Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Nr 179
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Burlacu - Zane MihneaI BECiuraru Simona
Dinu LucaI DEEne Mirela
Onut DenisaI DEEne Mirela
Parlatescu AlexiaI DEEne Mirela
Patrascu IreneI DEEne Mirela
Lie DavidI EEMonica Costache
Lie LucaI EEMonica Costache
Oana StefanII BEMagargiu Mirela
Toma CiprianII BEMagargiu Mirela
Burlacu-Zane ManuelaIII AEStoica Madalina Georgiana
Teodorescu LaraIII AEStoica Madalina Georgiana
Ciobanu AlexandruPregatitoare CEDragomir Roxana
Florea Catinca-PaulaPregatitoare CEDragomir Roxana
Jujescu CristianPregatitoare CEDragomir Roxana
Negoita Karina-AlexiaPregatitoare CEDragomir Roxana
Popescu Maria-ElisabetaPregatitoare CEDragomir Roxana
Raducea Adina-HerminaPregatitoare CEDragomir Roxana
Socaciu Vlad-IoanPregatitoare CEDragomir Roxana
Tabusca Alexandru-MihaiPregatitoare CEDragomir Roxana
Vasilescu Darius-MarianPregatitoare CEDragomir Roxana
Dragulin AndreiI BICiuraru Simona
Suharov SashaI BICiuraru Simona
Ifrim AndreiI DIEne Mirela
Avram DavidI DIEne Mirela
Drumea IuliaI DIEne Mirela
Misculescu MateiI DIEne Mirela
Rotea AndreiI DIEne Mirela
Tarloiu SebastianI DIEne Mirela
Timis HoriaI DIEne Mirela
Ruse VladII BIMagargiu Mirela
Ghidarcea Maria I DIIEne Mirela
Preda SofiaI EIIMonica Costache
Crisu Ioana-DariaPregatitoare CIIDragomir Roxana
Cruceru-Uceanu Tudor-MihaiPregatitoare CIIDragomir Roxana
Daas Sara-DianaPregatitoare CIIDragomir Roxana
Gherase Daria-IoanaPregatitoare CIIDragomir Roxana
Ion Maria-ElenaPregatitoare CIIDragomir Roxana
Neagu Andrei-RazvanPregatitoare CIIDragomir Roxana
Radu Lucas-AndreiPregatitoare CIIDragomir Roxana
Radulescu Bogdan-AurelianPregatitoare CIIDragomir Roxana
Simionov GabrielaPregatitoare CIIDragomir Roxana
Ivan Ana I DIIEne Mirela
Fatu AndreiI EIIMonica Costache
Isaic TudorII BIIMagargiu Mirela
Spulber EduardII BIIMagargiu Mirela
Dumitru Ambra-StefaniaPregatitoare CIIDragomir Roxana
Cita BiancaI DIIIEne Mirela
Patrascu AlexandraI DIIIEne Mirela
Badica Alessia-AntoniaPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Vlad Carla-MariaPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Ivan DariaI DIIIEne Mirela
Grecu DamianI EIIIMonica Costache
Cristea FilipI DMEne Mirela
Lozoveanu IlincaI DMEne Mirela
Neacsu RaresI DMEne Mirela
BARBU MARIAII DMNEDELEA
ROSCAN ANAMARIAII DMNEDELEA
SERBAN MATEIII DMNEDELEA
BAICULESCU MIRUNAIV DMZAMFIR AURORA
Atirnatu David-StefanPregatitoare CMDragomir Roxana
Zalanga Daria-IoanaPregatitoare CMDragomir Roxana

Inapoi la centrele de concurs