Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Motru
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MISCODAN ALEXANDRAI BEVADUVESCU DELIA
LOLESCU ADELINAI DEBARBULESCU AURORA
TUTUNARU IRINA-ELENAI DEBARBULESCU AURORA
Andrei Cristian-AlexandruII BEVoicu Alina
Paunescu DariusII BEVoicu Alina
Tirlea Antonia-MariaII BEVoicu Alina
Cocosila AndradaII DETirlea Ana
CIUCULESCU ANDREIIII CEIANASI MARIA
MANEA MELISAIII CEIANASI MARIA
PIRVULESCU RAULIII CEIANASI MARIA
POPESCU DANIELAIII CEIANASI MARIA
Barbu Dana-MariaIV AEBirnoiu Maria
Lepadatu VladIV AEBirnoiu Maria
ANDREI TIMEEA CRISTIANAPregatitoare BECRACIUN DORINA
CARAMIDARU ROBERTPregatitoare BECRACIUN DORINA
CIOABA YANNISPregatitoare BECRACIUN DORINA
DAESCU ROBERT CONSTANTINPregatitoare BECRACIUN DORINA
DRAICA ROBERT AUGUSTINPregatitoare BECRACIUN DORINA
MAGUREANU MARIA SIMONAPregatitoare BECRACIUN DORINA
MILITARU CATALINAPregatitoare BECRACIUN DORINA
MILODIN CRISTINA ELENAPregatitoare BECRACIUN DORINA
NICA FILIP ROBERTPregatitoare BECRACIUN DORINA
SARCINA CATALINA GABRIELAPregatitoare BECRACIUN DORINA
SEMENESCU VLADPregatitoare BECRACIUN DORINA
TUDORACHE DENIS MARIANPregatitoare BECRACIUN DORINA
URUCU ELENA CRISTINAPregatitoare BECRACIUN DORINA
VASILESCU RAISSA IONELAPregatitoare BECRACIUN DORINA
VINTURIS DAVID STEFANPregatitoare BECRACIUN DORINA
COJOCARU ALESSIAPregatitoare CESEMENESCU ALINA
MOREGA RARESPregatitoare DETIRLEA RAMONA
PALARIE ALEXANDRAPregatitoare DETIRLEA RAMONA
RAUTI MIRUNAPregatitoare DETIRLEA RAMONA
TALIANU ALEX-GABRIELI DIBARBULESCU AURORA
Vasilescu MihaiII CIardeiu aurora
ALDULESCU DRAGOSIII CIIANASI MARIA
IOVITA CATALINIII CIIANASI MARIA
TUTUNARU DARIUSIII CIIANASI MARIA
PAULESCU LOREDANAI DIIBARBULESCU AURORA
Craciun Carina-LilianaIV AIIBirnoiu Maria
Gionea GiuliaIV AIIBirnoiu Maria
Nueleanu Dragos-AndreiIV AIIBirnoiu Maria
Raduica Andra-MariaIV AIIBirnoiu Maria
UDREA ANTONIAI BIIVADUVESCU DELIA
VACARU TEODORAI BIIVADUVESCU DELIA
Jega AndreeaII CIIardeiu aurora
Vacaru MariaII AIIBejenaru Felicia
Pampu StefaniaII CIIardeiu aurora
Barbu Rares-AlexandruIV AIIBirnoiu Maria
Popescu Ana-MariaIV AIIBirnoiu Maria
Soalca Dragos-EduardIV AIIBirnoiu Maria
Tamosi Darius-OriolIV AIIBirnoiu Maria
MADALAN ARIANAPregatitoare AIIBRANDUSESCU MARIANA
TRANCA BIANCAPregatitoare AIIBRANDUSESCU MARIANA
ULARIU LUCIAN OVIDIUPregatitoare BIICRACIUN DORINA
DINU DENISPregatitoare CIISEMENESCU ALINA
CHITIMIA SARAPregatitoare DIITIRLEA RAMONA
Bratiloveanu LiviaII CIIIardeiu aurora
Chirculescu AndraII CIIIardeiu aurora
GHIMISI ANDREIIII CIIIIANASI MARIA
Lolescu Andreea-FlorentinaIV AIIIBirnoiu Maria
Gainaru MariaIV AIIIBirnoiu Maria
SIMION TEODORAPregatitoare CIIISEMENESCU ALINA
IRIZOIU ALEXANDRUI BIIIVADUVESCU DELIA
Murgila CristinaII CIIIardeiu aurora
FLOAREA ADRIAN ANDREIPregatitoare BIIICRACIUN DORINA
MURGILA VLAD IONUTPregatitoare BIIICRACIUN DORINA
POPA IOANAPregatitoare BIIICRACIUN DORINA
ALBICI CASIANAPregatitoare DIIITIRLEA RAMONA
CAUC IRINA-MARIAI DMBARBULESCU AURORA
Racoceanu Santiago PatriciaII CMardeiu aurora
Cerbu IulianII DMTirlea Ana
Ciupeanu DavidII DMTirlea Ana
Petrea AlexandruII DMTirlea Ana
Fotescu Bogdan-GabrielIV AMBirnoiu Maria
Nica Daria-AlexandraIV AMBirnoiu Maria
CRING CARMIPregatitoare AMBRANDUSESCU MARIANA
BUSUIOC RAZVAN CONSTANTINPregatitoare BMCRACIUN DORINA
COCOSILA ION ROBERTPregatitoare BMCRACIUN DORINA
CORNOIU ADRIAN CONSTANTINPregatitoare BMCRACIUN DORINA
DUMITRANA DAVIDPregatitoare CMSEMENESCU ALINA
PIRVANESCU VLADPregatitoare CMSEMENESCU ALINA
BEGU ANDREIPregatitoare DMTIRLEA RAMONA
JIVAN ANDRADAPregatitoare DMTIRLEA RAMONA
MISCU DAVIDPregatitoare DMTIRLEA RAMONA

Inapoi la centrele de concurs