOANA
BADEA ANDRADA-COSTINAIII EIIDOGARU IOANA
BADEA ANDRADA-COSTINAIII EIIDOGARU IOANA
BAICOIANU MIHAI-NICUSORIII EIIDOGARU IOANA
ANDREI DARIAPregatitoare AIINICA ALINA
IONESCU ILINCAPregatitoare AIINICA ALINA
PARASCHIV EVA Pregatitoare AIINICA ALINA
PELAGHIE ALESIAPregatitoare AIINICA ALINA
POPESCU TUDORPregatitoare AIINICA ALINA
SZELLEKI FRANCISCPregatitoare AIINICA ALINA
TOMSA DIMITRIEPregatitoare AIINICA ALINA
CHELU RARESPregatitoare CIISTEFANESCU CARMEN
ENESCU ALYSAPregatitoare CIISTEFANESCU CARMEN
VASILESCU ANGELAPregatitoare CIISTEFANESCU CARMEN
POPESCU ILINCAIII AIIIGEORGESCU CRISTINA
MIHAI STEFANI AMMITROIU CRISTINA
CIOARA NICOLAEII CMMIHALCEA MAGDALENA
EPARU MATEIII CMMIHALCEA MAGDALENA
MIHALCEA DAVIDII CMMIHALCEA MAGDALENA
DRAGOMIR EDUARDIII AMGEORGESCU CRISTINA
BELGHIRU MEDA-CRISTINAIII EMDOGARU IOANA
VASILE STEFAN-TIBERIUIII EMDOGARU IOANA
DUMITRU STEFANIV CMSULT LIVIA
COSTAN VASILEPregatitoare AMNICA ALINA
RADULESCU BIANCAPregatitoare AMNICA ALINA
BINDAC ANYAPregatitoare CMSTEFANESCU CARMEN
ILIE JUSTIN VALENTINPregatitoare CMSTEFANESCU CARMEN
POPESCU TUDOR Pregatitoare CMSTEFANESCU CARMEN
DAMIAN ANDREIPregatitoare DMZAMFIR MARINA
DUPIR MATEIPregatitoare DMZAMFIR MARINA
HERGHELEGIU IOANPregatitoare DMZAMFIR MARINA
NICOLA DAVID GABRIELPregatitoare DMZAMFIR MARINA
RAILEANU DAVID CRISTIANPregatitoare DMZAMFIR MARINA

Inapoi la centrele de concurs