Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Colegiul National Mircea cel Batran
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
IONESCU ANDREII B100BITEA MARINELA
SIPOTEANU RARESI B100BITEA MARINELA
CONCIOIU DARIUSI B96BITEA MARINELA
ILIESCI EVAI B95BITEA MARINELA
PAUNESCU ELISAI B86BITEA MARINELA
STOICA STEFANIAI B81BITEA MARINELA
ENACHE MATEII B77BITEA MARINELA
OPREA MIHAII B74BITEA MARINELA
LERA ANA-MARIAI B65BITEA MARINELA
PETRE MIHNEAI B65BITEA MARINELA
MARINESCU ALEXANDRU MIHAIII A100LIMBASANU GEORGETA
COSMEANU MARIAII A90LIMBASANU GEORGETA
MATITA MARIA SERENAII A85LIMBASANU GEORGETA
PATRULESCU KARINA GABRIELAII A85LIMBASANU GEORGETA
ROBU ERIC ANDREIII A85LIMBASANU GEORGETA
STATIE MIHNEAII A85LIMBASANU GEORGETA
TODECI MARTA PAULINAII A85LIMBASANU GEORGETA
BUHARIU IANIS ANDREIII A80LIMBASANU GEORGETA
CRETAN GEORGEII A80LIMBASANU GEORGETA
DIDOIU IOANA KARINAII A80LIMBASANU GEORGETA
BOABES LUCA MIHAIII A70LIMBASANU GEORGETA
SCHITEANU LAURA IOANAII A70LIMBASANU GEORGETA
CLEOANTA MALINA ELENAII A65LIMBASANU GEORGETA
DINCA EDUARD GABRIELII A65LIMBASANU GEORGETA
CERCIU DARIA ALEXIAII A60LIMBASANU GEORGETA
MANIA ALEXANDRU IONUTII B100CONSTANTIN ILIE
PERSA TEODORA ELENAII B95CONSTANTIN ILIE
BUNESCU ANA MARIAII B90CONSTANTIN ILIE
DRAGAN ANDRADA IONELAII B88CONSTANTIN ILIE
GOLOGAN CONSTANTIN GABRIELII B80CONSTANTIN ILIE
RUXANDRA STEFANII B80CONSTANTIN ILIE
TOMA IONUT ANTONII B70CONSTANTIN ILIE
ENACHE VLAD IONUTIII A90MARINESCU NICOLITA
BATINAS ANASTASIAIII A79MARINESCU NICOLITA
NITU ANA-MARIAIII A79MARINESCU NICOLITA
DUMITRESCU DARIUS IOANIII A67MARINESCU NICOLITA
DROSU STEFANIII A64MARINESCU NICOLITA
CRACIUNESCU MARAIII A63MARINESCU NICOLITA
STROIE THEODOR-ALEXANDRUIII A62MARINESCU NICOLITA
ALEXANDRU-GRUIA SARAIII A60MARINESCU NICOLITA
SCHITEANU GABRIELIII B98PLOAIE MADALINA
DOBRIN CAMELIAIII B96PLOAIE MADALINA
CIRJAN GEANINAIII B94PLOAIE MADALINA
AVRAM ERIKAIII B92PLOAIE MADALINA
CRISTESCU THEODORIII B85PLOAIE MADALINA
AXENTE CHRISTIANIII B80PLOAIE MADALINA
BANCIU RAZVANIV A100BOLOVAN VICTORIA
CLEOANTA IULIAIV A100BOLOVAN VICTORIA
DRAGAN CAROLINAIV A100BOLOVAN VICTORIA
POPESCU SEBASTIANIV A97BOLOVAN VICTORIA
NOVAC MARIAIV A95BOLOVAN VICTORIA
ANGHEL DELIAIV A93BOLOVAN VICTORIA
AVRAM DAVIDIV A91BOLOVAN VICTORIA
ION ALESIAIV A90BOLOVAN VICTORIA
COTEA SEBASTIANIV A88BOLOVAN VICTORIA
AVRAM MEDEEAIV A87BOLOVAN VICTORIA
DOROBANTU ROBERTIV A86BOLOVAN VICTORIA
DUMITRESCU ANTONIOIV A85BOLOVAN VICTORIA
TRUTESCU AMALIAIV A83BOLOVAN VICTORIA
VERZEA GABRIELIV A82BOLOVAN VICTORIA
CONEA MAIAIV A80BOLOVAN VICTORIA
VLADOIANU EMILIAIV A77BOLOVAN VICTORIA
NICULA IOANAIV A75BOLOVAN VICTORIA
CONSTANTIN BIANCAIV A68BOLOVAN VICTORIA
DUTU BIANCAIV A68BOLOVAN VICTORIA
DUCU LORENAIV A67BOLOVAN VICTORIA
COJOCARU MAIAIV A60BOLOVAN VICTORIA
CALIN PETRE-RADUPregatitoare B100STANCA MELANIA
CALCIU TUDOR-MIHAILPregatitoare B90STANCA MELANIA
GEOTGESCU MIHNEAPregatitoare B90STANCA MELANIA
CIRSTEA MARIA-TEODORAPregatitoare B85STANCA MELANIA
ZGAVAROGEA ELENA-ANGELINAPregatitoare B82STANCA MELANIA
GANDACIOIUALEXANDRA-GABRIELAPregatitoare B81STANCA MELANIA
COPACEANU EDUARD-ANDREIPregatitoare B80STANCA MELANIA
DIRINEA MEDEEA-STEFANIAPregatitoare B80STANCA MELANIA
URSEI SARA-MARIAPregatitoare B80STANCA MELANIA
DOSPINA ELENA-MEDEEAPregatitoare B76STANCA MELANIA
BORCEA MARIA VIOLETAPregatitoare B75STANCA MELANIA
DIACONU LUCA CORNELPregatitoare B75STANCA MELANIA
TRUSCA ANA-MARIAPregatitoare B75STANCA MELANIA
GHICA IVONAPregatitoare B71STANCA MELANIA
SANDRU LUCA-NICOLAEPregatitoare B71STANCA MELANIA
COSMEANU NECTARIE-IOANPregatitoare B70STANCA MELANIA
ILIE STEFAMPregatitoare B70STANCA MELANIA
PROTEASA IULIAPregatitoare B67STANCA MELANIA
POPESCU CONSTANTIN RAZVANPregatitoare B62STANCA MELANIA

Inapoi la centrele de concurs