Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Nr 179
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Popescu Maria-ElisabetaI C100Dragomir Roxana
Socaciu Vlad-IoanI C100Dragomir Roxana
Tabusca Alexandru-MihaiI C100Dragomir Roxana
Ciobotaru Andrei-CristianI C95Dragomir Roxana
Neagu Andrei-RazvanI C95Dragomir Roxana
Atirnatu David-StefanI C90Dragomir Roxana
Badica Alessia-AntoniaI C90Dragomir Roxana
Gherase Daria-IoanaI C90Dragomir Roxana
Negoita Karina-AlexiaI C90Dragomir Roxana
Manasieru Rares-GabrielI C87.5Dragomir Roxana
Pintica Andra-CristinaI C87.5Dragomir Roxana
Radu Lucas-AndreiI C87.5Dragomir Roxana
Daas Sara-DianaI C82.5Dragomir Roxana
Ifrim Iarina-MariaI C82.5Dragomir Roxana
Raducea Adina-HerminaI C82.5Dragomir Roxana
Vlad Carla-MariaI C82.5Dragomir Roxana
Zalanga Daria-IoanaI C82.5Dragomir Roxana
Florea Catinca-PaulaI C80Dragomir Roxana
Craciun AndreiI C77.5Dragomir Roxana
Turbatu Edward-AndreiI C70Dragomir Roxana
Zamfiropol-Cristea Ioana-CasianaI C70Dragomir Roxana
Radulescu Bogdan-AurelianI C60Dragomir Roxana
Ciobanu AlexandruI CParticipantDragomir Roxana
DUMITRU ALEXIA MARIAI H100CALIN ELISABETA
PAUNESCU SOFIA I H100CALIN ELISABETA
PETRE EDVIN MATEI I H100CALIN ELISABETA
Vlascu Alexia DanielaI H100CALIN ELISABETA
DIACONU CRISTIANI H95CALIN ELISABETA
ROBU IONUTI H95CALIN ELISABETA
STEFANESCU NATALIA RAISAI H95CALIN ELISABETA
VLASCU KARINA ALEXANDRAI H95CALIN ELISABETA
BULIGA REBECAI H90CALIN ELISABETA
FILIPESCU ANDREEA MARIAI H90CALIN ELISABETA
Florecu EricI H85CALIN ELISABETA
NICULAE ALIN GABRIELI H85CALIN ELISABETA
Stoica AlexI H80CALIN ELISABETA
DUMITRACHE LUCAI H75CALIN ELISABETA
Goldenstein AaronI H70CALIN ELISABETA
TALIANU GEORGIANAI H70CALIN ELISABETA
Constantinescu IuliaI H65CALIN ELISABETA
NEAGU TEODORAI H65CALIN ELISABETA
STANCU ANDRA GABRIELAI H60CALIN ELISABETA
Stoica SamuelI HParticipantCALIN ELISABETA
Mihai DavidI HParticipantCALIN ELISABETA
Suharov SashaII B100Ciuraru Simona
Burlacu-Zane MihneaII B95Ciuraru Simona
Zaharia AndreiII B95Ciuraru Simona
Stancu MirunaII B90Ciuraru Simona
Vasilescu DariusII B85Ciuraru Simona
Gadici MihneaII E100Monica Costache
Chitu Anastasia MariaII E95Monica Costache
Grecu DamianII E95Monica Costache
Lie David II E95Monica Costache
Niculae AlexandruII E95Monica Costache
Fatu AndreiII E90Monica Costache
Lie Luca MihaiII E90Monica Costache
Preda Sofia ElenaII E90Monica Costache
Corneci Sofia MihaelaII E85Monica Costache
Gheorghe Rares MihaiII E85Monica Costache
Nistor VladII E80Monica Costache
Constantin Theodor AndreiII E75Monica Costache
Cureteu EduardII E75Monica Costache
Minea MihneaII E70Monica Costache
Stan MateiII E70Monica Costache
Barbu AndreiII E65Monica Costache
Colteanu CosminII E65Monica Costache
Anton IoanaII E60Monica Costache
Mihalcea Eric AlexandruII EParticipantMonica Costache
Nadasan GabrielaII EParticipantMonica Costache
MELINTE LUCAIII B94Magargiu Mirela
OANA STEFANIII B91Magargiu Mirela
DUTU ANDREI ALEXANDRUIII B89Magargiu Mirela
ISAIC TUDORIII B89Magargiu Mirela
STAN MARIA THEODORAIII B88.5Magargiu Mirela
RUSE VLAD MARIANIII B88Magargiu Mirela
TOMA CIPRIAN IOANIII B82Magargiu Mirela
MOCANU DANIELIII B78.5Magargiu Mirela
PETRE TIMOTEIIII B77.5Magargiu Mirela
MALUREANU MARCIII B72Magargiu Mirela
TODASCA MIRCEA ANDREIIII B62Magargiu Mirela
STANGA DARIA RALUCA IOANAIII BParticipantMagargiu Mirela
ZALANGA KARINA III BParticipantMagargiu Mirela
DRAGOMIR TUDORIII BParticipantMagargiu Mirela
MARINA ERIKAIII BParticipantMagargiu Mirela
ROBU ALEXANDRU MARIUSIII BParticipantMagargiu Mirela
CIUPITU ALEXANDRAIII BParticipantMagargiu Mirela
IONESCU ALEXANDRAIII D97NEDELEA ELENA
SERBAN MATEIIII D97NEDELEA ELENA
BARBU MARIAIII D96NEDELEA ELENA
LAZAR TUDORIII D88NEDELEA ELENA
PREDESEL PAISAIII D86NEDELEA ELENA
HERCIU MARIA ALEXANDRAIII D80NEDELEA ELENA
CARPACEAN ALEXANDRUIII D78NEDELEA ELENA
BOMBOS SONIAIII D77NEDELEA ELENA
STEFAN ADRIAN DANIELIII D77NEDELEA ELENA
IONITA CLARAIII D76NEDELEA ELENA
TILICI DAVID CONSTANTINIII D74NEDELEA ELENA
LUPU MARIAIII D71NEDELEA ELENA
DOBRE VICTORIII D65NEDELEA ELENA
DOLCOS RARESIII D65NEDELEA ELENA
MURARU DAVIDIII D61NEDELEA ELENA
TARSITU MAYA ISSABELLEIII DParticipantNEDELEA ELENA
STAN RAISAIII DParticipantNEDELEA ELENA
ZLATEANU MATEI MIHAIIII DParticipantNEDELEA ELENA
BOROGHINA PETRU MATEIIII DParticipantNEDELEA ELENA
Vieru AndreiIII E98Ciurlea Raluca
Dunca RaresIII E91Ciurlea Raluca
Panait MihaiIII E80Ciurlea Raluca
Mihai IleanaIII E78Ciurlea Raluca
Neagoe LauraIII E68Ciurlea Raluca
Ciobanescu AlexandruIII E65Ciurlea Raluca
Dragomir MariaIII E62Ciurlea Raluca
Grigore IlincaIII EParticipantCiurlea Raluca
Voicu Miruna III EParticipantCiurlea Raluca
Dragomir EvaIII EParticipantCiurlea Raluca
Grigore RaduIII EParticipantCiurlea Raluca
MILICA ANABELAPregatitoare D100ZAMFIR AURORA
RADULESCU TUDORPregatitoare D98ZAMFIR AURORA
GHEORGHE VLADIMIRPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
ION CRISTINAPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
MACOVICIUC ECATERINAPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
MARCU ALBERTPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
PERPEGEL ALEXANDRAPregatitoare D95ZAMFIR AURORA
PAPA LUCA STEFANPregatitoare D93ZAMFIR AURORA
CHITU ILINCAPregatitoare D90ZAMFIR AURORA
SOTROPA CARINAPregatitoare D90ZAMFIR AURORA
POPESCU EDUARDPregatitoare D88ZAMFIR AURORA
GANEA GEORGEPregatitoare D85ZAMFIR AURORA
IGNAT MIRIAMPregatitoare D85ZAMFIR AURORA
NISTOR ANAPregatitoare D83ZAMFIR AURORA
CONSTANTIN IONATANPregatitoare D82ZAMFIR AURORA
DORNEANU ILINCAPregatitoare D62ZAMFIR AURORA
VASILESCU MATEIPregatitoare DParticipantZAMFIR AURORA

Inapoi la centrele de concurs